PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tvs Apache - Ybr 125 - Regal raptor 150 - Salcano Wolf

Sayfa : [1] 2

boshaft
14 Temmuz 2013, 02:30
Scooter ariyordum konu acali cok olmustu simdi burdaki arkadaslarin tavsiyesi uzerine vitesliye yoneldim. Sekil olarak regal raptor 150 ancak sifir alinca zarar ikinci eli yok. O nedenle oncelikli tercihim ybr den yana. Bu motora alternatif olacak model tavsiyelerinizi bekliyorum. Fiyati ne kadar uygun olsa o kadar iyi olucak.. Salcano Wolf u de cok kullanan ve memnun kalan var galiba. Tek istedigim uzun yola ciktigimda beni yolda birakmasin. Sehir icinde biraksin cani sagolun ama uzun yolda olmaz :)) hic anlamadigim icin elimden de birsey gelmez. Yardimlarinizi bekliyorum.. simdiden tesekkurler..

---------- Post added at 01:30 ---------- Previous post was at 01:27 ----------

RKS Titanic 150 de secenekler arasinda sekli cok guzel ama marka guven vermiyor daha dogrusu bir bilgim yok rks icin..

adem80
14 Temmuz 2013, 02:36
tvs apache iyidir ama pahalı. Ybr sıfırı gene pahalı. 2 ci el temiz bişey bulabilirsen al. Salcano wolfun sıfırınıda 2 ci el ybr parasıyla alabilirsin. Konforlu ve titreşimsiz. Karar senin, top sende.

motorcu48
14 Temmuz 2013, 02:44
yeni apacheyi inceledim aslında şaşırttı beni çünkü bu sefer olumsuz değildim
sağdece depoyu hafif ellediğinizde acayip bi sallanma var satıcıya sorduğumda titreşimi önlemek için yapılmış bir sistemmiş

Tsubasa
14 Temmuz 2013, 02:48
yakınınızda düzgün servisi yoksa apache alınmamalı diye düşünüyorum. özellikle de istanbul dışında iseniz.
cbf ten de iyidir ybr den de iyidir. apache cok iyi bir motosiklet ama türkiyede servis konusunda parca konusunda ne hondayla yarışabilir nede yamahayla.
ama şu da var 150 cc fakat 250 cc kadar iyi gidiyor.. commuter motosikletlerin en yakışıklısı..

boshaft
14 Temmuz 2013, 02:54
Apache nin 4.280 tlye satilan modeli galiba bi onceki kasa mi bilmiyorum. Honda cbf dusunmuyorum sekli hosuma gitmiyor :) ybr diyorum onun yerine ama dedigimiz gbi salcano wolf bana sorun cikarmayacak ve yolda birakmayacaksa hemen ilk tercihe yukseleblir. Fiyati uygun cunku onun.

absolit
14 Temmuz 2013, 03:11
Herkese kendi yavrusu güzeldir. Salcano al :)

boshaft
14 Temmuz 2013, 12:04
Bu hafta ici alicam karar verip cevaplari bekliyorumm :) Salcano onde gidiyor gibi tavsiyeler arasinda

---------- Post added at 11:04 ---------- Previous post was at 10:58 ----------

121910005 Apache nin dedgim 4.280 tl olan modeli eski mi yeni mi bilmiyorum ama istedgim yesil olani malesef yok o 5.150 gibi birr rakama satiliyor.

Seko
14 Temmuz 2013, 13:06
İşin satış kısmını çok kafaya takmıyorsan Salcano al, yoksa YBR al. Ben şu anda Çin motoru alacak olsam ilk tercihim Salcano olur.

boshaft
14 Temmuz 2013, 13:09
Arkadaslar birde fiyatlarda pahalidan ote kolay satilabilmesi onemli suan bir skıntı yok ama aldiktan sonra bir sıkısıklık durumunda cok fazla zarar etmeden satabilmeliyim. ( zor bir ihtimal buyuk olasilikla uzun sure benimle olcak motor )

---------- Post added at 12:09 ---------- Previous post was at 12:06 ----------

İşin satış kısmını çok kafaya takmıyorsan Salcano al, yoksa YBR al. Ben şu anda Çin motoru alacak olsam ilk tercihim Salcano olur.

