PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : acil motosiklet önerisi istiyorum

almilam
17 Temmuz 2013, 15:51
kolay gelsin herkese,
vitesli motosiklet kullanmayı biliyorum a2 ehliyetimde var,
sürekli iki kişi kullanabileceğim beni yakın il ve ilçelere götürebilecek toplam 140 kg ağırlık taşıyabilecek ve fiyatı 5000-5500 arası bir motosiklet arıyorum,
chopper ve scooter harici önerilerinizi bekliyorum, acilen satın almam lazım bir hafta içinde lütfen yardımlarınızı esirgemeyin şimdiden teşekkür ediyorum

boshaft
17 Temmuz 2013, 15:55
Salcano Wolf :) bende aynı şekilde yeni tavsiyelerle bu motoru aldım. Her ne kadar vitesli zor gelsede scooterdan sonra motor güzel. Hem siz biliyomuşsunuz da vitesli olayını hem uygun fiyat hem güzel. F\P olarak çok güzel. Ama daha büyük cc ler düşünüyorsanız tecrubeli abiler, kardeşler cevap verecektir.

xanka
17 Temmuz 2013, 16:02
cbr 125r

almilam
17 Temmuz 2013, 16:04
ben 150 cc ve üzeri olan modeller konusunda yardımcı olmanızı istiyorum tipide azıcıkt olsa olsun 5000-5500 tl vereceğim

Thracian
17 Temmuz 2013, 16:05
Hemen standart klasik tavsiyeleri söyleyeyim.Yamaha YBR 125,Honda CBF 150,TVS Apache 150.Scooter isteseydiniz 2. el Honda PCX derdim.Bir de 0 km mi 2.el mi belirtmemişsiniz.Kullanım amaçlarınızla ilgili biraz daha ayrıntıya girerseniz,Çin,Japon,Kore malı gibi tercihlerinizi belirtirseniz arkadaşlar daha isabetli tavsiyeler verebilir.

izmir3535
17 Temmuz 2013, 16:05
bmv f650 al. 6000tl ye bulursun.

GeCe__
17 Temmuz 2013, 16:12
O fiyata tek alabıleceğin motor hyosung dur kardeşim bende aynı bütçe ile yola çıktım ve tek motor hyo dur comet yada R modeli artık orası senın terciğin olur rahat kullanmak isterim dersen comet tercih et ama tipi olsun kaslı olsun bıraz daha performanslı olsun dersen R modelidir , piyasasıda var hem az yakar çok kaçar daha önce cometı vardı bende ondan bılgılıyım şimdi R modelını alıcam mesela.:cat:

cx571
17 Temmuz 2013, 16:20
CBF 150 al geç

sozerten
17 Temmuz 2013, 16:27
Hyosung gt250

Murat 48/30
17 Temmuz 2013, 16:31
herkes gereğini söylemiş ben geyiği başlatayım :)

Başlığı ilk okuduğumda aklama gelen ' Bende 1 milyon dolar, 4 Moldov hatun, 1 Kg kokain istiyorum :queen:' Ama hayat ne yaparsın ala ala benzine zam alıyoruz :pr:

Şimdiden hayırlı olsun

almilam
17 Temmuz 2013, 16:43
ben şuan siirtte bulunuyorum 2 sene felan bineceğim bu motora giderken satabilirmiyim ayrıca çevre illere ilanlara baktım hyosung gt250 yok hep istanbul civarı vs. batıdan alsam nasıl siirte nakliye ettireceğim, üzerime alması felan bir ton uğraş, bu konuda çok kararsızım acil yardıma ihtiyacım var beynim durdu resmen, bu tavsiyelerinizden hyosung en hoşuma gideni, cbf 150 görüntüsü hoş değil,

sinanozcn
17 Temmuz 2013, 16:50
HONDA CBR 250 R

GeCe__
17 Temmuz 2013, 17:03
o bütçede o makina yok dostum..:king:

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:58 ----------

HONDA CBR 250 R

O bütçede o makina yok dostum..:king:

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:00 ----------

ben şuan siirtte bulunuyorum 2 sene felan bineceğim bu motora giderken satabilirmiyim ayrıca çevre illere ilanlara baktım hyosung gt250 yok hep istanbul civarı vs. batıdan alsam nasıl siirte nakliye ettireceğim, üzerime alması felan bir ton uğraş, bu konuda çok kararsızım acil yardıma ihtiyacım var beynim durdu resmen, bu tavsiyelerinizden hyosung en hoşuma gideni, cbf 150 görüntüsü hoş değil,

Bi ton uğraşmıcaksın sadece gidip gelmen gerekıcek otobusun bagaja atıyorlar o mantıklı olur memlekete kadar kullan dİğcem oda olmaz çok uzak üzerine alması kolay ısler onlar artık

serdar1547
17 Temmuz 2013, 17:06
ARORA AR 180...200 cc motoru var,tip olarak da harika ama giderken hemen satabilir misin onu bilemem

sozerten
17 Temmuz 2013, 18:09

Anladığım kadarıyla zevk için değil de ihtiyaçtan dolayı motosiklet almaya karar verdin. Bu şartlar altında o çevrede piyasası yüksek olan motorlardan birini almalısın. Belirttiğin bütçede görüntü olarak en iyisi ( bana göre ) sıfır olarak yeni kasa yeşil-siyah Apache. Siirtte servisi , satılabilirliği nasıl bilemem fakat bi göz atmanda fayda var

gokhanarslan
17 Temmuz 2013, 19:02
Bu fiyata istediğin özellikleri taşıyan motor sadece ikinci el bir Hyosung GT250 Naked'dır. Başka bir makina yok istediğin özellikleri taşıyan.

almilam
17 Temmuz 2013, 19:58
evet hyosung gt250 almaya karar verdim büyük ölçüde ama o motoru nerden bulacağım siirtteyim işim çok zor, valla motor almaktan soğuyacağım nerdeyse. eğer bana ikinci el hyosung konusunda ve siirte nasıl getireceğim konusunda yardımcı olabilecek arkadaş varsa mesajlarını esirgemsin herkese cvpları için çok teşekkürler, iyi ki üye olmuşum en azından alacağım modeli buldum

dj_karizma
17 Temmuz 2013, 20:08
5 Bine Scoter Honda Dylan
6,5 Bine Honda PS 150
Ama Öncelikli Bütceni Korumaya Ayır Geri Kalan Parana Bi Scooter Al.

Öneriririm Yenİ Başlıyorsun Madem Scooter Zevkli ve Başlangıç Motorudur Gaz verirsin gider Fren Yaparsın Durar Araçtan Çok Etrafına Bakarsın ßuda Kaza Riskini Minimum Seviyeye Düşürür
Önerdiğim Motorlardan birisini Alırsan Rahat Edersin Şimdiden Hayırlı Olsun Tekerine Taş Değmesin..

gokhanarslan
17 Temmuz 2013, 20:24
evet hyosung gt250 almaya karar verdim büyük ölçüde ama o motoru nerden bulacağım siirtteyim işim çok zor, valla motor almaktan soğuyacağım nerdeyse. eğer bana ikinci el hyosung konusunda ve siirte nasıl getireceğim konusunda yardımcı olabilecek arkadaş varsa mesajlarını esirgemsin herkese cvpları için çok teşekkürler, iyi ki üye olmuşum en azından alacağım modeli buldum

Kardeşim Siirt'e yakın illerden bak gidip başka şehirden de satın alabilirsin. Sonra motorunla dönersin memleketine kullanmayı biliyorsan. Bilmiyorsan yükletirsin otobüsün bagajına gelir.