PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BENZİN'e ZAM ( Sonunda 5TL oldu ) Gözümüz Aydın

Sayfa : [1] 2

mLh
16 Temmuz 2013, 18:36
http://ekonomi.haberturk.com/enerji/haber/860966-benzine-bir-zam-daha

Tahminime göre, litresi 4.95tl olan 97 oktan 8 kuruşluk zam ile gece yarısı itibariyle 5.03tl olacak. Hayırlı uğurlu olsun. :sunny:

rs_guven
16 Temmuz 2013, 18:43
Benim motosikleti sattım. Artık benzin masrafı yok. Çok daha büyük olan toplu taşıma masrafım var.

ormankebabi
16 Temmuz 2013, 18:46
Sabah 45 liralık benzin almıştım, gidip depoyu fulletsem mi :/

KaPTaNHaSaN
16 Temmuz 2013, 18:49
hadi bakalım hayırlısı

izmir3535
16 Temmuz 2013, 18:50
bu millet 10 tl olsa yine biner gezerrrrrrrr

Murat 48/30
16 Temmuz 2013, 18:53
alacağız bir pisiklet anlaşılan.Bari bu zamlar maaşlara yansayaydı denge olurdu, baya beddua aldı bakanlık.

astorojna
16 Temmuz 2013, 18:55
ben hep 30 tl lik alıyorum beni ilgilendirmez zam :cherry::thumleft:

F54
16 Temmuz 2013, 18:57
Motoru sattım benzin derdi kalmadı
Ama en fazla birkaç gün sonra bana da batar bu Zam

Thracian
16 Temmuz 2013, 18:59
Aynı haberi hemen hemen aynı başlıkla"Hadi gözünüz aydın Benizn 5 TL yi geçti" diye ben açacaktım. :) Eeee ne diyelim durmak yok yola devam da bezin bitti alacak paramız yok nasıl yola devam edeceğiz?

KTM07
16 Temmuz 2013, 19:05
ben hep 30 tl lik alıyorum beni ilgilendirmez zam :cherry::thumleft:
adam çözmüş işi.

serdar1547
16 Temmuz 2013, 19:07
toki de zam yapmış zaten gelince hepsi üst üste geliyor vallaha...birde patron yapsa çok süper olacak

forewer
16 Temmuz 2013, 19:07
deveye diken adama .. olmuştur bizim ülkemizin felsefesi. Bu yüzden yola devam, 10 lira olsun.

Thracian
16 Temmuz 2013, 19:14
AKP li arkadaşlar siz hiç zahmete girmeyin ben sizin için basın açıklaması hazırladım buyrun;"Hep bunlar faiz lobisinin işi,gezi eylemcilerinin işi ayrıca dış güçlerin oyunu bunlar bir de camii de içki içtiler o yüzden benzine zam geldi."

COMTAN
16 Temmuz 2013, 19:24
vaybe kıbrısa benzin türkiyeden gider kıbrısta şimdi baktımda 95 oktan 3,29 97oktan:3,17 hatta ihtiyaç fazlası diye benzini ucuz yollu ab ülkelerine kayar. yazık bu insanlara ülkeyi bu hale sokanların hesabı bu tarafta olmasada öbür tarafta katmerli olacaktır.

mLh
16 Temmuz 2013, 19:25
AKP li arkadaşlar siz hiç zahmete girmeyin ben sizin için basın açıklaması hazırladım buyrun;"Hep bunlar faiz lobisinin işi,gezi eylemcilerinin işi ayrıca dış güçlerin oyunu bunlar bir de camii de içki içtiler o yüzden benzine zam geldi."

Bugüne ait yandaş habertürkten bir haber daha var senin söylediğinin aksini gösteren.

Özelleştirme ve Akaryakıt Devletin Kasasını Doldurdu

Buyurun haberin kendisi;

http://ekonomi.haberturk.com/para/haber/860720-devletin-kasasi-doldu

-ve hatta bu sabah haberini öğlen gördüğümde iyi bari cepler biraz rahatlarda indirime giderler dedim..Demez olaydım üstüne üstlük zam haberi.. Bu nasıl bir ironi açıklaması gerçekten güç artık millet gülemiyor bile bu zamlara.

