PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : tipi güzel önerebileceğiniz vitesli motor var mı??

cimi382
18 Mayıs 2013, 23:44
arkadaşlar ybr yada mondial drift almayı düşünüyordum ikisi arasında kalmıştım halada ikisi arasındayım ama bir gence yakışacak önerebileceğiniz vitesli motor varsa fikirlerinizi bekliyorumm...fiyat olarak ise 4.500 tl ye kadar çıkabilirim taş çatlasa... altında olsa daha iyi olur benim için...siizin güzel fikirlerinizi bekliyorum...tipe çok önem veriyorum...şimdiden teşekkür ve şükranlarımı sunuyorum...

utkan35
18 Mayıs 2013, 23:50
Driftin tipi güzel bence benim arkadaşlarda war performansıda iyi yannız ybr kadar kaliteli değil ybr kendini kanıtlamış bir motor tabi ybr nin tipide güzel ama ben alırım 1 -2 yıl sonra satarım diosan drift al üzerinde görsel modifiyede yaparsın lastik yanağı şerit far karartma alt sakal zenon far filan ...

cd0345
18 Mayıs 2013, 23:57
arkadaşlar ybr yada mondial drift almayı düşünüyordum ikisi arasında kalmıştım halada ikisi arasındayım ama bir gence yakışacak önerebileceğiniz vitesli motor varsa fikirlerinizi bekliyorumm...fiyat olarak ise 4.500 tl ye kadar çıkabilirim taş çatlasa... altında olsa daha iyi olur benim için...siizin güzel fikirlerinizi bekliyorum...tipe çok önem veriyorum...şimdiden teşekkür ve şükranlarımı sunuyorum...

tip olarak kesinlikle 2013 apache almalısın bu dediğin motorlar arasında ki bi cbf kullanıcısı olarak tipi çok güzel ve tam bi genç motoru ayrıca performans olarakda 125-150 cc commuter sınıfının en iyisi azda olsa titreşim var ama drifttede var diye biliyorum (not: kullanıcısı dedi tecrübe değildir.)

cimi382
18 Mayıs 2013, 23:58
Driftin tipi güzel bence benim arkadaşlarda war performansıda iyi yannız ybr kadar kaliteli değil ybr kendini kanıtlamış bir motor tabi ybr nin tipide güzel ama ben alırım 1 -2 yıl sonra satarım diosan drift al üzerinde görsel modifiyede yaparsın lastik yanağı şerit far karartma alt sakal zenon far filan ...
yani 1-2 yıl binerim tabi temiz kullanırım sıkıntı olmaz o konuda da çevreden çok tepi alıyorum kime sorsam sakın mondial alma millette bi ön yargı oluşmuş

Garip
18 Mayıs 2013, 23:59
Mengu nerdesin. :)

cimi382
19 Mayıs 2013, 00:00
tip olarak kesinlikle 2013 apache almalısın bu dediğin motorlar arasında ki bi cbf kullanıcısı olarak tipi çok güzel ve tam bi genç motoru ayrıca performans olarakda 125-150 cc commuter sınıfının en iyisi azda olsa titreşim var ama drifttede var diye biliyorum (not: kullanıcısı dedi tecrübe değildir.)
apachenin hangi modeli acaba.....driftte titreme olduğunu bilmiyordum bunu öğrendiğim iyi oldu....

Sepetçioğlu
19 Mayıs 2013, 00:01
Tipinin güzelliği kişiden kişiye değişir, buna sen karar vereceksin :cat:

cimi382
19 Mayıs 2013, 00:03
Tipinin güzelliği kişiden kişiye değişir, buna sen karar vereceksin :cat:

haklısın ben gelen fikirler arasında değerlendirme yapacağım belki bilmediğim güzel benm hoşuma gidecek bi motor çıkar

varan22
19 Mayıs 2013, 00:08
Tipi ne kadar güzel olsada genç birini kısa bir zaman sonra 125 cc kesmiyor ve daha büyük cc lere bakıyor. Bence ikinci el almak daha mantıklı ilerde büyük cc istediğinde fazla zarar etmeden çıkarırsın elinden

cimi382
19 Mayıs 2013, 00:09
Tipi ne kadar güzel olsada genç birini kısa bir zaman sonra 125 cc kesmiyor ve daha büyük cc lere bakıyor. Bence ikinci el almak daha mantıklı ilerde büyük cc istediğinde fazla zarar etmeden çıkarırsın elinden
mantıklı ama temiz denk getirmek lazım

astorojna
19 Mayıs 2013, 00:35
1-2 yıl bineceksen al yoksa alma diyenler 1-2 yıl sonra ne oluyor acab? o konuyu bi açıklasanızda bizde bilsek.

