PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yiğenime Cross alacağimda Bir bakarmısınız ?

mertoreis
26 Mayıs 2013, 15:54
Merhabalar, evet arkadaşlar 16.5 Yaşındaki bir çocuga motosiklet almak doğru değil ama herşeyi hazır kaskı felan ama bana kızabilirsiniz ama Cross alacagim Cross derken 200 lük felan değil 50 CC bir cross gördüm bir linkini atayım bakın ?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-pocket-bike-racing-ve-kross-4-zamanli-4-vitesli-motorlar-125890717/detay

Ya burdakı Kırmızıyı alacagim ya da Sarı crossu sizce hangisi 2 side 49-50 CC işte biliyorum yanlış ama. Ben Amcası olarak almak istiyorum nedenmi Çocuk babasını kaybetti bundan 1 yıl önce kafasını dağıtması için almayı düşünüyorum ama bizim burada mahalleden cıkmayacak arada Crossla dağa çıkacağız sadece bu sizce hangisi alayım ?

TATLIHIZ
26 Mayıs 2013, 16:02
Özel sebebleri acıklamanıza gerek yoktu,En iyisi almanız yönünde peki motor olucakmı cok kücük boyu ne kadar+ olarak fiyatı cafcaflı biraz.

ÖZALTIN
26 Mayıs 2013, 16:04
Benim düşüncem; 16 yaşındaki çocuğa boyut olarak bu ikisi de çok küçük gelecektir.Çin malı bi cross bakmanız daha iyi olur.

mertoreis
26 Mayıs 2013, 16:12
Özel sebebi açıklamam bazıları hemen yorum yapar 16 yaşındakı cocuga motosiklet alınırmı diye ondan yazdım Sarı Crossun boyu 87 cm sele yüksekligi Kırmızı motorun sele yüksekligi 90 CM miş 2 side Çin malı

ÖZALTIN
26 Mayıs 2013, 16:23
Hiç o kadar büyük gibi durmuyor.Bir de 50 cc az gelecektir.Bu yüzden pocket bike yerine 150 cc veya üstü cross motosikletlere bakmanızı öneririm.Aşağı yukarı aynı fiyatlara ikinci el bulabilirsiniz.

Carbondioxid
26 Mayıs 2013, 16:36
Büyük yanlış anlaşılma var, o pocketler'in sele yüksekliği'nin 90cm olması mümkün değil, hatta 60cm den yukarı olduğunu dahi sanmıyorum motoru burun ucunda kaldırırsanız belki, özetle görüp, iyi araştırın lütfen.

Permatiq59
26 Mayıs 2013, 19:16
söyle bişey var fakat boyu kücük gelebilir abi.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-ktm-gelecegin-motorculari-icin-iyi-bir-baslangic-95855632/detay

blamir
26 Mayıs 2013, 19:29
3 yaşındaki çocuklar offroad yapıyor. Kim ne diyebilir ki? Ekipmanları tam olduktan sonra eğitim aldıktan sonra isteyen herkes araziye çıkabilir. Bence 16 yaşındaki biri için pocket bike uygun değildir. Çinli bir cross başlangıç için yeterli olacaktır. Bu arada bütçeniz ne kadar?