M.balibey
16 Temmuz 2013, 19:28

eksik olmuş "benim başöretülü kızlarıma baş öretülü bacılarıma saldırdılar" kısmınıda eklesek fena olmaz

Thracian
16 Temmuz 2013, 19:43
Bugüne ait yandaş habertürkten bir haber daha var senin söylediğinin aksini gösteren.

Özelleştirme ve Akaryakıt Devletin Kasasını Doldurdu

Buyurun haberin kendisi;

http://ekonomi.haberturk.com/para/haber/860720-devletin-kasasi-doldu

-ve hatta bu sabah haberini öğlen gördüğümde iyi bari cepler biraz rahatlarda indirime giderler dedim..Demez olaydım üstüne üstlük zam haberi.. Bu nasıl bir ironi açıklaması gerçekten güç artık millet gülemiyor bile bu zamlara.
Adamlar zaten zamları hiç çaktırmadan ortalık karışıkken yapıyor.Millet uyanmasında diye hiç bir açıklama yapmıyorlar.Bizim vergiler devlet bütçesine oradan yandaş kurum kuruluşların kasasına yada abuk subuk işlere yada biber gazına.İşin kötüsü hep söyleniyor burda devletin artık vergi ve trafik cezası dışında doğru düzgün gelir kaynağı kalmadı haliyle verigiye abanıyor.Gerçi son 1-2 aydan beri bu vergiler biber gazı ve toma suyu olarak bize geri döndü.Olsun bu da bir gelişme devlet ilk kez vergiyi vatandaşına harcıyor.:) Yakında su faturalarınızda Toma suyu kesintisi adı altında ekstra ücret görürseniz şaşırmayın.

Tsubasa
16 Temmuz 2013, 19:56
BÜYÜK DÜŞÜNÜN GENÇLER..

Deryali
16 Temmuz 2013, 20:02
Yazık günah!!! Ama yinede hiç bir şey canımı, Pkk'nın doğuda bir çok ilde polis gibi örgütlenip yol kesip TC'yi tanımaması kadar acıtmıyor.
Üstelik koskoca Türkiye Cumhuriyeti buna ses çıkaramıyor..

Tsubasa
16 Temmuz 2013, 20:05
benzin 5 tl barajını aşıp artmaya devam ederse. ekonomi olarak cogu şeyi yerin dibine sokmuş olacak hükümet.
5 tl psikolojik bir rakam cünkü
1 litre 5 tl dediğin zaman cogu kişi arac kullanmakta zorlanacagını düşünüyorum.
artı olarakda toplu taşıma başta olarak seyahat turizm başlayarak gıda sektörüne kadar zam gelecegini tahmin ediyorum.
2 gün önce maliye bakanı televizyona cıkıp bütcemiz ilk ayda 3 milyar lira fazla verdi diyordu.
benzine niye zam geliyor o zaman?
kimi kandırıyorsunuz siz?

[Turan]
16 Temmuz 2013, 20:18
Padişahım çok yaşa.

PIERzig
16 Temmuz 2013, 20:20
Hani psikolojik sınır falan

ethemm76
16 Temmuz 2013, 20:30
benzin 5 tl barajını aşıp artmaya devam ederse. ekonomi olarak cogu şeyi yerin dibine sokmuş olacak hükümet.
5 tl psikolojik bir rakam cünkü
1 litre 5 tl dediğin zaman cogu kişi arac kullanmakta zorlanacagını düşünüyorum.
artı olarakda toplu taşıma başta olarak seyahat turizm başlayarak gıda sektörüne kadar zam gelecegini tahmin ediyorum.
2 gün önce maliye bakanı televizyona cıkıp bütcemiz ilk ayda 3 milyar lira fazla verdi diyordu.
benzine niye zam geliyor o zaman?
kimi kandırıyorsunuz siz?

Benzin başı çekmek üzere, her şeye devamlı zam yapıldığı için bütçe fazla veriyor
. Anlasana artık :) Yoksa nasıl bütçe açığını kapatacaklar :)

Soykan67
16 Temmuz 2013, 20:50
İşte bunlar hep ceHApe.

