PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yardım edin bir sorum var

Ahmet_Tascı
26 Ağustos 2013, 16:55
arkaadaslar serikten 0 xcg 150 motor alıcam.2013 model.plaka ruhsat yok haliyle.serıkten antalyaya gelirkn polis durdursa bırsey yaparmi.? sonucta sıfır motot faturası olucak fatura kesıckler.yardm edn lutfenn

MBHoro
26 Ağustos 2013, 16:56
fatura birşey ifade etmiyor. Plakasız yakalanırsan çekerler motoru birde ceza yersin.

COMTAN
26 Ağustos 2013, 17:03
sen ihmal etme faturasını aldıktan sonra tescil yaptır sonra plaka çıkınca motorun yanına gider takarsın plakayı kaskını ehliyette varsa paşalar gibi git gidebildiğin yere bak sonra pişman olma motordan çok ceza yedim diye...

Ahmet_Tascı
26 Ağustos 2013, 17:06
sen ihmal etme faturasını aldıktan sonra tescil yaptır sonra plaka çıkınca motorun yanına gider takarsın plakayı kaskını ehliyette varsa paşalar gibi git gidebildiğin yere bak sonra pişman olma motordan çok ceza yedim diye...

Ehliyetim var.ama şimdi serikten antalya ya gelicem plaka yok.motoru aldıktan bi 15 gün kadarda plaka çıkartamam.tescil derken plaka işlmlerinimi diyorsun ?

COMTAN
26 Ağustos 2013, 17:10
birazda seni durduran polisin insafına kalmış risk almam dersen bekle faturayla plakasını çıkartınca 15 gün sonra gider alırsın