PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bunca aradan sonra BOY'dan herkese selamlar !!!

Sayfa : [1] 2

boy
17 Temmuz 2013, 07:37
Merhaba arkadaşlar,

Şu anda sitenin toplam abone sayısı kaç oldu bilemiyorum ama ben siteye girmeyi bıraktıktan sonra binlerce yeni kişi gelmiştir. 4 seneden yeni olanlar beni tanımaz, belki yazılarıma denk gelmişsinizdir çünkü binlerce yazım vardır burada. Bugün de beni siteden Oğuzcan adlı bir arkadaş Facebook'da bulup eklemiş, motosikletler ile ilgili birşeyler sordu. Ben de siteye girmeyi denedim, 4 senedir kullanmadığım hesabım hala taş gibi duruyormuş, ilk şifre denemesi de başarılı olunca birkaç satır çiziktireyim dedim. Eski kurtlar hala burada mı? Ne yapıyorsunuz arkadaşlar? Bende bir sürü havadis var :)

bilginozi
17 Temmuz 2013, 08:04
Hosgeldin ustad nerelerdeydin ozlettin kendini.
Beni belki tanimazsin ama yazilarini yakindan takip ediyordum.

danger0
17 Temmuz 2013, 08:48
Hehe, nostalji gibi oldu hakkaten Mehmet yıllar oldu :)

boy
17 Temmuz 2013, 08:59

Sen hala takılıyor musun olm buraya? Dede oldun dedeeeee :)

Birkannn
17 Temmuz 2013, 09:06
Tekrardan hoş geldinnn uzun ara oldu ama profil resmin kırmızı şeytan iyi biz sana öyle alıştık :O

Pizza
17 Temmuz 2013, 09:08
Selam ne iyi etmişsin nerelerdesin birkaç satır karala bari istanbul damısın

astorojna
17 Temmuz 2013, 09:23
boy hoşgeldin ama motorforumu değil artık burası arkadaşlar karar alıp siyasi forum yaptılar.

ozgurs
17 Temmuz 2013, 09:28
Ben de bunu anlamıyorum ya.Motosiklet forumu diye sadece motorlarla ilgili mi konular olması gerekiyor.Spor, siyaset, güncel olaylar, konu dışı olamaz mı yani.
İsteyen istediği bölümü okur
Saygılar

boy hoşgeldin ama motorforumu değil artık burası arkadaşlar karar alıp siyasi forum yaptılar.

astorojna
17 Temmuz 2013, 09:30
Ben de bunu anlamıyorum ya.Motosiklet forumu diye sadece motorlarla ilgili mi konular olması gerekiyor.Spor, siyaset, güncel olaylar, konu dışı olamaz mı yani.
İsteyen istediği bölümü okur
Saygılar

bizde bişey demedik, isterseniz haydar dümenden inleyen nameler bölümü oluşturun.

Felon
17 Temmuz 2013, 10:23
Hoşgeldiniz, buralar artık bostan oldu motorcu pek kalmadı :P

Lucas
17 Temmuz 2013, 10:33
Merhaba arkadaşlar,

Şu anda sitenin toplam abone sayısı kaç oldu bilemiyorum ama ben siteye girmeyi bıraktıktan sonra binlerce yeni kişi gelmiştir. 4 seneden yeni olanlar beni tanımaz, belki yazılarıma denk gelmişsinizdir çünkü binlerce yazım vardır burada. Bugün de beni siteden Oğuzcan adlı bir arkadaş Facebook'da bulup eklemiş, motosikletler ile ilgili birşeyler sordu. Ben de siteye girmeyi denedim, 4 senedir kullanmadığım hesabım hala taş gibi duruyormuş, ilk şifre denemesi de başarılı olunca birkaç satır çiziktireyim dedim. Eski kurtlar hala burada mı? Ne yapıyorsunuz arkadaşlar? Bende bir sürü havadis var :)

Hoşgeldin, kulaklarını çok çınlatıldı buralarda :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:31 ----------

Siyasi konulara girmez, okumaz, sadece motorla ilgili konulara girer okursun.
CNN Türk'de haber kanalı, hep haber mi yayınlıyor?

invent
17 Temmuz 2013, 10:44

Ben varım eskilerden gençler :)))

mete_han
17 Temmuz 2013, 11:02
selam başgan....::146::

Khutuck
17 Temmuz 2013, 11:07
Hoşdöndün :rendeer:

okan4037
17 Temmuz 2013, 11:11
eskiler tüm toplanmış burada herkese selamlar olsun :))

mete_han
17 Temmuz 2013, 11:12
Important Murrata haber saldım o da damlar müsait olduğunda...

dip not : 2003-2004 lerde tüm niklerin başında "important_ "vardı...:P

flame
17 Temmuz 2013, 11:48
Aaaa dinazor.Hoş geldiniiiiz.