Daha önce söyledim mi bilmiyorum ama camiye ayakkabıyla girdiler.

cool113
16 Temmuz 2013, 20:53
Aman ses çıkarmayalım. "HER TOPLUM LAYIK OLDUĞU ŞEKİLDE YÖNETİLİR"

Tsubasa
16 Temmuz 2013, 21:08
Benzin başı çekmek üzere, her şeye devamlı zam yapıldığı için bütçe fazla veriyor
. Anlasana artık :) Yoksa nasıl bütçe açığını kapatacaklar :)

ben lafa inanmıyorum. benzine zam yaparak vergileri artırarak durumu kurtarmaya calışıyorlar.
bütcenin fazla verdiği filan yok.
bütce fazla verse bu adamlar benzine zam mı yapar akıl işimi?
bütcemiz fazla verdi. durumumuz cok güzel diyip gazlıyorlar milleti.

hakanerdogan
16 Temmuz 2013, 21:16
Önümüzdeki yıl kurdaki artış ile ciddi bir enflasyon yılı olabilir, temkinli olmak lazım, gayrimenkul fiyatları düşebilir, faizler artabilir.

canerol
16 Temmuz 2013, 21:23
bu millet 10 tl olsa yine biner gezerrrrrrrr

ne yapcan mecbuuurrr :)

yiqit
16 Temmuz 2013, 21:38
Pompalar kırılsın hüloooooğğğğğ:queen:

ilkerabi
16 Temmuz 2013, 21:57
Hükümet benzine zam YAPMIYOR arkadaş..
Özel piyasa bu.. Özelleşti, güzelleşti.. Zaten artık zam da denmiyor.. Güncelleme, ayarlama..

Hükümet sadece benzine ödediğiniz paranın YARISINDAN acık fazlasını vergi olarak alıyor..
Bu toplanan paralarla da size YOL falan döşüyor.. Siz de tereyağı (!) gibi otobandan, köprüden BELEŞE geçip gidiyorsunuz..

Neee onlar satıldı artık parasız geçilmiyor mu?

Ya onları da satmazsak yunandan beter oluruz, maaşlarınız ödenmez sonra felan.. :) Hem koskoca devlet otobanda biletçilik mi yapçak,

Şimdi burda bir şey kafama takılıyor..
Ya şimdi hükümet bu vergileri alırken yol, su, köprü falan diyor.. tamam.. ama bunların hepsine para veriyoz.. Hem para veriyoz, hem vergi veriyoz.. Ya madem parayla kullancaz, niye vergi verelim ki?

Yapılırken bizden toplanan paralarla oluyor, satılırken paraları hep onlar alıyo..
Yani hem bizden hem FAİZ LOBİSİ'nden para alıyo adamlar.. Gene de şikayet ediyolar..

Sanki kazıklıyolar mı bizi ne?

ramizan83
16 Temmuz 2013, 21:59
10 tl hakkıdır. bence kuvvet gelır şimdi

askon
16 Temmuz 2013, 22:10
herkes konuşuyor ama benzın zammı için bir kişi toplanmaz sokakta park yeri kalmadı .Şimdi vergisiz 100 cc cup motosıklete bınsek yada tanıtım yapıp stede model kıyaslaması yapsak millet atmadığı çamuru bırakmaz elin hollandalısı bisiklet ile işine gidip geliyor kaldıki bizden daha yüksek gelire sahipler bizde bu gösteriş ruhu oldukça işimiz zor .
hükümete laf atıp duruyoruz ama tek sürücü ile dolup taşan trafıkte arkamızda hınca hınc dolu otobusun içinde bulunan insanları düşünmeden trafiği özel araçlarımızla kitliyoruz rahatımıza ve gösterişimize düşkün insalarız nerde hak hukuk adalet biz kendimizi düşünmuyoruz .Devletmi bizi düşünecek

absolit
16 Temmuz 2013, 22:17
çare Sarıgül :P

mehmet_gemli
16 Temmuz 2013, 22:21
:) Benimde bugün saat ücretime 8 kuruş zam yapıldı ne tesadüf ? :) 4.95 olan ücret 5.03 oldu :) dedim benim ücretimi mi gördüler :) enteresan

Permatiq59
16 Temmuz 2013, 22:23
benzin 5 lira.. hayaldi gerçek oldu hüloooooğğğ

muhittinKaplan
16 Temmuz 2013, 22:55
Hülooogggggg

HELLAS
16 Temmuz 2013, 23:05
Isterse. A..... s........ 10. Tl olsun. Müstahak. Bu millete

İzmir de. Ağzın da. Sakız. Jeep bin. İçinde. Uzun uzun. Kuyruk. Lar oluşmuş. Kimin. Umrunda. Motorsikletli yi. Yok saymak. Hatta. Motorsiklet. Kullanan kişiyi. Sıkıştırmak......