Salcanonun fiyati baya uygun oldugu icin satisi kafama takilmaz. Onda tek korkum uzun yolda bizi birakmasin. Bakimlarini cok guzrl yaptiririm iyi de bakarim :)

Tİme_shİft42
14 Temmuz 2013, 13:11
Satacan madem niye alıyon :)

Bi Ybr bi Cbf var deger kaybetmeyen

Ybr bana göre bisiklet Cbf de yag yakan hantal gücsüz bi motosiklet ama satarken aldıgın parayada satarsın Cbf nin sıfır fiyatı yükseldikce ikinci elde deger kazanıyor cünki sıfırı pahalılasıyor

Tvs de yok ikinci eli motora binecek olan sensin ister ybr al woof alister cbf o bizi ilgilendirmez binecek olan sensin

boshaft
14 Temmuz 2013, 13:19
Satacan madem niye alıyon :)

Bi Ybr bi Cbf var deger kaybetmeyen

Ybr bana göre bisiklet Cbf de yag yakan hantal gücsüz bi motosiklet ama satarken aldıgın parayada satarsın Cbf nin sıfır fiyatı yükseldikce ikinci elde deger kazanıyor cünki sıfırı pahalılasıyor

Tvs de yok ikinci eli motora binecek olan sensin ister ybr al woof alister cbf o bizi ilgilendirmez binecek olan sensin

Satma dusuncem yok hocam kotu bir durumda dedim oda zor bir ihtimal yoksa binicez uzun sure.. :)) benim ilk vitesli motorum olacagi icin saglam birsey istiyorum o sebeplede sizlere danisiyorum. Yoksa tabiki binecek olan benim ancak secimi dogru yapmaliyim.

boshaft
14 Temmuz 2013, 16:28
Kanuni Merlin S gordum ybr bakiyodum :) sekli semasi ne kadar guzel kocaman bi scooter yapmislar bunlar ne zaman sorunsuz olacak ya :)

emrb
14 Temmuz 2013, 17:21
Tvs konusunda Tsubasanın dediği herşey doğru.servis sıkıntısı var ama sınıfının en iyisi her yönden.(bana göre)

hıza,tipe önem vermem beni istediğim yere sıkıntısız götürsün diyosan cbf veya ybr al.ama beni istediğim yere diğerlerinden hızlı,ara kaçışlarda iyi,sıkıntısız,az yakan,etraftakilerin dikkatini çekecek şekilde götürsün istiyosan tvs al

tahsins
14 Temmuz 2013, 17:28
sıfır wolf.
satarken zararına gitsede 2600tllik makine. hurdaya çıkarınca kaktırırsın bi köşeye :)

2.elde çok üçkağıtlar dönüyor. tanımadığından 2.el motor alma..

Uğur
14 Temmuz 2013, 17:32
Ybr gayet konforlu ve titreşimsiz. Sorun nadiren çıkarır. Ama pek gitmez. 80-90 ideal hızı. 2.elde değer kaybetmeden satılır.

Tvs apache'de titreşim var deniyor ama bence abartılacak kadar bi titreşim söz konusu değil. Kalıplı,yakısıklı,güçlü ve az yakıyor.

