PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : mutlaka izleyin

barodi
11 Temmuz 2013, 16:12
http://www.youtube.com/watch?v=CligmoHxP5U

tr_select
11 Temmuz 2013, 16:26
Geçenlerde izlemiştim, gerçekten güzel bir şey... Ruslarda kaskolu araçlarda kamera zorunlu diye biliyorum. Seyir halindeyken sürekli kayıtta oluyor... Trafikdeki kazalar veya ilginç şeyler videolara yansıyor bu sayede. Baktığınızda çok garip rus kazalarınıda görebilirsiniz...

Ama takdire şayen, güzel davranışlar. . .

Samet Ağır
11 Temmuz 2013, 16:27
keşkeee.ama insanlarımızı öyle hale getirmişlerki yolda yaşlı birine gidip elinizi uzatsanız korkup imdat diye bağırabiliyor,sizin niyetinizin kötü olduğunu sanabiliyor...
yani kötü niyetli kişiler iyileri gölgede bırakmış durumdalar...

JohnnyGuitar
11 Temmuz 2013, 16:28
Bütün iyi insanların aracında kamera var ne ilginç ..

extrem_015
11 Temmuz 2013, 16:32
ah ahhh nerde böyleleri bizi ancak insan görünümlü hayvanlar bulur,böyle insanlar elbet hiç yok değil ama sayısı her geçen gün maalesef biraz daha azalıyor

tr_select
11 Temmuz 2013, 16:38
Kamera konusunu ilk mesajımda belirtmiştim arkadaşlar... Ben elimden geldiğince çevremdekilere yardım etmeye calısıyorum. Yanlız şöyle bir şey var. Siz anayolun ortasında dursanız... Arkanızdaki araş kornan kıyamet dümdüz gider. Bizim insanımızda SAYGI yok!

Elinizden geldiğince yaşlılara yardımda bulunmaya çalışın. En basiti otobüste yer vermek? Şimdi 80 yaşında adam ayakda duruyor. Siz oturuyorsunuz ? Tartın bi vicdanınızı? :)
Yeni neslimiz bu tarz konularda çok bencil... Gelicek hiç hayırlı olmayacak. Aha buraya yazıyorum :pale: