PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Görünmez Adam Oldum

rapidhacker5
21 Mayıs 2013, 01:27
merhaba arkadaşlar bugün 3m vhb bant için koçtaşa gittim ama eve dönerken bir önceki ışıkta gördüğüm alkollü arkadaşları tekrar gördüm maalesef.
100 metre önce aynı adamlar solumdaydı ve tuborgları götürüyorlardı.onların olduklarını bilsem yolu verirdim ama onların olduğunu şeridime gelince hatırladım ve hemen korna ve gaz kombinasyonuna geçtim.
Motor tek silindir olunca böyle oluyor.İçim acıdı izlerken ilk kez bu kadar bağırttım üzgünüm :salut: :D neyse sağlık olsun millet nasıl kullanıyor,en azından ben temiz kullanıyorum diye kendimi teselli ediyorum :D
Videoyu tam kesemedim kusura bakmayın.
http://www.youtube.com/watch?v=m1Wh6UxWSFE

Proud
21 Mayıs 2013, 01:33
Görmedim ben seni görmediiim :thumright

saturn
21 Mayıs 2013, 01:41
İnsanlarımız görünmez olmak ister, bizim derdimizde görünür olmak :salut: Henüz trafiğe çıkmış olmasam da gözlemleyebildiğim kadarıyla bizim milletimiz iki teker üstündekileri fark edemiyor ya da bizimde bir can taşıdığımızı düşünmüyorlar. Motosiklet kültürünü cub motora modifiye yapıp,soba borusu egzoz takıp,kasksız bilinçsiz bir şekilde motosiklet sürmek olmadığını öğrenmeleri lazım!

Kaangngr
21 Mayıs 2013, 02:08
Adamın konuşma şekline bakarmısınız ya :D olan sana ve motoruna olucaktı geçmiş olsun.

rapidhacker5
21 Mayıs 2013, 02:10
kafa güzel uzakta olmasa,teneke kutularını gorurdunuz.

Kaangngr
21 Mayıs 2013, 02:24
Yalnız diğer videolarınada baktım nasıl bu kadar sakin kullanıyosun anlamıyorum ben genelde kufur ederim e haliyle istanbul olunca yavaş gitsem olmuyo bassam olmuyo cennet gibi yer senin gezdiğin yerler.

rapidhacker5
21 Mayıs 2013, 02:34
Yalnız diğer videolarınada baktım nasıl bu kadar sakin kullanıyosun anlamıyorum ben genelde kufur ederim e haliyle istanbul olunca yavaş gitsem olmuyo bassam olmuyo cennet gibi yer senin gezdiğin yerler.

hocam 5 dk sonra adam gıdıcek basıma bela almıyım o yuzden

TuğberkUĞUŞ
21 Mayıs 2013, 02:44
Siz sanırım antalya kemer'de falan ikamet ediyorsunuz :D

endoplazma
21 Mayıs 2013, 02:46
Hocam madem gördünüz neden 155 i aramadınız.Benim başımada benzer bir olay geldi.Beni sıkıştırmadılar ancak,içerek yola devam ediyorlardı.Polisi aradım,sağ olsun İzmir emniyet seferber oldu.4 ayrı çevre yolu noktasını kapattılar yakalamak için.Çoluk var çocuk var bizi geçtim.Duyarsız kalmayalım.

GorkeM
21 Mayıs 2013, 02:51
Motordayken kaskta bir n-com, yani bluetooth'lu mikrofon,kulaklık ve telefonda hızlı aramada 155 olmalı. Bu tip durumlarda seyir halinde direk 155e bağlanıp durumu ihbar edebilmeli.

oknglr
21 Mayıs 2013, 02:55
görmedim benseni görmedim - görseydim .... ne yapardım diyo tam anlamadım ? çarpardım mı diyo sanki ?

M.balibey
21 Mayıs 2013, 04:04
geçmiş olsun keşke ihbar etsediniz

görmedim benseni görmedim - görseydim .... ne yapardım diyo tam anlamadım ? çarpardım mı diyo sanki ?

ben küfür gibi anladım

rapidhacker5
21 Mayıs 2013, 08:19
Motordayken kaskta bir n-com, yani bluetooth'lu mikrofon,kulaklık ve telefonda hızlı aramada 155 olmalı. Bu tip durumlarda seyir halinde direk 155e bağlanıp durumu ihbar edebilmeli.

dedıgınızı gercekleştirdim.23 dk boyunca takıp ettım aracı ancak polıs fılan gelıp gıtmedı

PEHLİVAN94
21 Mayıs 2013, 10:16
Vallahi helal olsun sana kardesim cok soguk kanlisin ne kadar o hayvan araba surucusu seni sıkıştirsada sen frene basmissin helal olsun. Bide verdigin ara gazlara bittim

cort724
21 Mayıs 2013, 10:42
kullandığınız kask kamerasının marka model olarak bilgi verirmisiniz ve siz kaça almıştınız kazık yemiyelim dışardan

waeder
21 Mayıs 2013, 11:36
Gerçekten helal olsun çok sabırlısın. Ben öleceğimi bilsem onu aşşağı alırdım nefret ediyorum bu tip elemanlardan. Aslında tırcılarda ki gibi telsizimiz olacak o anda oraya 10-15 motor gelecek bakalım eleman dediklerinden pişman olurmu olmaz mı :)

rapidhacker5
25 Mayıs 2013, 15:55
kullandığınız kask kamerasının marka model olarak bilgi verirmisiniz ve siz kaça almıştınız kazık yemiyelim dışardan

Shark Vision-R Anes motordan almıştım http://www.anesmotor.com/?urun-1160-SHARK-Becool-Red.html 700-750 tl civarıydı sanırım.