İmkanlar elveriyorsa bu iki seçecek gayet güzel. İki motorda pişman etmez.

boshaft
14 Temmuz 2013, 17:39
Ybr agir basiyor bu gidisle yol yardimi hizmeti veren firmalarda varmis yolda kalinca cekiyolarmis falan onlardandakaliteli hizmet veren bir firma blursam salcano wolf olabilir.. Yine tavsiyeleri takipteyim herkese tesekkurler :)

---------- Post added at 16:39 ---------- Previous post was at 16:36 ----------

sıfır wolf.
satarken zararına gitsede 2600tllik makine. hurdaya çıkarınca kaktırırsın bi köşeye :)

2.elde çok üçkağıtlar dönüyor. tanımadığından 2.el motor alma..

Aynen hocam zaten sifir alacagim insallah.

Felis Leo
14 Temmuz 2013, 17:57
ben tvs mi ybr mi cbf mi derken tvs apache aldım ve çok mutluyum yolda, lambada, markette, çarşıda ne kadar ybr li cbf li varsa motoruma sarkıyorlar buda beni daha mutlu ediyor yada ben ne zaman bu motorlarla yan yana gelsem iyiki apache almışım diyorum, hem şekli daha güzel ilgi çekici motordan anlamayanlar çok hızlı bir şey sanıyor, malzeme kalitesi motor aksamı çok iyi, çok az yakıyor en azından ybr ve cbf gibi pek ayağa düşmemiş özellikle sallasan ybr ye çarpıyor ortalık:) ybr alanlarda piyasanın gazıyla aldıkları için niye aldıklarını anlamakta güçlük çekiyorlar ses yok güç yok cılız bir şey lastikler moblet lastiği gibi göstergeler hala eski model ama yamaha nın üst modellerinde dijital ne hikmetse marka zoruyla millete gazlıyorlar yok çok dayanıklıymışta falan filan hikaye okuyorlar güzel kullanan adama çin motoruda dayanır hor kullanana hiç bir şey dayanmaz

Kaangngr
14 Temmuz 2013, 18:11
Kesinlikle tvs apache adi bile guzel :)

rs_guven
14 Temmuz 2013, 19:55
güzel kullanan adama çin motoruda dayanır hor kullanana hiç bir şey dayanmaz

Çok güzel slogan olur bu cümleden. Tam imzalık; tabi Leo'ya bunun için telif falan ödemek gerekecek. :)

Pianoblack
14 Temmuz 2013, 20:19
Salcano Wolf düşünecek olursanız şuan 200 km de Wolf e sahibim. Satılık bölümünden inceleyebilirsiniz.

Ozan Bey
14 Temmuz 2013, 20:31
Wolf'u bilmiyorum, değerlendirmeyeyim.

yBR kesinlikle sorunsuz ama çok cılız. Gitmez. Bindik, gördük, gitmiyor. Parça bol der herkes ama atıyorum 2008 YBR ile 2012 YBR'nin her parçası birbirine uymaz ;-) mesela CBF'te öyle bir durum yok. Bulduğunu al tak. Anlatamamış olabilirim oruçlu halimle, sen soruştur bu dediğimi..

CBF biraz makyajla böyle innnnnnnnnceden enduroları andırıyor bana. Bu benim görüşüm. Parçasını bulamayanı dövüyorlar!

TVS Apache, yeni kasasının hastasıyım!!!!!! Ama maalesef lastikleri tubeless değil, tubeless'a çevirinçe sorun yaşanır mı bilmem. Tek çekincem bu, yoksa direkt al derim.

Kanuni Bora 125, Mondial'in Drift ve bir modeli daha var hatta aynısını Kanuni de Terry adıyla satıyor ama ismini unuttum. Bunlara da bak!

EnesBeyter
14 Temmuz 2013, 20:47
tvs aralarında açık ara önde ama fiyat olarak dersen Sanlcano wolf f/p olarak en iyi tercih derim. sorunsuz,konforlu titreşimsiz makina:cat:
ama mangır varsa dediğim gibi accık kaslı görünüş, dijital ibre ve performans(vs) tvs yi cazip kılıyor.

marka takıntın olmadığını varsayarak yazdım bunları.

boshaft
14 Temmuz 2013, 22:44

yBR kesinlikle sorunsuz ama çok cılız. Gitmez. Bindik, gördük, gitmiyor. Parça bol der herkes ama atıyorum 2008 YBR ile 2012 YBR'nin her parçası birbirine uymaz ;-) mesela CBF'te öyle bir durum yok. Bulduğunu al tak. Anlatamamış olabilirim oruçlu halimle, sen soruştur bu dediğimi..

