PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : LS2 FF370 Sol Kulak

adameus
13 Temmuz 2013, 06:30
1 seneden uzun suredir LS2 cene acilir kask kullaniyorum..tamam kullanisli aciliyo sokuluyo gunes vizoru var eyvallah. ama uzun yolda sol kulagimi mahvetti.ya kafama buyuk yada gunes vizoru acma dugmelerinin oradan hava giriyo.. LS2 cene acilir kask kullananlar sizde de var mi bu sorun?

canerol
13 Temmuz 2013, 09:00
uzun yolda kulak tıkacı kullanmanı tavsiye ederim
bende çene açılı kullanıyorum uzun yolda çekilmez hale gelebiliyor yol....

rs_guven
13 Temmuz 2013, 10:58
Benim sorunum daha farklı, sol kulağım kaskın içinde eziliyor. Eğer yarım saatten fazla takarsam kulağım kıpkırmızı oluyor.

mehmettayfur
13 Temmuz 2013, 11:12
Benim sorunum daha farklı, sol kulağım kaskın içinde eziliyor. Eğer yarım saatten fazla takarsam kulağım kıpkırmızı oluyor.

Ayni şey bende de oldu.Bizim kulaklarda bir acayiplik var herhalde :) Şimdi,vizör açık,çene kayışını bağlamadan kaskı,kıvrılan kulak düzelene kadar sağa sola çeviriyorum.Yoksa çok rahatsız edici.

Green Arrow
13 Temmuz 2013, 13:15
Kask kalitesi arttıkça ergonomisi artıyor arkadaşlar,Bazen öle garip şeyler yapıyorlarki herhangi bir kulak veya kemikli bölgeleri kask ciddi anlamda sıkıştırıyor oldukça da zararlı.

rs_guven
13 Temmuz 2013, 15:28
Ayni şey bende de oldu.Bizim kulaklarda bir acayiplik var herhalde :) Şimdi,vizör açık,çene kayışını bağlamadan kaskı,kıvrılan kulak düzelene kadar sağa sola çeviriyorum.Yoksa çok rahatsız edici.

Benim kulaklar kepçe, o yüzdendir. :)

mehmettayfur
13 Temmuz 2013, 17:03
Benim kulaklar kepçe, o yüzdendir. :)

Benim değil ama gene de kıvrılıyordu sol kulak.İçindeki pedleri çıkarıp yıkayınca rahatladı biraz.

Mikuni
13 Temmuz 2013, 18:14
bir beden büyük alarak bu dertten kurtuldum ama bu sefer büyük geldi.

poweranimal
13 Temmuz 2013, 21:51
Bende de ls2 ff396 dharma var, kapalı kask ama içerde fırtınalar kopuyor. Bu üründen http://solutions.3m.com.tr/wps/portal/3M/tr_TR/OccupationalSafety/Home/Products_and_Services/Online_Product_Catalogue/?PC_7_RJH9U5230GE3E02LECIE208C10000000_nid=5KSJ7D4 TLDbeR368QNB3XLgl kullandım İstanbul dönüşü, tamam bi sessizlik sağlıyor ama uğultu hiç bitmiyor.

ozgurakman
13 Temmuz 2013, 22:18
Kask kalitesi arttıkça ergonomisi artıyor arkadaşlar,Bazen öle garip şeyler yapıyorlarki herhangi bir kulak veya kemikli bölgeleri kask ciddi anlamda sıkıştırıyor oldukça da zararlı.

600 liraya shark s900 aldım, kulaklarımı eziyor. balaklava kullanmama rağmen... 1000 lirayı gözden çıkardım yeter ki ezilmesinler.