PEHLİVAN94
19 Mayıs 2013, 00:41
Ybr 125 dusunme bence

cimi382
19 Mayıs 2013, 00:43
Ybr 125 dusunme bence
öncelikle nedenini sorayım hocam...sonra önereceğin motoru sorayım...

PEHLİVAN94
19 Mayıs 2013, 00:52
Cunku yamaha da ondan ilk once. Cook daha kaliteli yedek parcasida cok uygun yakiti daha a diye biliyorum. Daha kolay kullanim. Daha cok konfor. Daha iyi fren daha iyi amortisor. Daha bircok sey iscilik mukemmel. Yanlis anlamayin mondial i kotulemek amacim yok BENCE Ybr coook daha kaliteli bir motor. İkinci eli var. Az zarar edersin. Yani sence hala bir motorun gorunusu guzel diye o motormu alinmali. Cbf oneririm. Ama ybr de mukemmel bir motor

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:49 ----------

öncelikle nedenini sorayım hocam...sonra önereceğin motoru sorayım...

Yanlis anlasilmis. YBR den baska motor dusunme

Uway
19 Mayıs 2013, 00:52
4500 e çıkabiliyorsan ve tipe önem veriyorsan tabiki tvs apache :)

Tsubasa
19 Mayıs 2013, 00:54
commuter sınıfın en yakışıklısı
Yeni Kasa Tvs Apache :thumleft:

http://4.bp.blogspot.com/-g4bauCoNKuU/UDkcjHAje0I/AAAAAAAAAGI/uyoYuvhy9NM/s1600/2012-TVS-Apache-RTR180-Facelift-2.jpg

Uway
19 Mayıs 2013, 00:56
Cunku yamaha da ondan ilk once. Cook daha kaliteli yedek parcasida cok uygun yakiti daha a diye biliyorum. Daha kolay kullanim. Daha cok konfor. Daha iyi fren daha iyi amortisor. Daha bircok sey iscilik mukemmel. Yanlis anlamayin mondial i kotulemek amacim yok BENCE Ybr coook daha kaliteli bir motor. İkinci eli var. Az zarar edersin. Yani sence hala bir motorun gorunusu guzel diye o motormu alinmali. Cbf oneririm. Ama ybr de mukemmel bir motor

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:49 ----------

Yanlis anlasilmis. YBR den baska motor dusunme

4500 e çıkabiliyor ve tip istiyorum diyor adam :))) napsın ybr yi...fıtı fıtı gider ybr...ses yok seda yok kuş gibi..

ReiZzZ
19 Mayıs 2013, 01:00
4500 e çıkabiliyor ve tip istiyorum diyor adam :))) napsın ybr yi...fıtı fıtı gider ybr...ses yok seda yok kuş gibi..

apache yer uçağı zaten :cherry:

PEHLİVAN94
19 Mayıs 2013, 01:04

Ybr 60 gidiyo tvs 180 mi gidiyo assagi yukari ikisininde hizlari ayni 20 km fark vardir en fazla. Tvs nin vibrasyonu ne ? Tamam yakisikli motor harbiden cok iyi olmus onla ne uzun yol yapar ne bize ve ybr daha a yakiyor. Yamaha kalitesi tvs de olmaz kusura bakma. Yanlis anlama tvs de kaliteli ama yamaha kadar degil.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:01 ----------

apache yer uçağı zaten :cherry:

Ne sandin sennn 200 den assagi inince hararet yapiyor :D

Uway
Valla communter konusunda hız konusuna girmekten nefret ediyorum.Bana aşırı saçma geliyor.Tamam ybr az yakar,motor gücünden vs dolayı az titrer ama arkadaş tip demiş e eşittir:Tvs apache.

