PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Benzin göstergesi??

0ni0n
15 Temmuz 2013, 17:24
Arkadaşlar ben birazdan mondial yetkili bayii ne mondial mg 125 ile ilgili bilgi almaya gidicem hoşuma giderse alıcam fakat bi sorum var;

Mondial 125 Mg Sport un göstergesini mondial 125 mg classic in kine göre daha çok seviyorum fakat Classic modelinde benzin göstergesi var ama sport ta böyle bişey göremedim varda benmi göremedim acaba bir bakarmısınız

Mondial 125mg Sport(sağ alt resim):http://www.mondialmotor.com.tr/?p=model&i=1262&x=multimedia

Mondial 125 mg Classic(baştan 4. resim):http://www.mondialmotor.com.tr/?p=model&i=1261&x=multimedia

blt_59
15 Temmuz 2013, 17:34
yok kardeş,koymamışlar sport a ama sırf gösterge için seçimini etkileme,neticede ne yaktıgı belli bunların,çokta dogru göstermiyo çogu zaten..

0ni0n
15 Temmuz 2013, 17:35
Yok zaten classic alıcam classic ile sport arasında 300 tl fark var ama sonradan sportun göstergesini classic e takmayı düşünüyorum sorun olmaz değilmi ?

blt_59
15 Temmuz 2013, 17:43
Yok zaten classic alıcam classic ile sport arasında 300 tl fark var ama sonradan sportun göstergesini classic e takmayı düşünüyorum sorun olmaz değilmi ? sorun şöle olur,gösterge yoksa şamandıralı deildir benzin deposu,ona şamandıra uydurmak ayrı bir dert,o şamandıranın dogru çalışması çok acayip bi dert:cherry:

0ni0n
15 Temmuz 2013, 17:45
Yok hocam anlayamadınız Şimdi ben mondial 125 mg classic alcam onda göstergede var şamandırada fakat göstergenin tipini sevmiyorum renkli sarı kırmızı falan sökeyim onun yerine 125 mg sportun göstergesini takayım diyorum çalışır deilmi şamandıra var herşey tamam sadece göstergemde benzin yeri olmayacak o

blt_59
15 Temmuz 2013, 17:56
hımm şimdi anladımda,hız devir uyar da vites soketleri uyarmı soru işareti,benzini takmassın o bişe deil,ya bunlara uygun çok gösterge var piyasada çeşit çeşit,rialli ye bak tavsiye ederim,kafana göre degiştirip kullanırsın..

sbr
15 Temmuz 2013, 18:06
yaw arkadaş dünya kadar vergisi,nakliyesi vs vs dahil bir motosiklet nasıl 1690 tl olur anlamıyorum. bunun çindeki maliyeti ne kadar 100lira falan mı?

blt_59
15 Temmuz 2013, 18:20
yaw arkadaş dünya kadar vergisi,nakliyesi vs vs dahil bir motosiklet nasıl 1690 tl olur anlamıyorum. bunun çindeki maliyeti ne kadar 100lira falan mı? :cherry: düşün bunun bi ton vergisi var,bi yerde bunların maliyetinin 100 dolar gibi bişey diyolardı,bize gelene kadar anca 1700 oluyo:cherry:

sbr
15 Temmuz 2013, 18:22
:cherry: düşün bunun bi ton vergisi var,bi yerde bunların maliyetinin 100 dolar gibi bişey diyolardı,bize gelene kadar anca 1700 oluyo:cherry:

benim aklımın almadığı noktada işte bu:cherry:

zerzura
15 Temmuz 2013, 18:44
Vites göstergesi çok büyük ihtimal çalışmaz sport'un göstergeyi takınca. Şanzımanda müşür yoktur sanırım Classic'in. Bağlayacak yer yok yani vites göstergesi soketini.

forevermore
15 Temmuz 2013, 18:50
İkisinde de vites göstergesi var. Dolayısıyla çalışır gibi sanki

boora
16 Temmuz 2013, 01:41
ala ala bu mg leri sürekli değiştiriyorlar benim ki daha bir yaşına gelmedi ama ayak marşı kolu düz olmuş silindir siyah olmus yan kartel kapakları modeli değişmiş. neyse senin soruna gelirsek bence olur. hatta bence sportun göstergesi ile aynı yapmışlardır. çünkü clasik versiyonun resimlkeri eski motor bloğundan felan belli oluyor. gidip bayide incele istersen