PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : radarlara dikkat

Thunderwolt
19 Mayıs 2013, 01:35
bugun şehir merkezinin dışında 88 ile radara girmişim hız sınırı 70imiş. polis beni durdurdugunda kontrol sanmıştım haşırt diye geçirdiler 166lırayi. yarın pınarbaşındaki yarışa gidecek olanlar dikkatli olsun pınarbaşı yolunda 2 tane radar duruyor.

ogzcngdk
19 Mayıs 2013, 01:50
kameralı radaramı girdiniz?

ben kameralı radar gördümmü gazı açıyorum

ama polis bizzat yaptıysa bilemem.. geçmiş olsun

Thunderwolt
19 Mayıs 2013, 01:54
kameralı radaramı girdiniz?

ben kameralı radar gördümmü gazı açıyorum

ama polis bizzat yaptıysa bilemem.. geçmiş olsun

ben radar falan görmedim polis radara girdiniz dedi.sonuç diye sordum 166 lira ceza dedi kesti bastım gittim radara girmeyip girdide diyebilir.

inzell
19 Mayıs 2013, 02:04
Bende dün gece saat 01.30 gibi Kartal sahil yolundaki radarı gördüm. Şimdiye kadar hiç gece çalıştığını görmemiştim. Gündüzleri dikkatli, geceleri ise çok dikkat etmezdim. Karşı yöndeyken gördüğüm iyi oldu.
Aklınızda bulunsun geceleri de çalışıyorlar.

canerol
19 Mayıs 2013, 02:15
ben 150 km içinde akşam 3 farklı yerde radar kurulduğunu gördüm.gece çalışmıyorlar diye bişe yok sabah akşam yapıştıracaklar :)
en çok gezici radardan korkuyorum ehliyetimi alalı 3 sene oldu 4 radar cezam var.1.mootsiklet ile diğerleri arabayla :D

Reşit
19 Mayıs 2013, 02:15
Bende dün gece saat 01.30 gibi Kartal sahil yolundaki radarı gördüm. Şimdiye kadar hiç gece çalıştığını görmemiştim. Gündüzleri dikkatli, geceleri ise çok dikkat etmezdim. Karşı yöndeyken gördüğüm iyi oldu.
Aklınızda bulunsun geceleri de çalışıyorlar.

:sunny: İyi oldu söylediğin. Ben de hiç sallamıyorum gece ve çok mantıklı olmayan süratlerde gidiyorum o taraflarda. Sağol hacı :mrgreen:

takendy
19 Mayıs 2013, 02:20
Buralarda da çok radar var,
birde ilginç bir stratejileri var ki, aralarında yaklaşık 1 km. fark ile peş peşe 2 radar duruyor, tam tuzak...

inzell
19 Mayıs 2013, 02:22
:sunny: İyi oldu söylediğin. Ben de hiç sallamıyorum gece ve çok mantıklı olmayan süratlerde gidiyorum o taraflarda. Sağol hacı :mrgreen:

Bende Allah'tan diğer tarafa gidiyordum. Yoksa kesin girerdim 80-90 ile. :)
Yalnız gece olmasını bir yandan da sevdim, cadde apaçileri evlerine dönerken sürprizle karşılaşacaklar. :P

crxforever
19 Mayıs 2013, 02:22
sahil yolundan atatürk havalimanına gelirken 3. virajda öğlen vakitleri ve akşama doğru sabit bir radar var. arada sırada ortaya çıkıyor bir hafta var bir hafta yok.bu şekilde daha fazla para kazanıyor devlet :pr:

sabiha gökçen havalimanı yöninünde tem gişelerden çıkınca da radar oluyor.

ataköy- bakırköy arası sahilyolunda hız koridoru var. e-5 te hız koridoru var diyorlar ancak ben 70 le gideni göremedim.sanırım tarihimizin en büyük sivil itaatsizlik eylemi gerçekleşiyor.ya da 70 km sınır çok eleştirildi yeni çalışmalar yapılıyor.

ogzcngdk
19 Mayıs 2013, 03:01
bursada söyledikleriniz yok :) sadece kameralı radarlar var onlarda plakayı önden okuduğu için sıkıntı yok

bykemik
19 Mayıs 2013, 05:04
bugun şehir merkezinin dışında 88 ile radara girmişim hız sınırı 70imiş. polis beni durdurdugunda kontrol sanmıştım haşırt diye geçirdiler 166lırayi. yarın pınarbaşındaki yarışa gidecek olanlar dikkatli olsun pınarbaşı yolunda 2 tane radar duruyor.
Abi denizlili misin...?

TATLIHIZ
19 Mayıs 2013, 08:40
Abi denizlili misin...?

Manisada.

Hemserim Bu araclar neye benzer Siyah Symbol diyorlardı,Ona göre tedbirimizi alalım gecmiş olsun.

zafer7474
19 Mayıs 2013, 11:33
Ankaranın çok yerinde radar var eskişehir yolu ve istanbul yolunda 3 yıldır hiç birine yakalanmadım çünkü radarların ön plakadan tanıma özelliği var malum motordada önde plaka yok bir keresinde 120 ile geçmiştim :)

ozgurakman
19 Mayıs 2013, 11:55
Manisada.

Hemserim Bu araclar neye benzer Siyah Symbol diyorlardı,Ona göre tedbirimizi alalım gecmiş olsun.

balıkesir tarafında renault megane 2 polis aracı veya sivil, camları filmli bej rengi ya da beyaz clio symbol oluyor.

bykemik
19 Mayıs 2013, 12:07
Manisada.

O zaman yurt geneli var birşeyler. Denizlide şehiriçi 57 km ile ceza yiyenler var :(... 50 km ile tin tin gidin diyolar.