Lucas
17 Temmuz 2013, 11:54
Adam bir döndü pir döndü. Tüm dinazorlar teker teker piyasaya çıkmaya başladı :)

Gökhan
17 Temmuz 2013, 12:02
Oooo kimler gelmiş. Gerçi hep böyle olmaz mı? Bekarken MT'den çıkmayız, sonra evlenip 1-2 çocuk yapıp MT'den ve motosikletten uzaklaşırız. 3-4 yıl sonra evdeki çoçuk ve hanım sesi çekilmez bir hal alınca tekrar geçmişe dönüş yaparız.:mrgreen:

Hoşgeldin Mehmet ve diger arkadaşlar. Bir daha bukadar uzun aralar vermemeniz dilegiyle :)

gugukk
17 Temmuz 2013, 12:03
hoş geldin hocam umarım artık gitmezsin :)

< iLk@yy >
17 Temmuz 2013, 12:36
mehmet hoş geldin tekrardan yazdığını görmek güzel (=

Oooo kimler gelmiş. Gerçi hep böyle olmaz mı? Bekarken MT'den çıkmayız, sonra evlenip 1-2 çocuk yapıp MT'den ve motosikletten uzaklaşırız. 3-4 yıl sonra evdeki çoçuk ve hanım sesi çekilmez bir hal alınca tekrar geçmişe dönüş yaparız.:mrgreen:

Hoşgeldin Mehmet ve diger arkadaşlar. Bir daha bukadar uzun aralar vermemeniz dilegiyle :)

senide görecez :P

Discordian
17 Temmuz 2013, 12:40
Adaş sende bendensin desene

shrek
17 Temmuz 2013, 12:52
tekrar hoş geldin boy

gugukk
17 Temmuz 2013, 12:52

Hocam dediklerin çok doğru evlenmeden önce devamlı mt deydim evlendim motorum gitti buralara uğramaz oldum çocuk oldu sonra bir gün 25 km yolu 3,5 saatte servis ile eve varınca cinnet geçirdim kimseye haber vermeden gidip motor aldım herkes bana deli diye bakıyordu evlisin çocuğun var diye nasihatlar veriyordu ama ben kimseyi dinlemedim ve motoruma binince o içimdeki mutluluğu coşkuyu anlatamam bir daha motorumdan ayrılmamaya karar verdim. Motosiklet bir tutkudur nekadar sen vazgeçsende o senden vazgeçmiyor bir gün mutlaka içindeki ateşi dışarı çıkartıyor

COQ
17 Temmuz 2013, 13:23
hosgeldin Mehmet,
özlettin.

Lucas
17 Temmuz 2013, 13:42

Evleneli 5 sene oldu, bizim velet dünyaya geleli 2 ay oldu, hala burdayım ama ben :)
Hatunu seçmesini bileceksin demek ki Gökhan'ım :)

muRRat
17 Temmuz 2013, 18:19
Ya bu adam motordan anlamaz gelip bir de yazıyor buralara hasta oluyorum :)

Gürkan Anbarlı
17 Temmuz 2013, 18:37
Hoşgeldin Mehmet,

Hoşgeldin Mehmet ve diger arkadaşlar. Bir daha bukadar uzun aralar vermemeniz dilegiyle

Du bakalım seni de göreceğiz :mrgreen:

E.Gülbeyaz
17 Temmuz 2013, 18:43
Mehmet abi hoşgeldin :)

Sen bi yazmışsın üyelik tarihi 2004, 2005 olan üyeler gelmiş :)

Kayıplar çıkmış ortaya. Ben dahil :))

boy
17 Temmuz 2013, 18:55

Gökhancım o işler öyle olmuyor aslında, şöyle oluyor...
Motosiklet.net ten çok önce ben motor kullanıyordum, siteye üye oldum, birçok arkadaş kazandım, evlendim çocuklarım oldu ama motor işini bırakan ben olmadım, hatta eşim hamileyken bile yarışmayı bırakmadım, motoru bırakan sitedeki diğer arkadaşlar oldu. Zamanla ortak konumuz olan motosiklet ile ilgili adam bulamamaya, yalnız dolaşmaya başladım. Bir süreden sonra da yalnız dolaşmak sıkıyor tabi. Kendimi yarışa verdim, yine yalnızdım, kimse destek vermeden senelerce yarıştım. Baktım olmuyor, 18 senelik IT hayatımı geride bırakıp motosiklet işi yapmak için ailemi de peşime takarak Amerika'ya taşındım. Şu anda da motosiklet servis, satış, aksesuar yapmak üzere Orlando'dayım. Motor işini kim bırakmış Gökhan'cım söyle bakalım? :mrgreen:

