PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cg kazası

Mengu16
22 Mayıs 2013, 00:41
https://www.facebook.com/video/video.php?v=518451314875565
Kasksız ve üzeri çıplak bi şekilde kaza yaptı. Sürücü yaşıyor sanırım ama canı yanmıştır baya :mrgreen: Hacı muratın da tamponunu indirdi cg.

trr
22 Mayıs 2013, 00:49
Adam o kadar takladan sonra direk kalkıp motora doğru yürüyor :cherry: İnsan bir bakar , çıkığım , kırığım , kanayan bir yerim varmı.. Salgılanan adrenalinle hissetmiyor tabi o an :P

ak1n
22 Mayıs 2013, 00:50
sen nerdesın aga nezamandır gözükmüyon yaw :)

waxow
22 Mayıs 2013, 00:57
kaskı ceketi geçtim adam üstü çıplak yahu. nasıl bir cesaret anlam veremiyorum ? keşke ben de o cesaretin 1/5i olsa :) elimde full ekipman, kapının önündeki motora daha binmedim bile.

fastturkish
22 Mayıs 2013, 00:59
Natural Selection : yani doğal seleksiyon. Doğada hayatta kalma yetisi ve becerisi daha fazla olanlar yaşamlarına devam ederken videoda da görüldüğü üzere insanoğlunun en önemli özelliği olan zekası eksik olanlar elenerek sonraki nesillere devam edemiyorlar..

Normalde kaza videolarında içim sızlar ama bu apaçi kazalarını görünce gram üzülmüyorum.

Mengu16
22 Mayıs 2013, 01:00
sen nerdesın aga nezamandır gözükmüyon yaw :)
Ellerim yoruldu foruma mesaj yazmaktan, biraz dinleniyorum. 7200 tane mesajım var diye madalya da takmadılar :cherry:

SonpoL
22 Mayıs 2013, 01:05
La bunlara bir şeyde olmuyor :). Orada kolu bir yerine girse fena mı olurdu? :P

ak1n
22 Mayıs 2013, 01:05
Ellerim yoruldu foruma mesaj yazmaktan, biraz dinleniyorum. 7200 tane mesajım var diye madalya da takmadılar :cherry:

:) uyarı vermişlerdir kesin ama :) en doğrusu bu ara ders çalışcam diye evden çıkmıyom doğru duzgun paso buralardayım.. :)

RunemagicK
22 Mayıs 2013, 01:08
full korumayı geçtim. la insan bi atlet giyer bari:D

Levsy
22 Mayıs 2013, 01:11

Buna hiç gerek olmadığını bu videodan anlıyoruz. Bu adamlara biz bunca sene boşuna kızmışız.
Herkes maymundan gelecek değil ya, meğer bunlar gergedandan geliyormuş.
Sorun yok, devam etsinler :cat:

(Gergedan oldukça sert, kuru ve kalınlığı 6 cm'yi bulan deriye sahip bir hayvandır)

Mengu16
22 Mayıs 2013, 01:13
Natural Selection : yani doğal seleksiyon. Doğada hayatta kalma yetisi ve becerisi daha fazla olanlar yaşamlarına devam ederken videoda da görüldüğü üzere insanoğlunun en önemli özelliği olan zekası eksik olanlar elenerek sonraki nesillere devam edemiyorlar..

Normalde kaza videolarında içim sızlar ama bu apaçi kazalarını görünce gram üzülmüyorum.
Bunlar bi şekilde hayatta kalıyor ama umarım evlenecek kız bulamazlar, bu tarz davranışlar yeni nesillere aktarılmamalı :cherry:

:) uyarı vermişlerdir kesin ama :) en doğrusu bu ara ders çalışcam diye evden çıkmıyom doğru duzgun paso buralardayım.. :)
Uyarı falan yok da forum bi yerde sıkıyor insanı, hep aynı.

F54
22 Mayıs 2013, 01:13
hastasıyızz dedeee:pl:

MhmtcnKoral
22 Mayıs 2013, 01:21
Benim gibi Facebook'tan izleyemeyenler için ; http://youtu.be/0vkpvf5fBMc

Doğal şeçilim yorumuna çok güldüm :D

s.e.c
22 Mayıs 2013, 01:43
Bu videoda kazaymış, ölenmiş, geberenmiş çok merak uyandırmıyor. Esas merak edilmesi gerekn şey; orda ki bütün apaçilerin zekasını toplasak bir tane normal insan eder mi ? Yada bu apaçiler normal insan zekasının kaçta kaçına sahipler ? Güzel bir tez ödevi olabilir aslında
Çünkü bu sorular kesin netlik kazandığında, bu apaçi arkadaşlara da gereksiz yere kızılmamış, özrü bilindiğinden ona göre muamele edilmiş olur