CBF biraz makyajla böyle innnnnnnnnceden enduroları andırıyor bana. Bu benim görüşüm. Parçasını bulamayanı dövüyorlar!

TVS Apache, yeni kasasının hastasıyım!!!!!! Ama maalesef lastikleri tubeless değil, tubeless'a çevirinçe sorun yaşanır mı bilmem. Tek çekincem bu, yoksa direkt al derim.

Kanuni Bora 125, Mondial'in Drift ve bir modeli daha var hatta aynısını Kanuni de Terry adıyla satıyor ama ismini unuttum. Bunlara da bak!

Kanuni bora ya baktim sekli cok hosuma gidiyodu ama daha uretilmiyor dediler malesef ..

tahsins
14 Temmuz 2013, 23:06

apache yeni kasalar tubeless lastikle geliyor bildiğim.
evet ybr 2008 önce ve sonrasında çoğu parça birbirine uymuyor. gaz teli bile.
cbf başlığınıda takip ediyorum. hava filtresinin bile 2 farklı tipi olduğu. yani x cbf filtresi x cbf ye uymayabiliyor. model farklılığında parça uymayabiliyor.
hepsi aynı b.kun sarısı yani :)

boshaft
14 Temmuz 2013, 23:21
İçimde hala bir scooter isteği olsa da YBR ve Salcano bakıyorum şuan. TVS çok güzel ancak en yenilerinin fiyatı baya aşıyor. İlla saydıklarım olacak diye bir şeyde yok kullanan bilen arkadaşlar her türlü motor türünü yazabilirse sevinirim :) sorunsuz kullanımı rahat uzun yolda da rahat ettirdi mi tadından yenmiycek.

Ozan Bey
14 Temmuz 2013, 23:23
apache yeni kasalar tubeless lastikle geliyor bildiğim.
evet ybr 2008 önce ve sonrasında çoğu parça birbirine uymuyor. gaz teli bile.
cbf başlığınıda takip ediyorum. hava filtresinin bile 2 farklı tipi olduğu. yani x cbf filtresi x cbf ye uymayabiliyor. model farklılığında parça uymayabiliyor.
hepsi aynı b.kun sarısı yani :)

Eğer Apache RTR'nin lastikleri tubless ise aranan yanıt bulunmuştur :-)

Esasında ne YBr ne CBF, bunların artık tedavülden kalkması lazım. 1960'ların teknolojisi neredeyse, Batı'da enjeksiyonsuz model satışı yasak! Bizde hala 3-5 seçenek var ki olanlar da dandik :-/

Kardeş madem durumun müsait TVS al. Hayırlısı olsun şimdiden..

boshaft
14 Temmuz 2013, 23:27

teşekkürler hocam inceliyorum dediklerinizi.. Mondial'in Drift modeli baya bir tutulmuş heralde herkes konuşuyor ancak bir bilgim yok iyimidir nasıldır..

Ozan Bey
14 Temmuz 2013, 23:27
İçimde hala bir scooter isteği olsa da YBR ve Salcano bakıyorum şuan. TVS çok güzel ancak en yenilerinin fiyatı baya aşıyor. İlla saydıklarım olacak diye bir şeyde yok kullanan bilen arkadaşlar her türlü motor türünü yazabilirse sevinirim :) sorunsuz kullanımı rahat uzun yolda da rahat ettirdi mi tadından yenmiycek.