Evet tüm dinazorlar bu sayede ortaya çıkmaya başladı, çoğu kişinin hala burada olmasına çok sevindim. Zaman buldukça yazmaya çalışacağım. Amerika'da olan veya emlakçı tanıdığı olan bana iş konusunda yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı? Şu anda tek ihtiyacım düzgün bir yerde kiralık bir dükkan bulmak. Buradaki bir arkadaşımla bazı problemler yaşadık, işi ayırmak zorunda kaldık. O yüzden bağımsız bir dükkan arıyorum.

takendy
17 Temmuz 2013, 19:26
Hoşgeldin Mehmet,

"Sil baştan başlamak gerek bazen
Hayatı sıfırlamak"

Umarım herşey dilediğin gibi olur.

boy
17 Temmuz 2013, 20:52
Hoşgeldin Mehmet,

"Sil baştan başlamak gerek bazen
Hayatı sıfırlamak"

Umarım herşey dilediğin gibi olur.

Evet bazı şeyleri sıfırlamak gerekiyordu, birçok insana göre bu imkansız bir hareket ama bana göre olması gereken çok da zor olmayan bir karardı. Hayatta herşeyin bedeli vardır, birşeyleri denemeden sonucu göremezsiniz. Hayata bir kez geliyoruz ve yapmak istediğimiz çoğu şeyi erteliyoruz, sonra yaparız diyoruz ama yapamıyoruz, bir de bakıyoruz zaman öyle hızlı akıp gitmiş ki çok geç kalmışız. Neyse ki ben böyle değilim, hayatı "keşke" lerim olmadan yaşamayı tercih ediyorum. Önemli olan mutlu olmaktır, bunun için de kendiniz ve aileniz için ne gerekiyorsa onu yapmanız gerekiyor. Senelerdir hiç değişmeyen imzama bakarsanız anlarsınız :)

haojin2005
17 Temmuz 2013, 21:07
Hoşgeldin.

danger0
17 Temmuz 2013, 22:42

Facebookta linki görüp baktım buraya Mehmet, ama bu aralar motosiklet alma isteğim yine zirve yapıyor. İlk fırsatta bir K1300R gelecek :)

Olcan138
18 Temmuz 2013, 00:12
Aylardır, belki de yıllardır forumda gördüğüm en keyif veren konu olmuş. Birkaç kişinin isimlerini görmek bile gülümsemelere sebep olabiliyormuş yüzde. :)

Herkes hoşgelmiş, hoşdönmüş :)

Şu emlak işini de sorayım birkaç kişiye, şahsen bir tanıdığım yok ama, kulaktan kulağa bir yerlere ulaşırız belki.

mezit
18 Temmuz 2013, 00:20
bende burdayım :mrgreen:gören yok...

boy
18 Temmuz 2013, 04:04
Aylardır, belki de yıllardır forumda gördüğüm en keyif veren konu olmuş. Birkaç kişinin isimlerini görmek bile gülümsemelere sebep olabiliyormuş yüzde. :)

Evet gerçekten bunca zaman geçmesine rağmen yine aynı ortamda buluşabilmemiz çok hoş oldu. Motosiklet.net te beni hatırlayabilecek kişilerin bile olması güzel.
Eeee arkadaşlar nerdesiniz? Bakalım dinazorlardan daha hangileri çıkacak ortaya...

Samet Ağır
18 Temmuz 2013, 04:25
Evet gerçekten bunca zaman geçmesine rağmen yine aynı ortamda buluşabilmemiz çok hoş oldu. Motosiklet.net te beni hatırlayabilecek kişilerin bile olması güzel.
Eeee arkadaşlar nerdesiniz? Bakalım dinazorlardan daha hangileri çıkacak ortaya...

bende burdayım :mrgreen:gören yok...

dinozor diyo adam..ayucuk değil...:pl::pl::queen:

Tekrar hoşgeldin aramıza..kaybolma ama tekrar...:cat:

teknoali
18 Temmuz 2013, 10:29
hoşgeldin abi uzunca bi süre oldu .. ama inan ki özledik yazılarını okumayı ....

