PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ege turu için tavsiye

jackal_64
18 Temmuz 2013, 02:53
Merhaba arkadaşlar malumunuz mübarek Ramazan ayı içerisindeyiz ve nasip olursa arkası Bayram bende kısmet se bayramdan sonra ( 20 Ağustos gibi) bi Ege turu yapmak istiyorum fakat şu an için kafamda bir rota belirlemedim. Geçen sene bu na yakın bir gezi yapmıştım fakat çok kısa olmuştu memlekete gittim geldim birazda hızlı oldu tabi bu sefer daha ayrıntılı bi gezi yapmak istiyorum en büyük eksiğimde yanımda başka bir motorcu dostumun olmaması :( eğer bu tarihlerde benimle gelmek isteyen olursa dahada güzel olur diye ümid ediyorum.

Birde sizden ricam tek gidersem nasıl bir yol izlemeliyim rota tavsiyeleriniz nedir çadırlı bir tur yapmak istiyorum aslında ama nasıl olur nerde kalınır neler yapılır hiç bir bilgim yok ama inanın bir şekilde bu geziyi yapmak istiyorum. Necizhane tavsiyeleriniz benim için çok önemli

mete_han
18 Temmuz 2013, 04:30
Egelim43 le irtibata geç gangaleyta...onun rotayı aynen uygulayabilirsin...deli dana gibi gezdi Ege kıyılarını..cepten ara detayları öğren...

jackal_64
18 Temmuz 2013, 11:55
Egelim43 le irtibata geç gangaleyta...onun rotayı aynen uygulayabilirsin...deli dana gibi gezdi Ege kıyılarını..cepten ara detayları öğren...

Zaten bi engel çıkmazsa Kütahya'dan alacam Ahmet abiyi ordan beraber devam Ahmet abi böyle giderse bu sene neredeyse yarı Türkiye turu yapmış olacak /:)))

phradrel
18 Temmuz 2013, 12:07
direk izmirden mi gireceksin potaya? tam ortadan :)

jackal_64
28 Ağustos 2013, 02:22
Geziye hala çıkmadım önerilerinizi bekliyorum..

egelim 43
28 Ağustos 2013, 04:15
Dedikodumu yapmayın len :cherry:

koray4235
28 Ağustos 2013, 04:59
geceleri cok soguk özellkle sahil kısmı yanına alabildn kadar para al cünkü egede hayat pahalı boyoz yemedn dönme :D