PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : hurdaya çıkarılan motor

mobylette57
03 Ağustos 2013, 03:42
Arkadaşlar hurdaya çıkan mobilete plaka çıkarttırabilirmiyiz.ben 2 ay önce mobileti hurdaya çıkarttım.Ama hurdaya vermedim.Evin bir köşesinde durdu.Aslında vermeye kıyamadım.Onun için tekrar ruhsat plaka çıkartabilirmiyiz.:silent::silent::silent:

CEM.
03 Ağustos 2013, 03:49
bildigim kadarıyla olmuyor.

egelim 43
03 Ağustos 2013, 04:03
Trafikten çektiysen yani çekme belgesi düzenlettiysen aynı plakanı çıkarıp geri trafiğe katabilirsin aracını :cat: lakin HURDA ya ayırdıysan maalesef olmuyor :farao:

mobylette57
03 Ağustos 2013, 04:05
ruhsat gibi bir kart verdiler üstünde hurda yazıyor.

egelim 43
03 Ağustos 2013, 04:16
olmaz o zaman senin iş :farao:

mobylette57
03 Ağustos 2013, 04:18
işte bir anlık birşeyle gitti güzelim motor ::angry2:: ::angry2:: ::angry2:: ::angry2:: ::angry2:: artık kullanamamda

egelim 43
03 Ağustos 2013, 04:21
plakalı ruhsatlı bi tane daha alırsan hurdaya çıkardığını parça olarak değerlendirirsin anca :wiinkk:

mobylette57
03 Ağustos 2013, 04:23
napalım artık öyle yapcaz yardımlarınız için çok teşekkür ederim

acayüp
03 Ağustos 2013, 04:27
Adı üstünde hurda . Hurdanın ne işi var trafikte :)
İyi düşünmek lazım bu işlere girerken . Bir anlık gaflet sonra pişmanlık.

askon
03 Ağustos 2013, 04:27
hurdaya cıkarmak için motosıkleti görmelerı gerekıyormu .benım hurdaya cıkarmam gereken bır motosıkletım var sattığım kişi motosıkletı 2 yıl önce bağlatmış ruhsat benım üzerıme şimdi ben gıdıp vergı borçlarını ödesem onu hurdaya çıkarabılırmıyım bilgin varsa paylaşırsan sevınırım

egelim 43
03 Ağustos 2013, 04:31
Bizim burda satılık var bir tane 2004 model bordo fabrikadan nasıl çıktıysa aynı öyle duruyor sinyalleri stop lambası kornası km saati her fonksiyonu çalışıyor plaka ruhsat da var bi tek fenni muayenesi geçik bazen diyorum alıp nostalji mi yapsam ki diye :cherry: zor tutuyorum kendimi :sunny:

---------- Post added at 02:31 ---------- Previous post was at 02:27 ----------

hurdaya cıkarmak için motosıkleti görmelerı gerekıyormu .benım hurdaya cıkarmam gereken bır motosıkletım var sattığım kişi motosıkletı 2 yıl önce bağlatmış ruhsat benım üzerıme şimdi ben gıdıp vergı borçlarını ödesem onu hurdaya çıkarabılırmıyım bilgin varsa paylaşırsan sevınırım

Motosiklete belirli bir süre (ne kadar tam bilmiyorum ama 2 yada 5 yıl sanırım) sigorta ve muayene yapılmamış ise görmeleri gerekmiyor trafik tescil bürosuna dilekçe ile başvurup hurdaya ayırabiliyorsun üstelik vergi borçlarınıda siliyor devlet diye biliyorum ben :cat:

askon
03 Ağustos 2013, 04:42
Bizim burda satılık var bir tane 2004 model bordo fabrikadan nasıl çıktıysa aynı öyle duruyor sinyalleri stop lambası kornası km saati her fonksiyonu çalışıyor plaka ruhsat da var bi tek fenni muayenesi geçik bazen diyorum alıp nostalji mi yapsam ki diye :cherry: zor tutuyorum kendimi :sunny:

---------- Post added at 02:31 ---------- Previous post was at 02:27 ----------

Motosiklete belirli bir süre (ne kadar tam bilmiyorum ama 2 yada 5 yıl sanırım) sigorta ve muayene yapılmamış ise görmeleri gerekmiyor trafik tescil bürosuna dilekçe ile başvurup hurdaya ayırabiliyorsun üstelik vergi borçlarınıda siliyor devlet diye biliyorum ben :cat:

verdiğin bilgi için teşekkür ederım inşallah dediğin kadar kolay olur bu iş bayramdan sonra uğraşacağım bakalım :cat:

egelim 43
03 Ağustos 2013, 04:49
Rica ederim şimdiden kolay gelsin :cat: