PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : beyler bu kazadan haberi olan var mı?

satoyama
17 Temmuz 2013, 04:32
http://www.haberler.com/cankiri-da-esrarengiz-trafik-kazasi-4839728-haberi/

böyle bir kaza duyan oldu mu?

Samet Ağır
17 Temmuz 2013, 04:35
3 saniye önce mynette okudum..başka yerde duymadım...

bykemik
17 Temmuz 2013, 04:38
Garip bi olay hayırdır inşallah... (Ama garip gelmiyo artık hiç kimseye orası ayrı)

satoyama
17 Temmuz 2013, 04:42
benim anlamadığım mit mensupları asla mit ile alakalı bir belge ve kimlik taşımazlar ve kimliklerini sadece mit mensupları bilir ve onaylar ondan da zaten haberimiz olmaz. polis savcı bile görse o adamın mit mensubu olduğunu gerekli birimlerce bildirilmedikçe çözemezler.

kaza süsü vererek bir yanlışı kendi içlerinde halletmişler gibi.

o para ve o silahla ülke gündemini değiştirebilirsin..

bykemik
17 Temmuz 2013, 04:51
Abi bende senın ima ettiğin tarzda birşey yazacaktım fakat hem yaşımız küçük diye hem de gereksiz ağız dalaşı diye bişey demedim... Bi kaç güne gelir bir iki kişi her olayda öküz altında buzağı arıyorsunuz diye zırvalamaya başlarlar...

satoyama
17 Temmuz 2013, 05:17
Abi bende senın ima ettiğin tarzda birşey yazacaktım fakat hem yaşımız küçük diye hem de gereksiz ağız dalaşı diye bişey demedim... Bi kaç güne gelir bir iki kişi her olayda öküz altında buzağı arıyorsunuz diye zırvalamaya başlarlar...

estagf.. yiğenim, burası forum saygı çerçevesinde istediğini yazmakta özgürsün kimse bişey diyemez.

zaten hepimiz ajansların yalancısıyız :)

blt_59
17 Temmuz 2013, 07:19
2.susurluk çıkar bundan biraz deşseler :)

ozcanaykul
17 Temmuz 2013, 20:53
Motosiklet Neymiş de Buna 80 bin euro hadi parayı gectik de kalaşnıkofu nereye sığdırmışlar motosıklette onu anlamadım