PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ATV İle ilgili bir kaç soru

cengizhan01
20 Mayıs 2013, 13:25
S.a. abiler, benim yaşım 15 bizim burası köy-kasaba tarzında bi yer polis bakıyor onuda belirtim :)

Ben offroad atv alsam kulalnsam yani 30-40 km yol gitmek için deği lburalarda dolaşmak için itşe 3-4 km lik yerlere gitmek için alsam bi prboelm olrumu ehliyetsiz falan bide vergi falan verilioymu ? bunlara eğer bu beni aşarsa başak araç önerebilrimsiniz ama benzinli bi araç olsun şimdiden teşekkürler..

Lucas
20 Mayıs 2013, 14:40
S.a. abiler, benim yaşım 15 bizim burası köy-kasaba tarzında bi yer polis bakıyor onuda belirtim :)

Ben offroad atv alsam kulalnsam yani 30-40 km yol gitmek için deği lburalarda dolaşmak için itşe 3-4 km lik yerlere gitmek için alsam bi prboelm olrumu ehliyetsiz falan bide vergi falan verilioymu ? bunlara eğer bu beni aşarsa başak araç önerebilrimsiniz ama benzinli bi araç olsun şimdiden teşekkürler..
Plaka ruhsat çıkartmazsan vergi vermez, muayene, sigorta yaptırmazsın. Ama yaşın itibariyle rahat durmaz, en fazla 1 hafta sonra aynı yollarda gezmekten sıkılır, 20 km'lik yol senin için iki adım ötesi olur. Mehmet'ten ders notu, kuzenden bilmem ne cdsi almak için koyulursun yola. Hadi polis bağladı cezayı yazdı üzülmem de, kaza yapar başına bişey gelirse hepimiz üzülürüz. Annen baban ise üzülmek bir yana hayatları kararır.
O yüzdendir ki, ya al uslu uslu dağda bayırda kullan reşit olana kadar, yada kimseyi üzme genç kardeşim :)

cengizhan01
20 Mayıs 2013, 18:09
Eyw. abi teavisyelerin içinde bu anlattıkalrın hep doğru.. Tabi bi zamansonra oraya buraya gidim derim ama kendimi frenlemsini bildiğim için dağda bayırda dediğim normal yolda kulalnabilrimiyim ben bunu trafiğe çıkmadan veya güvenli polisin birşey diyemeciyeği bir araç varmı ? bilgielr için çok teşekkürler.. Ben öyle çok hız yapan birisi falanda değilim amcamın motorunu kulalndım bi ara herhangi bi sorun çımkadı tabi ne olucağı belli olmaz.. Yinede teşekkürler