PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İnazuma almaya karar verdim.Önerileriniz.

aranel
17 Mayıs 2013, 20:08
Ybr mi 1 sene önce almıştım başlangıç ve aileme güven aşılama süreciyle 1 seneyi devirdim. Şimdi ailemin güveni ve benim tecrübem arttı. Uzun yol yapmayı çok seviyorum ama 110 a gelince motorun zorlanmasını sevmiyorum.Bu yüzden yakıt bakımından da düşününce en doğru tercihin 250 cc olacağını düşündüm ve tarzını sevdiğim inazuma'da karar kıldım. Fakat inazuma yı biliyorsunuz daha yeni bir alet. Ben sizden çevrenizde eşinizden dostunuzdan inazuma ile ilgili duyduğunuz şeyler varsa onları anlatmanızı istiyorum.Forumdaki inazuma topic'ini okudum herkes çok memnun görünüyor fakat yazmayanlarda illaki vardır.Şimdiden teşekkürler.

Green Arrow
17 Mayıs 2013, 20:13
Hocam fuarda canlı olarak gördüm üstüne oturdum süren de bir arkadaşım var.Hani evladiyelik diye bir tabir vardır ya bu tip motorlara söylenir işte.Tabi kimse bilemez daha yeni motor kronik bir sıkıntı çıkarır mı çıkarmaz mı ancak sınıfının kalite olarak üstünde bir motor ve hakikaten Türkiye şartlarında alınabilecek en güzel motorlardan biri.

cort724
17 Mayıs 2013, 21:16
Barkın abimizin yapmış olduğu 250 cc karşılaştırmasını izlersen net kararı verirsin diye düşünüyorum. forumda mevcuttur.

aranel
17 Mayıs 2013, 21:18
Hocam fuarda canlı olarak gördüm üstüne oturdum süren de bir arkadaşım var.Hani evladiyelik diye bir tabir vardır ya bu tip motorlara söylenir işte.Tabi kimse bilemez daha yeni motor kronik bir sıkıntı çıkarır mı çıkarmaz mı ancak sınıfının kalite olarak üstünde bir motor ve hakikaten Türkiye şartlarında alınabilecek en güzel motorlardan biri.

Benimde aklımın ucundan geçmiyordu büyütmek. Bakıma gittiğimde benim yamaha bayi suzukiyide almış inazumayı getirmiş orda görünce resmen aşık oldum motora fotoğraflarda daha küçük görünüyordu.böyle olumlu yorumları gördükçe heyecanlanıyorum :)

---------- Post added at 20:18 ---------- Previous post was at 20:16 ----------

Barkın abimizin yapmış olduğu 250 cc karşılaştırmasını izlersen net kararı verirsin diye düşünüyorum. forumda mevcuttur.

Kararımı zaten verdim lakin hiç piyasada inazuma'ya olumsuz yorum yok.Kusursuz mu bu motosiklet ? :)

Rocknrolla
17 Mayıs 2013, 21:23
Sıfır alma , bekle biraz 10.000 km yapmadan satanlar olucak onlardan al ötv den öpülme boş yere

cort724
17 Mayıs 2013, 21:23
Kusursuz bence dostum hemen git al bitane daha ne bekliyorsun :)

Green Arrow
17 Mayıs 2013, 21:31
Bence bu motor rahatlıkla sıfır alınır suzuki çok fazla motor sokan bir firma değil kaç ay oldu teslimatta sıkıntı oldu ancak bir sürü motor satıldı fuar zamanına kadar ve fuardan sonra ilana bakın 2 3 tane bu motoru paraya sıkışmayan satmaz arkadaş,yani demek istediğim bu motor değer kaybetmez satılık motor yok ilan bulmak zor :D

aranel
18 Mayıs 2013, 11:03
2. el alınca satan ötv'sini düşmeyecek ki. Zaten nakit param yok taksit taksit alacam o yüzden 0 en doğru tercih benim için.