PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : garantili alarmlı lastik bıranda DRİFT

ak1n
03 Haziran 2013, 23:04
Geçenlerde koymuştum ama süresi doldu yeni ilan açtım 2500 veren felan oldu ama o fiyatlara inmicem hatta bu fiyat son pazarlıksız motor temiz bakımlı servis bakımlı garantisi 1 yıldaha devam ediyor en son bakımı 4580 de yaptırdım motordan kendimde ilgilendiğim için titreşim veya herhangi bir sorun yok 4.600 de şuanda şuana kadar tek bir sorun yaşatmadı debriyaj balatasını değiştirdim o da zamanla kötü oldu ve alışırken hafif zorladığım için fren balataları çok iyi durumda gelen kendi görebilir yer sıkıntısı yüzünden satıyorum eğer alıcıyla anlaşırsak ekim ayında yaptığı 1000 km başı 25 lira düşerek geri alabilirim kaza veya hor kulanmamışsa tabi..2.900 e aldım motoru ruhsat şubu derken 3300e geldi üstüne 240+30 michelin pilot sporty 2012 lastikleri var ngk buji var geneldede ngk kulandım alarmı felan hesapladıpımda 3700 e aldım sayılır 2600 e satcam daha aşağasına satmam satmak yerine memlekete sivasa kızımla giderim daha iyi motoruma güveniyorum çok iyi bakdım ve aşırı sağlam bir motor o yüzden benzin parasını attıkdan sonra istediği yere kadar gideriz alcak kişi kendi görür rodajı daha iyi yapılabilceğini düşünmüyorum..hayırlı alışverişler dilerim..