PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 29 hazirandan sonra direksiyon sınavı

Kaangngr
16 Temmuz 2013, 20:19
29 Hazirandan sonra direksiyonu beklemeye başladık... Kafama takılan vitesli motosiklet ile girmem olucak eğer vitesli getirirlerse hiç kullanmadım nasıl olacak? İstanbul avrupa yakasında vitesli motosiklet eğitimi verebilecek bi arkadaş varmı acaba yakıt masrafını karşılarım. Öğrenmem lazım çünkü vitesliye nasip olursa tvs apache'ye geçiş yapıcam. Bu arada direksiyon sınavı oldu diyelim 20-21 temmuz veya 27-28 temmuz diyelim ne zaman belli olur sınav sonucu? Belli olduktan sonra ne zaman alırız ehliyeti bilen varmı ?

boshaft
16 Temmuz 2013, 20:45
29 Hazirandan sonra direksiyonu beklemeye başladık... Kafama takılan vitesli motosiklet ile girmem olucak eğer vitesli getirirlerse hiç kullanmadım nasıl olacak? İstanbul avrupa yakasında vitesli motosiklet eğitimi verebilecek bi arkadaş varmı acaba yakıt masrafını karşılarım. Öğrenmem lazım çünkü vitesliye nasip olursa tvs apache'ye geçiş yapıcam. Bu arada direksiyon sınavı oldu diyelim 20-21 temmuz veya 27-28 temmuz diyelim ne zaman belli olur sınav sonucu? Belli olduktan sonra ne zaman alırız ehliyeti bilen varmı ?

27 Temmuz diye biliyorum tarihi. Bende vitesli kullanamıyorum kurs bana scooter dedi kesin. Orda bir sürprize karşı tedbir alsanız iyi olur tabi dediğiniz gibi. Keşke bu hafta olsaymış sınav ne güzel :)

Kaangngr
16 Temmuz 2013, 20:59
İstanbul avrupa yakası vitesli kullanımını öğretecek bi arkadaş yokmu yav :queen: Benzin benden :)

Kaangngr
23 Temmuz 2013, 13:04
İstanbul avrupa yakası vitesli kullanımını öğretecek bi arkadaş yokmu yav :queen: Benzin benden :)

Vitesli motosiklet egitimi verebilecek arkadas varmi bu haftasonu cumartesi veya pazar direksiyon sinavim var acil lazim yakiti dert etmeyin scooter tecrubem var sadece kalkislarda stop ettirmemeyi ogrensem yeter