Hayatım boyunca kullandığım aletler içinde bir tek Honda Today'e aşık olmuştum hala daha özlerim :..( scooter dersen iş değişir, ben de aslında scootercıyım ama hem seçenekler çok dandik hem de iyi aletlerin fiyatı ateş pahası. Bence sen vitesliden şaşma. Ayrıca scooter yani otomatik vites hem daha çok yakar hem de tamir/bakımı daha masraflıdır. Araba hesabı düşün ;-)

boshaft
14 Temmuz 2013, 23:40
Eğer Apache RTR'nin lastikleri tubless ise aranan yanıt bulunmuştur :-)

Esasında ne YBr ne CBF, bunların artık tedavülden kalkması lazım. 1960'ların teknolojisi neredeyse, Batı'da enjeksiyonsuz model satışı yasak! Bizde hala 3-5 seçenek var ki olanlar da dandik :-/

Kardeş madem durumun müsait TVS al. Hayırlısı olsun şimdiden..

Hocam durum müsait derken TVS'nin 5 bin küsürden satılan modeline yetmiyor ancak zorlarsak http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-tvs-salgin-motor-tvs-bayisin-den-polar-mont-hediyeli-apache-112235963/detay bu modeli olabilir. Bunla diğerleri arasında bin lira oynuyor modeli mi eski bunun farkı çözemedim :)

---------- Post added at 22:40 ---------- Previous post was at 22:29 ----------

Hayatım boyunca kullandığım aletler içinde bir tek Honda Today'e aşık olmuştum hala daha özlerim :..( scooter dersen iş değişir, ben de aslında scootercıyım ama hem seçenekler çok dandik hem de iyi aletlerin fiyatı ateş pahası. Bence sen vitesliden şaşma. Ayrıca scooter yani otomatik vites hem daha çok yakar hem de tamir/bakımı daha masraflıdır. Araba hesabı düşün ;-)

bakım masrafına razıyım da işte alırken çok pahalı oluyor satarken çok düşüyor. Küçücük motorlar 4 bin TL. Seçeneğimiz az aklım hep Kanuni Merlin S'te ama bir tane olumlu yorum okumadım diyebilirim yoksa şekliyle falan tam istediğim araç. Ondan dediğiniz gibi viteslilere bakmaya devam ediyorum :)

Tİme_shİft42
14 Temmuz 2013, 23:43
Drift

Ybr wolf düsmanıdır 12.92 bg

Artık tvs ile kapısıyoruz biz :)

Pianoblack
14 Temmuz 2013, 23:44
Hocam durum müsait derken TVS'nin 5 bin küsürden satılan modeline yetmiyor ancak zorlarsak http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-tvs-salgin-motor-tvs-bayisin-den-polar-mont-hediyeli-apache-112235963/detay bu modeli olabilir. Bunla diğerleri arasında bin lira oynuyor modeli mi eski bunun farkı çözemedim :)

bakım masrafına razıyım da işte alırken çok pahalı oluyor satarken çok düşüyor. Küçücük motorlar 4 bin TL. Seçeneğimiz az aklım hep Kanuni Merlin S'te ama bir tane olumlu yorum okumadım diyebilirim yoksa şekliyle falan tam istediğim araç. Ondan dediğiniz gibi viteslilere bakmaya devam ediyorum :)
Scooter düşünülüyorsa bence Sym Fiddle II ye bi bakın derim. Sıfırı zorlar belki ama 2. el bulursunuz.

boshaft
14 Temmuz 2013, 23:55
Scooter düşünülüyorsa bence Sym Fiddle II ye bi bakın derim. Sıfırı zorlar belki ama 2. el bulursunuz.

En çok ona baktm hocam geçenlerde çok temiz ve uygun bir fiyata kaçırınca hevesim kaçtı :) Sıfır gibiydi. Ben daha çok sıfır düşündüğüm için son çare olarak vitesliye yöneldim.

