PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : kiralık 1000 rr izmir

flah_pnar
26 Mart 2013, 14:56
merhaba motor tutkunları,
9 nisan eşimin doğum günü ve eşimin 3 senedir özlemini çektiği şeyi ona sunmak istiyorum.
eşim motor tutkunudur ve askere gitmeden önce honda 1000 rr motoru vardı. askere gidiyorum diye sattı döndüğünde de evlilik falan derken yenisini alamadık.
seneye alınması planlanıyor ama ben 9 nisanda ona süpriz yapmak istiyorum.izmir de honda 1000 rr kiralayabileceğim bir yer yada tanıdığınız biri varsa bana haber verebilir misiniz?
şimdiden çok teşekkür ediyorum.

Soykan67
26 Mart 2013, 15:24
İzmir'de Honda 1000RR kirayalan bir yer bulamazsanız, bu forumun Honda 1000RR konusunda birilerine ricada bulunmayı deneyebilirsiniz.

turkish39
26 Mart 2013, 15:26
Forum sitesi akşamları daha canlı.İnşallah yardımcı olacak arkadaşlar çıkar.Benim eşim kolayını bulsa motosikleti eve sokmayacak,sizin yaptığınıza bakın.Gerçekten tebrik ediyorum.

flah_pnar
26 Mart 2013, 15:37
soykan bey bunun için sitede nasıl arama yapabilirim ki?
emre bey eşimin tutkusu bu yapcak bir şeyim yok saygı gösteriyorum ayrıca küçük bir motorumuz var suanda bindikce zevk almaya bile başladım :)

izmir3535
26 Mart 2013, 15:44
kiralayan hiç bir mekan yok... 1000rr ı olanda kiralıyıcağını zannetmiyorum.risk olayı

phradrel
26 Mart 2013, 16:18
eşiniz sizin ona 1000rr motor aldığınızı sanarsa ne yapacaksınız merak ediyorum :) kaş yapayım derken göz çıkmasın sonra :)

flah_pnar
26 Mart 2013, 16:29
ben bu süprizi 3 4 ay sonra yapmıs olsaydım aldığımı sanabilirdi ama şuan yeni bir şirket açtım ki açmasaydım alırdım kesinlikle. ondan kiralık olduguna inanması mümkün.
risk olayına gelince eşimin sürüşüne çok güveniyorum 10 senedir motor kullanıyor tabi kaza bu eğer ki olursa böyle bir şey motoru aldığım gibi teslim edebilecek güçüm ve nakitim var merak oluşmasın bunun için. kendime güvenmesem böyle bir işe kalkışmazdım zaten.
ayrıca eğerki kiralamayı düşünen biri olursa istediği teminatı verebilirim.

alp_tunay
26 Mart 2013, 16:50
Scooter , enduro kiralayan yer var ama 1000 RR ı İzmirde kiralayamassın... Yok çünkü...
Endurolara da bir öbek para istiyorlar...
Bir tanıdıktan falan bulma yoluna gitmelisiniz...

Murat 48/30
26 Mart 2013, 16:53
Helal olsun vallahi, eşiniz aynı benim gibi çok şanslı.Emin olun bir erkek tutkusunu paylaşan bir bayan ile birlikte zaman geçirirken her zaman ne kadar şanslı olduğunu düşünür.En azından ben öyle.