PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Satılık honda wave 110i.

uurum
07 Ağustos 2013, 12:58
Selam arkadaşlar,

Motorumun 1000km bakımını unutmuşum, yağ değişimi yapılmayınca 3200km'de motor arıza verdi ve garanti dışı kaldı. Yetkili serviste tamiri yapıldı(Artı honda şubesinde). Faturaları mevcut. Şu an 6800km'de ve km'si her gün artıyor. Tamir'den sonra herhangi bir işlem görmedi.

Herhangi bir kazası yoktur. Kullanıma bağlı ufak tefek çizikleri var. Motoru temiz kullandım. Yokuşlarda falan hiç tam gaz gitmedim, motoru yormadım. Genel olarak sakin kullanan birisiyim zaten. Motoru test edebilir, istediğiniz servise gösterebilirsiniz. Yalan dolan yok. Kurye motoru değildir, işe gidip gelirken ve gezmek için kullandım.

Motor çok ekonomik. 3 litre ile en az 150km gidiyorum. Sakin kullanımda 203km gördüm. 15tl'lik benzin alıyorum, ortalama 175km gidiyorum.

Büyük hacimli motor ya da scooter ile takas düşünürüm.(En az 250cc). Satma sebebim budur.

Motorun herhangi bir borcu, masrafı yoktur. Yağını, yağ filtresini, hava filtresini yeni değiştirdim, faturaları mevcut. Hiç servise uğramadan 4bin km rahat gidebilirsiniz.

Ciddi alıcılar plakadan, şase nodan araştırma yapabilirler. Yetkili servis dışında başka yerde işlem görmedi.

Yeni başlayanlar ya da şehir içi kullanacaklar için ideal bir motordur, tavsiye ederim.

Ciddi alıcılara motor başında güzellik yaparım.