PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kasksız Motosiklete Binmek !

YAMAHA|YGT
19 Mayıs 2013, 14:33
Bizim Mahallemizde Bir Honda CBR 600 R var Movistar desenli Adamın bir kere kask taktığını görmedim bence hem movistara uygun çok güzel yakışıklı kasklar var hem şık durur hem hayatın güvende olur sizce ?

Rocknrolla
19 Mayıs 2013, 14:35
Sana neden dert oldu ki

YAMAHA|YGT
19 Mayıs 2013, 14:36
Neden olmasın motosikletin adını karaya çıkarıyor !

Rocknrolla
19 Mayıs 2013, 14:40
Neden olmasın motosikletin adını karaya çıkarıyor !

O Zaman bırak patlasın bi yerde. başka türlü engel olamazsın laf anlamaz o sığırlar

YAMAHA|YGT
19 Mayıs 2013, 14:41
O Zaman bırak patlasın bi yerde. başka türlü engel olamazsın laf anlamaz o sığırlar

Mahallenin taksi durağına gelir orda muhabbete girdim adamın evde arai kaskı varmış ama kız bağlamak ve sıcak bastığı için takmıyormuş :pl:

htmetin
19 Mayıs 2013, 15:07
Mahallenin taksi durağına gelir orda muhabbete girdim adamın evde arai kaskı varmış ama kız bağlamak ve sıcak bastığı için takmıyormuş :pl:

Eleman tam movistarmış :)

Green Arrow
19 Mayıs 2013, 15:37
Eleman tam movistarmış :)

hahaha bu çok iyiydi :D

ÖZALTIN
19 Mayıs 2013, 16:16
Burda da var 600f den hayabusa ya terfi etti.Hala parmakarası terlik ve şortla dik saçlarla biniyor motoruna, hiç bi b*k da olmuyor nedense böylelerine.
Bir tanesi de kask takınca rüzgarı hissetmediği için ne kadar hızlı gittiğini fark edemiyormuş.O yüzden yavaş gitmek için kask takmıyormuş.Gösterge yok mu dedim; orada ne yazdığı değil benim ne hissettiğim önemli dedi apaçi.

htmetin
19 Mayıs 2013, 16:28
Burda da var 600f den hayabusa ya terfi etti.Hala parmakarası terlik ve şortla dik saçlarla biniyor motoruna, hiç bi b*k da olmuyor nedense böylelerine.
Bir tanesi de kask takınca rüzgarı hissetmediği için ne kadar hızlı gittiğini fark edemiyormuş.O yüzden yavaş gitmek için kask takmıyormuş.Gösterge yok mu dedim; orada ne yazdığı değil benim ne hissettiğim önemli dedi apaçi.

Yaw ne cins adamlar var memlekette :mrgreen:

oknglr
19 Mayıs 2013, 18:23
Kasktan once yeni bi kafa lazim :D

sailor33
19 Mayıs 2013, 18:35
Kız tavlamak için, rüzgarı hissetmiyorum ulan nasıl bahanedir bu arkadaş. Gerçi bir söz var ya ;

" Kafatasının içerisinde koruyacak birşeyi olmayan kaskı takıp ne yapsın":queen:

Doğru söze ne hacet!!!

madlive
19 Mayıs 2013, 18:46
kafası olan kask takar

hyce
19 Mayıs 2013, 18:47
Doğal seleksiyon böyle de işliyor beyler, bırakın kasksız binsinler.

sailor33
19 Mayıs 2013, 19:00
Doğal seleksiyon böyle de işliyor beyler, bırakın kasksız binsinler.
Ya orası öyle kimseye şahsi olarak zorla kask taktıramayız. Ha kimiside var adam önümde gidiyor polis arabasını uzaktan fark ediyor kaskı takıyor polisi geçince hop kaskı çıkarıyor. İnsanlarımızın çoğu bilinçsizce davranışlar içerisinde. Kendi canını geçtim farzetki kask takmadan gidiyorsun gözüne sinek vs birşey çarptı motoru devirdin arkadan gelen de senin yüzünden tehlikeye giriyor arkadaş biraz menfi davranmayı bırakın bunun bilincine varın başkaları bunlar gibileri yüzünden acı çekiyor ben ona yanıyorum:salut:

ak1n
19 Mayıs 2013, 19:06
Ya orası öyle kimseye şahsi olarak zorla kask taktıramayız. Ha kimiside var adam önümde gidiyor polis arabasını uzaktan fark ediyor kaskı takıyor polisi geçince hop kaskı çıkarıyor. İnsanlarımızın çoğu bilinçsizce davranışlar içerisinde. Kendi canını geçtim farzetki kask takmadan gidiyorsun gözüne sinek vs birşey çarptı motoru devirdin arkadan gelen de senin yüzünden tehlikeye giriyor arkadaş biraz menfi davranmayı bırakın bunun bilincine varın başkaları bunlar gibileri yüzünden acı çekiyor ben ona yanıyorum:salut:

gözlük takıdur okadar da değildir canım da bazen giderken hepimize olmuştur sanırım cat diye birşey çarpıyo sinek mi başka birşey mi anlıyamırum o ara oğle birşey gelse yandaki araba taş fırlatsa ws ws.. :) şuana kadar en önemli kazam kapanan plastik kapıyı görmeyince çarpıp geçmem olmuştu :D alahtan kask vardı düşmedim bile sadece açılır kask olduüu için açıldı ilerde kapattım devam hala nasıl görmediğimi ve niye o kapının kapalı olduğunu çözebilmiş değilim.. :)

canerol
19 Mayıs 2013, 19:18
benim anlamadığım bu zerzenişini neden bize yapıyorsun git adama de :) adamda ne garışıyon lan bana derse onu söyle bize :)

sailor33
19 Mayıs 2013, 19:18
gözlük takıdur okadar da değildir canım da bazen giderken hepimize olmuştur sanırım cat diye birşey çarpıyo sinek mi başka birşey mi anlıyamırum o ara oğle birşey gelse yandaki araba taş fırlatsa ws ws.. :) şuana kadar en önemli kazam kapanan plastik kapıyı görmeyince çarpıp geçmem olmuştu :D alahtan kask vardı düşmedim bile sadece açılır kask olduüu için açıldı ilerde kapattım devam hala nasıl görmediğimi ve niye o kapının kapalı olduğunu çözebilmiş değilim.. :)
Emin ol gözlük bile takmayan apaçiler var hocam dediğim gibi bir gün motora kayıt cihazını takıcam çekicem hepsini apaçi avına çıkıcam:queen:

APALA
19 Mayıs 2013, 19:42
Bi seyahatten geldikten sonra, vizör eski kamyonlarn radyatörü gibi oluyor. Sinek mezarlğı. Ve tanınmaz halde.
Benim anlamadığım, bunların ağzına burnuna sinek de mi çarpmıyor? :)

kefeeee
19 Mayıs 2013, 19:51
Sanıyorum motosikletin yok ve yaşın daha genç. Yoksa doğal seleksiyonun biz motorcular için iyi birşey olduğunu düşünüyo olurdun.

merkanar
19 Mayıs 2013, 20:16
Bugün Kartal - Caddebostan arası bisiklete bindim, gözüme kaçan küçük yeşil sinek sayısını inanın bilmiyorum. Bir ara gözümü, alnımı, yanaklarımı temizlemekten bisiklet sürmeye konsantre olamadım. Ayrıca dün bir arabanın lastiğinden sanırım küçük bir taş kaska geldi. Kaskta bir şey yok, olmasaydı başımda bir şey olur muydu emin değilim. Lütfen kasksız binmeyelim.

Görkem_
19 Mayıs 2013, 22:26
Kız tavlamak için, rüzgarı hissetmiyorum ulan nasıl bahanedir bu arkadaş. Gerçi bir söz var ya ;

" Kafatasının içerisinde koruyacak birşeyi olmayan kaskı takıp ne yapsın":queen:

Doğru söze ne hacet!!!

Hocam her bahaneye bahane dersin ama kız tavlamak icin olan kısmı gerçek.Hiç bi kız kafasında kask olan yüzü gözükmeyen, ne olduğu belli olmayan insana bakmaz.
Da en mantıklısı kaskı her zaman takıp, sadece av bölgesine geldikten sonra kaskı cıkartıp aynaya veya kola taktıktan sonra hızı 30 lara 40 lara kadar düşürüp, motorsiklet değilde bisiklet hızlarında sakince gezinmek.

hyce
19 Mayıs 2013, 22:57
Kız tavlamak için kask takmamak bahane gibi bile gelmedi bana. Ne yani kızlar kasksız motorcuyu görünce gelip arka seleye oturuyor mu hemen?

canerol
19 Mayıs 2013, 22:59
bende şunu fark ettim
sevgilisi ile gezen kızlar motorlar yanlarından geçerken daha çok bakıyorlar acaba neden :)
keşke bu motorcuylamı çıksam diye
yoksam bizimde motorumuz olsa keşke diyemi :)

iptaluyelik02
19 Mayıs 2013, 23:02
bende şunu fark ettim
sevgilisi ile gezen kızlar motorlar yanlarından geçerken daha çok bakıyorlar acaba neden :)

çoğunun "bu motorcuyla cıksam" diye düşündüklerini zannetmiyorum sadece motor ilgi çekiyor.
öyle olsaydı bana da bakmamaları gerekirdi,ayıptır söylemesi yaş 48.
azının detayı da bana kalsın,uluorta anlatılmaz:)

sailor33
19 Mayıs 2013, 23:04
bende şunu fark ettim

Yani nekadar iyi motor o kadar çok kız demek mi :queen:

sysroot
19 Mayıs 2013, 23:19
Konuştuğunuz konuya bakın ; motorla kız tavlama... Yazık ya şu forumu okuyan başka biri hakkımızda ne düşünür.

canerol
19 Mayıs 2013, 23:51
Yani nekadar iyi motor o kadar çok kız demek mi :queen:

ne kaa köfte okaa ekmek :)

Thomas
20 Mayıs 2013, 00:53
Ne kadar tavlasa da alacağın bi tane:)