PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Goldwinge binen Apaçi

lycantrophic
26 Mayıs 2013, 19:47
Adamda ne plaka var, ne kask var, kızı desen o da aynı şekilde. Üstüne kaldırımdan da gidiyor. Bu adamlar ne rahat geziyor böyle ya. Hale bak...:pr:

http://www.milliyet.com.tr/fotogaleri/47670-yasam-acun-sinifta-kaldi/1

[Turan]
26 Mayıs 2013, 19:51
Bilmem ne yapmışım acunu onun derdinemi düşücez birde yav boşverin :)

blamir
26 Mayıs 2013, 19:54
Adamın istediği de bu zaten. Oyununa alet olmayın reklam yapmayın.

Mengu16
26 Mayıs 2013, 20:28
Bugün kasksız goldwing'e bindiyse yarın, birgün modifiyeli cg'ye biner belki neden olmasın :cherry:

macar_93
26 Mayıs 2013, 20:34
Bugün kasksız goldwing'e bindiyse yarın, birgün modifiyeli cg'ye biner belki neden olmasın :cherry:

Herşeye bu açıdan bakmanız ne kadar hoş abi =)

Mengu16
26 Mayıs 2013, 20:40
Herşeye bu açıdan bakmanız ne kadar hoş abi =)
Adanalı antepli apaçi gençlik Acun'u aralarında görmek ister :mrgreen:

Khutuck
26 Mayıs 2013, 20:48
Acun Ilıcalı ve Ali Ağaoğlu, bugünü en güzel anlatan insanlar. İkisi de sonradan görme, kıroyum ama para bende diyen, güç kimdeyse ona yaltaklanan, çıkarcı, kendini beğenmiş tipler.

takendy
26 Mayıs 2013, 21:25
Acun Ilıcalı ve Ali Ağaoğlu, bugünü en güzel anlatan insanlar. İkisi de sonradan görme, kıroyum ama para bende diyen, güç kimdeyse ona yaltaklanan, çıkarcı, kendini beğenmiş tipler.

maddi kısmına birşey demem ama Acun çok uzun yıllardır motora biner ve güzel biner,

uzun yıllar önce İstanbul'da komşuyduk, çevresindeki birçok arkadaşını kazalarda kaybetmesine rağmen Bağdat caddesinde filan turlarken de kask takmazdı, hala takmıyor...

İHTİYAR
26 Mayıs 2013, 21:28
Lümpen kültürün hakimiyetinde yaşayan bir ülke için hiç de kötü sayılmaz.

hello_moto
26 Mayıs 2013, 21:51
Kasksız korumasız binen sonuçlarına kendisi katlanır.

Bence kask takmak zorunlu olmamalı. Ama cenaze işleri için depozito yatırılmalı. Sonra isteyen taksın istemeyen takmasın. 18 yaşını geçmiş adam suç işleme ehliyetini kazanmış adam. Bebekmiş gibi kaskla peşinden mi koşacağız?

Uway
26 Mayıs 2013, 22:01
ben ekipman giymeyi çok seven birisiyim,bayılıyorum kaskından baklavasına eldivenine,belliğine vs. ama Yazın güneşin altında o kaskı giymek varya.. :)

Mengu16
26 Mayıs 2013, 22:09
Kask giymekte sorun yokta hele siyah cam takınca süper oluyo ama yazın mont hiç giyilmiyo bayılacak gibi oluyorum 35 derecede havada bi kamyon arkasına girince montla nasıl hissettiğimi tahmin edebilirsiniz. Sıcak hava dalgasını yediğim anda kafa gidiyo riskli bişey ya bayılıpta kaza yaparsam mont yüzünden :cherry:

sysroot
26 Mayıs 2013, 22:22

Modifiyeli CG ... Öldürdün beni akşam akşam gülmekten.. :mrgreen: (Not:Yanlış anlaşılmasın :P )

Mengu16
26 Mayıs 2013, 22:28
Modifiyeli CG ... Öldürdün beni akşam akşam gülmekten.. :mrgreen: (Not:Yanlış anlaşılmasın :P )
Yalan mı adamlar 125cc motoru 300cc'ye kadar yükseltiyo :) Bizde hor görülüyolar ama uzakdoğu ülkelerinde de çok var böyle küçük motorların cc'sini 2 katına çıkaran adamlar.

Benli
26 Mayıs 2013, 22:48
Ne desek boş ! göz önündeki insanların bunu yapması , hiç hoş değil ! bazı şeylerin insanlara ilk eğitimlerinde verilmesini şiddetle savunuyorum.

Syanur
26 Mayıs 2013, 22:55
Ne desek boş ! göz önündeki insanların bunu yapması , hiç hoş değil !

Ne göz önü hocam, ben bu adamı görünce kanal değiştiriyorum. O iş göreceli. Bu adamı izleyip de örnek alan varsa, kasksız gezsin zaten.

aranel
26 Mayıs 2013, 23:27
Ne ceza verilirse verilsin adama koymaz ki. Motoru elinden alsalar gider aynı gün 1 tane daha alır.

imza
26 Mayıs 2013, 23:45
ya kuryeler n'apsın? sabahtan akşama kadar kask, mont, ekipman vs vs.