PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ekipman ve motor

EG50
26 Ağustos 2013, 18:52
Merhaba arkadaşlar size 1-2sorum olacak forumu araştırdım,okudum ancak aklıma takıldı.İlk önce kask üst korumalık vs. Bir sürü marka var ancak ben uzun yol yapmak istiyorum bu yüzden
1-istanbulda güvenebilecegim ekipman alacagım yer nerelerdir.
2-şimdi ben istanbul-kayseri vs.yapmayı planlıyorum belki binlerce kere soruldu ancak alt komşum ninja 1000 hayabusa filan kullanıyor 20senedir motosiklet sürüyormus bana ninja 300 al dedi ancak viraj sıkıntı yapar dedi bende honda cbr 250 düsünüyodum oda yorar dediler altın elbiseli adam yani barkın abinin videolarınıda izledim sizin düşünceniz ne yönde olur?
3-birde bende motoran comanche var plakası 50 nevsehir alımı oldugu için benim bu plakayı iptal ettirme sansım varmı ?
Teşekkürler..

İmportant
26 Ağustos 2013, 19:00
Cbr 250 krank kırar. Ninja300 yağ yakar. Ekipmanlar için anes motor tavsiye ederim.

EG50
26 Ağustos 2013, 19:02
Birde eklemeyi unuttum trafiğe fazla çıkmadım buarada

shooter1
26 Ağustos 2013, 19:17
motor sürme trafikte öğrenilir biraz trafikte kullan 125lik ile

EG50
26 Ağustos 2013, 19:41
Reis şöyle diyim trafiğe çıktım ancak bi 300km en fazla oda kaçak göçek ehliyet olmadığı için aralıkta alacağım.

EnesBeyter
26 Ağustos 2013, 19:52
motomax , hudson
online mağazaları da var

darpgen
26 Ağustos 2013, 21:09
http://www.motoplus.com.tr/

http://www.motomaxonlineshop.com/Anasayfa/

ekipmanları inceleyebilir . konularda bilgi sahibi olabilirsin.
secimlerinden reacing motor istediğini düşünüyorum .
iki motosiklette çok kalitelidir . bu makinelerde sorun cıkarsa acemilinden olur. mutlaka 1. seviye motosiklet eğitimi al .
Yamaha reacing academy sariyerde gecen sene yarı yarıya indirim vardı. şimdi bilmiyorum .
hondanın gebzeye yakın ama servis olanağı var. tavsiye ederim .

Oldjack
26 Ağustos 2013, 21:32
Cbr 250 krank kırar. Ninja300 yağ yakar. Ekipmanlar için anes motor tavsiye ederim.
Krank kıran gt250r cbr de ne vardı ki :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:29 ----------

Bu arada racing uzun yolda yorar uzun yol için ideal değildir :)

EG50
27 Ağustos 2013, 00:02
Cevaplarınız için teşekkürler arkadaşlar ilk ehliyeti ve ekipmanları alacağım önerdiğiniz eğitim yerlerine gitmeye calısacagım en sonda motor alacağım kısmetse cevaplarınız için teşekkürler..

Amelih
27 Ağustos 2013, 00:06
Bence de racing yorar. touringlere bakmalısın

EG50
27 Ağustos 2013, 00:09
Birde arkadaşlar açıkçası ben hızı pek sevmem öyle biri yarışalım filan derse bana göre değil yalnız hem sehir içi hem dışı kullanmayı planlıyorum.uzun yola vespa diyor herkes ancak ben motorda biraz tip olsun işimi görsün bide ileride çok yükseltmeyi planlamadığım için ninja düşünüyorum.Maddi sıkıntım yok müzik ile ugrastığım birde birikimim olduğu için, hiç böyle 500-600km yapan varmı cbr yada ninjayla yarı yolda bıraktımı,eksileri nelerdir bunları öğrenmek istiyorum.