Wazaa.35
22 Mayıs 2013, 03:40

Olurmu hiç aerodinamiyi etkiliyo rüzgar yiyo adam, böyle olunca terli vücudundan akıp gidiyo biz ona birde huni hediye edelim motor üstüne yatınca taksın kafaya rüzgarıda deler.

motorcu48
22 Mayıs 2013, 03:45
hiçbirşey korumuyo demeyin adamın kemikleri cildini koruyo :D
koca kafasıda hava yastığı vazifesi gördü izlemediniz mi?

aytacaksel
22 Mayıs 2013, 03:47
rambo masallah. arkadasin baska videolari varmi?

amaninmb
22 Mayıs 2013, 10:22
rambo masallah. arkadasin baska videolari varmi?

Düşerken mi? :)

oknglr
22 Mayıs 2013, 10:37
bunlarda apaçilik ırsi galiba :queen:

sailor33
22 Mayıs 2013, 10:39
Apaçiler her düştüğünde küçük olan beyinlerinden bir parçayıda asfaltta bırakıyor:queen: Sonunda ne mi oluyor
http://img62.imageshack.us/img62/6112/18151128394429148710165.jpg
http://i135.photobucket.com/albums/q136/beyaz16/kuafor.jpg

C@LiMeRO
22 Mayıs 2013, 10:53
atlet giyse iyi olurdu!! üşütecek :P

Tİme_shİft42
22 Mayıs 2013, 10:57
Kasksızlara bir sey olmaz hele apaçi ise

Eagle7
22 Mayıs 2013, 11:17
sıkıntı yok yola devam diyenlerden :) bide artislikten kalmış yok bişe ayakları ulan g.tün yanıyodur be :D

Fatih
22 Mayıs 2013, 11:25
Az daha sürteydi ya :)

serdar1547
22 Mayıs 2013, 11:35
biz düşsek kafa göz dağılır adamlar düşünce birşey olmuyor,demekki biz düşme tekniğini bilmiyoruz adamlar tekniğini konuşturuyor baksana donla düştü adamda tık yok kalktı motoruna gidiyor.

kingcüneyt
22 Mayıs 2013, 11:52
bunun daha kötüsünü antep yarışında gördüm süratleride 160/170 vardı öndeki sürcü arayı açmış gidiyordu arkadakı ruzgarına girdi yakaladı arka amortisör demirenden yakaldı gitmesin diye adamı düşürdü silahlar çekip düşüren sürücüyü vuracaklardı ama durmadı kaçtı Allahtan otoban arasındakı yeşillik toprak alana düştü yoksa sonunu düşünemiyorum

gugukk
22 Mayıs 2013, 12:30
Bune lem herkese hamamdan çıkmış gibi çıplak motorun tepesinde ayrıca adam takladan sonra karizmayı bozmuyor hemen kalkıp yürüyor ama kollar haşat belli kolları oynatamadan kabadyı modunda gidiyor adana galiba burası allah akıl fikir versin nediyim

KUVVETMİRA
22 Mayıs 2013, 12:33
adamda kevlar (http://tr.wikipedia.org/wiki/Kevlar) gibi deri var lan.

ScaLa
22 Mayıs 2013, 12:44
Allah ıslah etsin diyeceğim ama, Allah ıslah olmaları için bugüne kadar bunlara binlerce müsibet vermiştir fakat anlayan kim. O yüzden Allah akıl fikir versin diyorum.

Facebook'taki yorumları ve yorum atan profilleri inceledim de, hakikaten yazık, üzüldüm gerçekten... Analarının verdiği emeğin karşılığı bu olmamalı. Polis durdurmuş hepsini, ceza kesiyor, arkada 10 tanesi gülüp eğleniyor. Sanki polis başkası için orada. Kasksız, plakasız, ruhsatsız, atletsiz yol kenarlarında geberip gitmeyin, akıllanın diye uğraşıyor; adamların umrunda değil. İnanç meselesine gelindiğinde hepsi müslümanım der, bu hayat tarzının müslümanlıkla alakası yok. Allah'ın emanet ettiği en büyük şey, kendi canını koruyamıyorsan, korumak için uğraşmıyorsan sonuçlarına bu dünyada da, öteki tarafta da katlanırsın, gerçi Allah'ın takdiridir.

Bu kazayo yapan elemanın bacağına platin takılmış herhalde. Yorum atanlara bakarsanız zaten içlerinde platinsiz adam kalmamış.

satoyama
22 Mayıs 2013, 13:18
işte benim önünde düşen şerefsizde aynı birebir böyle düştü ve ayağa kalktı.

tekrar bana aynı şeyleri yaşattığın için teşekkür ederim.

zaten avatarını her gördüğümde tilt oluyorum. :bounce:

http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/115789-buyuk-kaza-atlattim-arkadaslar.html