---------- Post added at 22:55 ---------- Previous post was at 22:51 ----------

Drift

Ybr wolf düsmanıdır 12.92 bg

Artık tvs ile kapısıyoruz biz :)

Şekli güzel fiyatı güzel yorumlar da güzelse niye olmasın beni İstanbul'dan Balıkesire'e iki kişi taşıyabilirse tamamdır yani :)

Pianoblack
14 Temmuz 2013, 23:56
En çok ona baktm hocam geçenlerde çok temiz ve uygun bir fiyata kaçırınca hevesim kaçtı :) Sıfır gibiydi. Ben daha çok sıfır düşündüğüm için son çare olarak vitesliye yöneldim.

Başta tarz iyi belirlenmeli daha doğrusu ne istenildiğinden emin olunmalı. Ben Salcano Wolf'u çok isteyerek aldım ama aslında viteslinin bana uygun olmadığını anladım. Şimdi satıp Sym Fiddle II almayı planlıyorum. Ondan öncede Motoran Vento ya bakıyordum ama 100 cc olduğu için muallakta kaldım. Tipi falan çok hoştur. Mondial'in Loyal modelinin de hemen hemen aynısı aslında. Ama Motoran'ın Sym ile ortaklığı olduğu için ona yönelmiştim.

boshaft
14 Temmuz 2013, 23:59
Başta tarz iyi belirlenmeli daha doğrusu ne istenildiğinden emin olunmalı. Ben Salcano Wolf'u çok isteyerek aldım ama aslında viteslinin bana uygun olmadığını anladım. Şimdi satıp Sym Fiddle II almayı planlıyorum. Ondan öncede Motoran Vento ya bakıyordum ama 100 cc olduğu için muallakta kaldım. Tipi falan çok hoştur. Mondial'in Loyal modelinin de hemen hemen aynısı aslında. Ama Motoran'ın Sym ile ortaklığı olduğu için ona yönelmiştim.

bende mondial loyal vardı hocam 15-20 gün kadar kullandım ve sattım güzel motordu ancak iki kişi için zayıf kaldı birde ben uzun yola heveslenince durum değişti. Ama scooter olarak çok fazla Fiddle tavsiyesi var şimdiden hayırlısı olsun.

Pianoblack
15 Temmuz 2013, 00:04
bende mondial loyal vardı hocam 15-20 gün kadar kullandım ve sattım güzel motordu ancak iki kişi için zayıf kaldı birde ben uzun yola heveslenince durum değişti. Ama scooter olarak çok fazla Fiddle tavsiyesi var şimdiden hayırlısı olsun.

Motor aksamından anlayan birisi değilim ama anladığım kadarıyla Sym insanlara güven veren bir marka olmayı başarmış. Sym kullanıp memnun kalmayan birini duymadım şuana kadar. Ayrıca Fiddle ile uzun yol yapan baya arkadaş da var. Arama yaparsanız çıkacaktır.

boshaft
15 Temmuz 2013, 01:25
her an Merlin S'e kayabilir durumdayız. O bize kayacak gerçi biliyorum ama :) bu hafta içi son görüşlerle birlikte tamamlıycaz şu alım işini inşallah..

Pianoblack
15 Temmuz 2013, 01:52
Her şey istediğiniz gibi olur umarım :)

Tsubasa
15 Temmuz 2013, 03:24

paran yetiyorsa tvs al. yetmiyorsa drift yada wolf al.
scooter önermem. çinli scooterlerin ömrü cok kısa oluyor birazda sorunlu oluyorlar plastik malzeme oldugu için.

beko12345
15 Temmuz 2013, 04:03
Ben olsam salcano wolf alırım . Geri kalan paraylada kask koruma falan tamamlarım . Wolf topiğinde olumsuz yorum çok az . Ybr kadar dayanıklı makina 2 kişi 80 90 la gidersin sabit olarak . Yoldada kalmazsın ybr motoru sonuçta hafife almamak lazım wolf u :)