Uygar ülkelerde. Herkes motor kullanır sayar. Ekonomi anlamında. Artı. Kazanır.... BENIM DÜŞÜNCEM. BU.

çelikatlı
16 Temmuz 2013, 23:13
5 10 kuruşluk zam geldi diye ağlıyosunuz. bide motosiklete biniyosunuz. motosiklet lüx araçtır. böyle ağlayacaksanız tüplü şahin alın ona binin..

dermişim:P

E_N
16 Temmuz 2013, 23:58
atın ölümü arpadan olsun.

polo34
17 Temmuz 2013, 00:04
bu ancak ampülün tecellisidir, ne de anlamsız bir laf oldu ama :)
eşek olun da semer vuran çok olsun, ses çıkarmayın, gerek yok, bu işler takdiri ilahidir :)
yanı başımızda petrol çıkıyor, bizde çıkmıyor, onu geçtik 100 km öteden gelen petrolü bize dünyanın en pahalısı olarak satıyorlar ama hala bu halk bu işi becerenlerden memnun ...
demek ki herkesin işi gücü iyi ... tv'de bugün bir adam bu hükümet zengini daha çok zengin fakiri de daha da fakir yaptı diyordu, doğru olabilir, başbakan bir arabası olan ikincisini almadı mı diye söylüyordu ...

Ramazan Can
17 Temmuz 2013, 00:08
benzin alan zengindir.. çünkü vasıtası vardır... 10 lira olsun hükümet yapıyorsa vardır bir bildiği... :P

hep aksini söyledik de ne oldu..

selo9115
17 Temmuz 2013, 00:08
5 10 kuruşluk zam geldi diye ağlıyosunuz. bide motosiklete biniyosunuz. motosiklet lüx araçtır. böyle ağlayacaksanız tüplü şahin alın ona binin..

dermişim:P

tüplü şahin su'mu yakıyor len

possessed
17 Temmuz 2013, 00:17
Ben birşey demiyorum Levent abi diyor :)

http://www.youtube.com/watch?v=7Re5z2ih-fA

salcano_7946
17 Temmuz 2013, 00:20
vaktıyle ısmayıl yk nın bı sarkısı vardı...benden o zammı yapanlara armagan olsun....haaa bıde gokhan semız dıordu ah elalarını elalarını dıye...

IMK
17 Temmuz 2013, 00:23
akepe liler hiç cevap verirlermi acaba şimdi..nerde fanatizimin doruklarına çıkmış ampülcüler...siz ulaşımınızı yandaş olduğunuz yerden bedava mı sağlıyorsunuz..yazıklar olsun sizin gibi beyinlilere..

polo34
17 Temmuz 2013, 00:34
Ben birşey demiyorum Levent abi diyor :)

http://www.youtube.com/watch?v=7Re5z2ih-fA

5-10 kuruş zamcığı levent Kırca'dan dinleyin ... benzin fiyatı sürekli tırmanırken bravo valla, 5-10 kuruş zamcık ... 5-10 diyerek yine dünya şampiyonu olduk, insan hakları mahkemesinde de şampiyonuz ama imf den de borç almıyoruz ona göre ...

aksoyy
17 Temmuz 2013, 00:37
Bizim burda ucuz benzin var herkes gelsin benzin tam tamına 4.93 TL :)

astorojna
17 Temmuz 2013, 00:38
4,79 1 saat önce aldım. siz buraya gelin :)

mc-hot
17 Temmuz 2013, 00:39
Atla Avradın Yediği Aranmaz Yeğennnn :)

aksoyy
17 Temmuz 2013, 00:47
4,79 1 saat önce aldım. siz buraya gelin :)

Kamyon benzincisidir o :)