PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Çevirmede sorun yaratırmı

0ni0n
16 Temmuz 2013, 19:27
Sa arkadaşlar.Ruhsata kırmızı renk olarak işli olan bir motosikleti 1 kutu siyah sprey boya alarak boyasam çevirmede sorun olurmu ruhsatta kırmızı yazmasından dolayı sıkıntı olacak ise nasıl halledilir??

+++Forumda bi yerde okumuştum sanırım benzin deposunu boyayınca boya tutmuyormu öyle bişey yazmıstı dogrumudur ??

Güzel Şale
16 Temmuz 2013, 19:59
Renk değişiklikleri ruhsata işletilmelidir. Deponun üzerindeki boyayı tamamen zımpara ile sökmeden boyarsan iyi bir sonuç elde edemediğin gibi boya da sökülür.

0ni0n
16 Temmuz 2013, 20:07
Ruhsat için tekrar masraf kırmızı kalması daha mantıklı saolun :)

Ufuk İnkaya
16 Temmuz 2013, 21:24
Ruhsat da renk değişimi yapmak 30 tl küsürattı yanlış hatırlamıyorsam. Bir araştırın eğer yapacaksanız

Thracian
16 Temmuz 2013, 21:30
Sa arkadaşlar.Ruhsata kırmızı renk olarak işli olan bir motosikleti 1 kutu siyah sprey boya alarak boyasam çevirmede sorun olurmu ruhsatta kırmızı yazmasından dolayı sıkıntı olacak ise nasıl halledilir??

+++Forumda bi yerde okumuştum sanırım benzin deposunu boyayınca boya tutmuyormu öyle bişey yazmıstı dogrumudur ??
Kesinlikle sıkıntı olur.Polisler zaten ceza kesecek yer arıyorlar.Diğer bir konu bir kutu sprey boyayı zaten boyalı deponun üstüne sıkarsan o boyanın ömrü pek uzun olmaz.

maxuma
18 Temmuz 2013, 07:01
30tl olacağını hiç sanmıyorum çünkü ruhsat yenilinecek 70ten yukarıya patlar

EnesBeyter
18 Temmuz 2013, 07:05
Rruhsatı falan bilmem de 1kutu siyah spreyler zor o iş.:pl: Zımpara da yapmasan birkaç yıkamaya eski haline gelir:king:

Mengu16
18 Temmuz 2013, 07:07
Ne kadar uğraşsan da fırınlanmamış boya benzin deposunun üzerinde kısa sürede çözülüp gider.

EnesBeyter
18 Temmuz 2013, 07:16
Çalıntı motor gibi görünmesini istemessin herhalde.:)

blt_59
18 Temmuz 2013, 07:31
70 tlmi :silent: araç üzerinde yaptıgın her degişikligi,tüvde onaylatmadan ruhsata işletemessin,buda daha kafadan 80 diyim,bunun daha degrli kagıt bedelleri var:cherry:,tam siyah degilde çift renk yapmaya çalış,araç çift renkse,agırlıklı renk hangisiyse o geçer ruhsatta,yüzde 70 i ana renk olma koşulu ile,benm motorda siyah kırmızı ama tek kırmızı geçiyo..

kalafatoglu
18 Temmuz 2013, 10:10
Benzin deposu motorun rengini belli eder ruhsatta siyah yazarsa benzin deposu siyah olmalidir diger yerleri boya gitsin