Gökhan
18 Temmuz 2013, 15:00
Evleneli 5 sene oldu, bizim velet dünyaya geleli 2 ay oldu, hala burdayım ama ben :)
Hatunu seçmesini bileceksin demek ki Gökhan'ım :)

De de onu de:pale:

mehmet hoş geldin tekrardan yazdığını görmek güzel (=

senide görecez :P

Hoşgeldin Mehmet,

Du bakalım seni de göreceğiz :mrgreen:

Zor görürsünüz:P

Gökhancım o işler öyle olmuyor aslında, şöyle oluyor...
Motosiklet.net ten çok önce ben motor kullanıyordum, siteye üye oldum, birçok arkadaş kazandım, evlendim çocuklarım oldu ama motor işini bırakan ben olmadım, hatta eşim hamileyken bile yarışmayı bırakmadım, motoru bırakan sitedeki diğer arkadaşlar oldu. Zamanla ortak konumuz olan motosiklet ile ilgili adam bulamamaya, yalnız dolaşmaya başladım. Bir süreden sonra da yalnız dolaşmak sıkıyor tabi. Kendimi yarışa verdim, yine yalnızdım, kimse destek vermeden senelerce yarıştım. Baktım olmuyor, 18 senelik IT hayatımı geride bırakıp motosiklet işi yapmak için ailemi de peşime takarak Amerika'ya taşındım. Şu anda da motosiklet servis, satış, aksesuar yapmak üzere Orlando'dayım. Motor işini kim bırakmış Gökhan'cım söyle bakalım? :mrgreen:

Vaay vay baya radikal kararlar almışsın:cat:. Umarım herşey istedigin gibi gider.

alp_tunay
18 Temmuz 2013, 15:42
Hoş dönmüşsün kardeş...
Tam zamanında dönmüşsün...
Siyasi konuların daha da artarak konuşulduğu zamanda... :)
Motor hakkında konuşacak herşeyi konuştuk konu arıyoruz..... :)
Amerikaya göçmüşsün...
Allah hayırlısını versin..
İşallah umduğun hayallerine kavuşursun...

gursus
18 Temmuz 2013, 16:07
az okumadım yazılarınızı, tüm faydalı şeyler yazmış,bir şeyler öğrendiğimiz eski üyelere selamlar.

boy
18 Temmuz 2013, 18:09
Hoş dönmüşsün kardeş...
Tam zamanında dönmüşsün...
Siyasi konuların daha da artarak konuşulduğu zamanda... :)
Motor hakkında konuşacak herşeyi konuştuk konu arıyoruz..... :)
Amerikaya göçmüşsün...
Allah hayırlısını versin..
İşallah umduğun hayallerine kavuşursun...

Vaaay Alp Tunay da buradaymış. Demek ki sadece ben bırakmışım bunca zamandır forumu. Gerçi Skull da çocuk çoluğa karıştı, o da çekilmiştir pek yazmıyordur herhalde :) Benim siyasetle işim olmaz, diyeceğim de pek birşey yok bu konuda. Zaten görünen köy kılavuz istemez. Herşeyin bedeli var deyip duruyorum ya, insanlar da bu bedeli bu güzelim ülkeyi bu hale soktuklarının bedelini ödüyor şimdi.

crayzboyone
18 Temmuz 2013, 22:47
Bu sayfayı görünce çok duygulandım.. Hala eksikler çok, keşke birden bire herkes geri gelse :)

Erhan Erdil
20 Temmuz 2013, 12:09
Mehmet tekrar hoşgeldin.
Sende bu azim ve cesaret oldukça her işin üstesinden gelirsin.
Umarım orada yeni hayatında başarı olup hayallerine ulaşırsın.
Leyla'ya selamlar.
Görüşmek üzere.

Hakki
23 Temmuz 2013, 06:57
Ya bu adam motordan anlamaz gelip bir de yazıyor buralara hasta oluyorum :)

heheheheheheheh

boy
27 Temmuz 2013, 05:49
heheheheheheheh

Vayyyy Hakkı can sen de mi buralardasın?

dreamdark
27 Temmuz 2013, 06:28
Uzunca bir aradan sonra, ben de bir "Merhaba" diyeyim o zaman tüm eski ve yeni dostlara.. :)

Guven
27 Temmuz 2013, 09:21
Mehmet, seni gördüğüme sevindim.:thumleft:
Hoşgeldin. :cat:

boy
31 Ağustos 2013, 22:36
2-wheels-heaven-desteginizi-bekliyor (http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/121046-2-wheels-heaven-desteginizi-bekliyor.html)