Karlıyollar
2013 tvs apache ondan yakışıklısını bulamazsın yeşilli olanı süper

Sepetçioğlu
19 Mayıs 2013, 01:11
Ben sokak motoru severim, ybr ve apachi güzel :cat:

utkan35
19 Mayıs 2013, 01:31
1-2 yıl bineceksen al yoksa alma diyenler 1-2 yıl sonra ne oluyor acab? o konuyu bi açıklasanızda bizde bilsek.

demek istediğim uzun süreli binilcekse ybr alınır o anlamda 1 - 2 yıl binip yükselticekse 4300 tl vermenın anlamı yok driftle bu gun 100 km yaptım şöyle diyim titreme ybrye göre war çok az ama rahatsız etmiyor apache gerçekten on numara bir tasarıma sahip fakat arkadaş en fazla 4500 demiş apachenin yeni kasası 4900 4800 filan

ugur377
19 Mayıs 2013, 01:33
Bir vatandaşta çıkıp RKS dememiş. RKS Titanic 150'yi de incelemeni tavsiye ederim arkadaşım :)

http://www.unomotos.com.ar/publicidades/800px/keeway_rks_150_street_3.jpg

PEHLİVAN94
19 Mayıs 2013, 01:37
Bir vatandaşta çıkıp RKS dememiş. RKS Titanic 150'yi de incelemeni tavsiye ederim arkadaşım :)

Dostum ben kullaniyorum yakisikli motor da ikinci elinde cok zarar ediyo ya o gicik iste

Tsubasa
19 Mayıs 2013, 01:46
2013 tvs apache ondan yakışıklısını bulamazsın yeşilli olanı süper

13 model tvs alıp balıkesire gelicem. görüşürüz umarım ?

serdar1547
19 Mayıs 2013, 01:52
biri tip mi dedi?

http://l1305.hizliresim.com/19/m/n6qpx.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

çantasız daha şekil ama bana çanta şart

http://l1305.hizliresim.com/19/m/n6qtk.jpg (http://bit.ly/c25MCx)
al demiyorum ama tip diyorsan bu motorda var

Crocuta
19 Mayıs 2013, 02:42
Hacı kaskın koruman falan varsa bu parayı sadece motosiklet için ayırdıysan , 2013 kasa Tvs apache çok yakışıklı duruyor. Şahsi görüşüm 4800-4900 lirada yüksek mevla 150 cc commuter bi motosiklet için , satarken fiyatta minimum düşme olsun diyosan 2013 ybrler gayet şık görünüme sahip. Kendi motoruma gelirse henüz 300 km kadar yol yaptım o yüzden sağlamlık konusunda bişi demek doğru olmaz forumdan takip edebilirsin. 300 km ye kadar drifti anlatıyım , şahsi görüşüm şık bi görünüme sahip , kısa farları yeterli aydınlatmayı sağlamıyor. Forumda bi arkadaş zenon farla değiştirmişti çok güzel bi aydınlatmaya sahip olmuştu. Titreşim hiç hissetmedim maximum 45 km gitmiştim durmadan :) Amortisörleri sert , gazlı amortisör olmasından kaynaklanıyor sanırım , fabrika çıkışı lastikleri CST marka ben 1,5 ay önce aldığım için pek yorum yapamıycam ama bi gün yağmurda sürdüğümde kayma yaptığını gördüm. Drift kullanıcıların hepsi söylüyor fabrika çıkışı lastikleri yazın yeterli fakat yağmurda ve kışın asla yeterli değil , imkanınız varsa değiştirin. apache yada ybr kullanmadım ama bana torku çok yüksek geldi hemen kafa atıyor seri bi makina. Ne alırsan al tekerin düz bassın :)

rev'it
19 Mayıs 2013, 02:49
mondial pismanliktir. 3 yildan fazla 125 UAG kullandim. bi kac ay da scooter 150 mash modelini kullandim. basina bela olur alma. ybr, tvs iyidir

handsome3272
19 Mayıs 2013, 02:50
Mondialin scoteerları olsun köylü tipleri olsun eskiler sıkıntılı olabilir ama drift cuplarda sıkıntı yok

YAMAHA|YGT
19 Mayıs 2013, 03:24
Herkesin dediğine göre motordan sıkılacaksın bana göre 2. el bir honda al 4500 güzel bir tane bulursun http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-bu-fiyata-bu-motor-kacmaz-gelin-gorun-pisman-olmayin-125167150/detay Sonra gelişince daha iyisini alırsın.

