PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Köprülerde durum

gugukk
23 Mayıs 2013, 16:39
Arkadaşlar dışarıda adeta fırtına var köprülerde durum nedir yeni geçen varmı? Köprüden geçerken denize uçmayalım :)

Khutuck
23 Mayıs 2013, 16:59
Güzel soru, var mı bu ara geçen?

gugukk
23 Mayıs 2013, 17:07
valla 1 saat sonra işten çıkacağım ama dışarısı felaket uçuyor demin motoruma baktım sallanıp duruyordu rüzgarda,

zerzura
23 Mayıs 2013, 17:46
Birazdan tecrübe edeceğim bakalım :)

Sinan Er
23 Mayıs 2013, 17:54
Ben 1 saat önce köprüden geçtim. Yusufladım desem yeridir.

Motorum ile birlikte yaklaşık 350 kilo olmamıza rağmen rüzgar çok etkiliydi. Motoru düz götürebilmek için tahminen 20 derece kadar yatık vaziyette kullanmam gerekti.

Sağ şeridi kullandım ( anadolu yakasına geçiyordum ) Rüzgar sağdan geliyordu. Diğer şeritlerde olsaydım sağımdan geçen araçlar rüzgarı kesecekler ve bende dengemi kaybedecektim. Zaten köprü ayaklarından geçmek tam tehlike. Daha fazla tehlikeye gerek yok.

gugukk
23 Mayıs 2013, 19:01
şimdi salavatlarla evime girdim :) dehşet bir rüzgar vardı bir an ölüyorum dedim rüzgar bir saga bir sola yatırdı sarhoş gibi gidiyordum öldüm öldüm dirildim

aksoyy
23 Mayıs 2013, 19:06
Başlığı okuyunca köprülerde dürüm satılıyor sandım açlığın verdiği körlük bu olsa gerek :cherry:

zerzura
23 Mayıs 2013, 19:22
Oh evdeyim :)

Tahminim kadar çok zorlamadı. Kışın daha bir yusufladığım anlar olmuştu.
Zor ama imkansız değil :)

gugukk
23 Mayıs 2013, 19:35
maslaktan 1. köprüye geçmem imkansız gibi birşey olduğu için hergün 2. köprüden geçiyorum 2. köprü 1. köprüye göre daha rüzgarlı hatta köprüyü geçincede bitmiyor ay hızda rüzgar devam ediyor

htmetin
23 Mayıs 2013, 20:13
Siz bide iki yönde de trafik sıkışınca görün şenliği.. :sunny: Salıncak gibi mübarek.. Emin olun rüzgarda ilerleyerek geçmek, durarak geçmekten daha iyi.:mrgreen: Rüzgarlı havalarda kollar serbest ve dizler depoya daha önce olduğundan daha sıkı yapışık ve oldukça yavaş. derinden ve sessiz.