Tİme_shİft42
15 Temmuz 2013, 07:19
Ben olsam salcano wolf alırım . Geri kalan paraylada kask koruma falan tamamlarım . Wolf topiğinde olumsuz yorum çok az . Ybr kadar dayanıklı makina 2 kişi 80 90 la gidersin sabit olarak . Yoldada kalmazsın ybr motoru sonuçta hafife almamak lazım wolf u :)

Ybr olsa Ybr parasına satarlardı

Ybr nin klonlanmıs hali dış aksamı nasıl peki

Drift ile wolfu yan yana koy arada fark yok titresimde yok ikisindede 2 sinede bin deneme turu felan yap o zaman daha kolay karar verirsin

boshaft
15 Temmuz 2013, 19:44
Arkadaşlar Salcano Wolf'ü aldım. Kırmızı renk ve yuvarlak farlı olan model :) en yeni kasasından daha çok içime sindi.. Onu seçtik bakalım hayırlısı yarın teslim alıcam fotoları inşallah paylaşırım herkese teşekkür ediyorum..

Pianoblack
15 Temmuz 2013, 19:56
Hayırlı olsun arkadaşım, iyi bir seçim yapmışsın ama önemli olan senin memnun kalman :)

Murat 48/30
15 Temmuz 2013, 19:58
hayırlı olsun, sayfada hertürlü ustamız var paylaşımları bekliyoruz :cat:

EnesBeyter
15 Temmuz 2013, 20:01
yuvarlak far iyidir, hayırlı olsun:cat:

boshaft
15 Temmuz 2013, 20:02
Çok teşekkürler :) Bakalım inşallah memnun kalırız şekli tipi fiyatı herşeyi güzeldi yani :)

EnesBeyter
15 Temmuz 2013, 20:04
görüp beğenerek aldıysan gerisi sıkıntı değil bence:) wolf seni üzmez.

İnşallah yakınında iyi bi servis vardır.

boshaft
15 Temmuz 2013, 20:06
görüp beğenerek aldıysan gerisi sıkıntı değil bence:)

yani gördüm beğendim şuan aklımda sadece kırmızısı nasıl diye bir soru var çünkü siyahını görebilme imkanım oldu. Kırmızı olan depodan gelecekmiş yoktu dükkanda. Tabi netten baktım ama canlı canlı bir görseydik iyiydi :)

adem80
15 Temmuz 2013, 22:38
hayırlı uğurlu olsun arkadaşım. Wolf sayfasınada bekleriz. :)

tahsins
15 Temmuz 2013, 23:05
Arkadaşlar Salcano Wolf'ü aldım. Kırmızı renk ve yuvarlak farlı olan model :) en yeni kasasından daha çok içime sindi.. Onu seçtik bakalım hayırlısı yarın teslim alıcam fotoları inşallah paylaşırım herkese teşekkür ediyorum..

evet bu wolfu almak bayaa hızlı oluyor :) benimde 8 ay önce yaşadığım duyguları yaşamışsın
http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/109434-saniyorum-1-adet-salcano-wolf-aldim.html

yolda orası burası dökülmeyen. titreşimsiz. ybr fabrikasında üretilip pek çok parçası 2008 ybr ile uyan güzel bir motor. ufak şeylere takılmazsan uzun müddet binebileceğin yüksek f/p li bir makina.
e bizde burada yardım için hazırız :)
wolf başlığına yazabilirsin kafana takılanları..
hayırlı olsun. kazasız belasız kullan inşallah. tekerin düz bassın

boshaft
15 Temmuz 2013, 23:45
Wolf sayfamizda insallah yarin ilk resimlerimi paylasicam :) cok tesekkur ediyorum..

---------- Post added at 22:45 ---------- Previous post was at 22:30 ----------

Lastik almak gerekir mi hemen tubeless arka on takim yoksa sadece arkami alan arkadaslarin bi cogu hemen degistirmis ?