Red*X
19 Mayıs 2013, 03:37
Paran var ise 2013 kasa tvs apache çok şekil ve sağlam motor.
Paran az ise arora 180-19
Kaliteli olsun diyorsan Honda , ybr , tvs.

cimi382
19 Mayıs 2013, 12:34
4500 e çıkabiliyorsan ve tipe önem veriyorsan tabiki tvs apache :)

yaaa tipin önemli olduğu kadar motorun sağlamlığı titreyip titremediği bana çok masaraf çıkarmaması gerekiyo...

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:20 ----------

Ybr 125 dusunme bence

yaa tabi motorun sağlamlığı konforu vs. de çok önemli ama bir genç olarak tipte önemli....zaten kaliteli bir motor olsun die bu kadar araştırma yapıyorum fkirler alıyorum....

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:22 ----------

abim sağolasın bi inceliyim araştırayım

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:26 ----------

biri tip mi dedi?

http://l1305.hizliresim.com/19/m/n6qpx.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

çantasız daha şekil ama bana çanta şart

http://l1305.hizliresim.com/19/m/n6qtk.jpg (http://bit.ly/c25MCx)
al demiyorum ama tip diyorsan bu motorda var
maşallah abicim çok güzel gözüküyor on numara maşallah

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:29 ----------

Hacı kaskın koruman falan varsa bu parayı sadece motosiklet için ayırdıysan , 2013 kasa Tvs apache çok yakışıklı duruyor. Şahsi görüşüm 4800-4900 lirada yüksek mevla 150 cc commuter bi motosiklet için , satarken fiyatta minimum düşme olsun diyosan 2013 ybrler gayet şık görünüme sahip. Kendi motoruma gelirse henüz 300 km kadar yol yaptım o yüzden sağlamlık konusunda bişi demek doğru olmaz forumdan takip edebilirsin. 300 km ye kadar drifti anlatıyım , şahsi görüşüm şık bi görünüme sahip , kısa farları yeterli aydınlatmayı sağlamıyor. Forumda bi arkadaş zenon farla değiştirmişti çok güzel bi aydınlatmaya sahip olmuştu. Titreşim hiç hissetmedim maximum 45 km gitmiştim durmadan :) Amortisörleri sert , gazlı amortisör olmasından kaynaklanıyor sanırım , fabrika çıkışı lastikleri CST marka ben 1,5 ay önce aldığım için pek yorum yapamıycam ama bi gün yağmurda sürdüğümde kayma yaptığını gördüm. Drift kullanıcıların hepsi söylüyor fabrika çıkışı lastikleri yazın yeterli fakat yağmurda ve kışın asla yeterli değil , imkanınız varsa değiştirin. apache yada ybr kullanmadım ama bana torku çok yüksek geldi hemen kafa atıyor seri bi makina. Ne alırsan al tekerin düz bassın :)

çok sağol abi bu güzel fikirlerin için

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:31 ----------

Herkesin dediğine göre motordan sıkılacaksın bana göre 2. el bir honda al 4500 güzel bir tane bulursun http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-bu-fiyata-bu-motor-kacmaz-gelin-gorun-pisman-olmayin-125167150/detay Sonra gelişince daha iyisini alırsın.

güzel fikir benim de aklımda bu vardı aslında ama yeni kasalarına baktım 6.500 tl den başlıyor temizleri

F54
19 Mayıs 2013, 12:44
eğer tip dersen apache yi tek geçerim
ama sağlam olsun parçası her yerde ve ucuz olsun 2 eli de iyi olsun konforu yerinde olsun dersen ybr den başka motor tanımam
iş yerinde arkadaşın cub motoruna biniyorum arada ekmek almaya giderken apache sürüyormuşum gibi hissediyorum kendimi 1 defa kullandım gazı bırakınca zırıl zırıl yani:farao:
sen motor almadan önce 2 motoruda dene kullan imkanın varsa ilk önce hangisini kullanırsan kullan tercihin ybr olacaktır:cat:

ak1n
19 Mayıs 2013, 13:28
frift te titreşim var doğrudur ama apache deki titreşime bakarak yok diyebilirsin titremiyomuş be dumduz baksana dersin :) çok az bir titreşimi var driftim ama genelde aynadan veya ustanın sıkamadığı bir 2 vidadandır onları yaparsan kalmıyor balansörlü motoru o yüzden motor kısmında çok olması beklenemez zaten.. :)