PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fuardan alışveriş hakkında

leon99
18 Temmuz 2013, 20:27
Hayırlı akşamlar arkadaşlar.

2010 Hyosung' umu sattım. Aklımdaki model Suzuki inazuma. Ancak şimdiden alıp garaja kaldırmaktansa 2014 fuarından almak daha mantıklı geliyor ve 2014 model olacak. Sormak istediğim fuarda kampanya olur mu? ve aldığım motosikleti adrese teslim kargo ile gönderirler mi? ücret talep edilir mi? Hayırlı iftarlar.

dental_land
18 Temmuz 2013, 20:33
Artık eskisi gibi kampanya pek olmuyor fuarda . Adrese teslim konusuna gelince bulunduğun ildeki suzuki bayisine gönderilir motor . Orada birleştirilir aküsü bağlanır sana imza karşılığı faturalarıyla teslim edilir.

leon99
18 Temmuz 2013, 20:54
Çankırı' da oturuyorum, en yakın Suzuki bayii Ankara' da var. Fuarın bir cazipliği yoksa direkt Ankara' dan getirmek daha mantıklı o zaman. Teşekkürler.

bardaktan
18 Temmuz 2013, 21:01
Arayı açma, hayat kısa, yarını bırak az sonrasının garantisi yok. Takılma 2014-2015 olayına. aklındakini hemen hallet.

mhmtesk
18 Temmuz 2013, 21:15
suzuki inamuzanın su anki fiyatı 11.000 TL. yaklaşık olarak. Fuarda ise bu sene piyasaya çıkmasından dolayı tanıtım amaçlı 9.500 TL. ye satılmıştı. 2014 de indirim olurmu bence şu rakamlardaki fark kadar olmaz, he 2014 te inamuzanın S versiyonu gelicekmiş diyorlar Sport Touring tarzı güzel bi şey gibi. Fuardan motor aldığında kendi ilindeki yetkili satıcıya geliyor diye biliyorum.
Bu arada S versiyonunun tanıtım videosuda vardı youtube de.

Tsubasa
18 Temmuz 2013, 21:59
fuarda elinde peşin para varsa her türlü pazarlık eder alırsın.
inazumanın s versiyonu için baya iyi diyorlar. türkiyeye gelecek diyorlar.
fikrimi sorarsan.. hyo dan inip, inazumaya binmek ne kadar mantıklı o da tartışılır..
bu arada ben 11 bine inazuma ya vermem bu da ayrı konu.

leon99
19 Temmuz 2013, 00:21
fuarda elinde peşin para varsa her türlü pazarlık eder alırsın.
inazumanın s versiyonu için baya iyi diyorlar. türkiyeye gelecek diyorlar.
fikrimi sorarsan.. hyo dan inip, inazumaya binmek ne kadar mantıklı o da tartışılır..
bu arada ben 11 bine inazuma ya vermem bu da ayrı konu.

Hyosung' u değiştirmemin tek sebebi oturuş pozisyonu. Uzun yolda çileye dönmeye başlamıştı. İnazumayı test etme immkanım oldu. Vites geçişlerinin yumuşaklığı, direksiyonun manevra kabiliyeti, oturuş pozisyonu ile beni cezbetti. Ancak gel gelelim kalıp, gösteriş, çift silindir sesi hyoyu arayacağımı biliyorum. Ama her şeyin başı sağlık