PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : FF396 Dharma Kask Reset Tuşu

selim995
25 Mart 2013, 21:57
Arkadaşlar bugün FF396 Dharma Kask aldım ve içinde bi reset tuşu farkettim bu tuş ile ilgili bilgisi olan varmı bu ne işe yarıyor :cherry:

http://i.epvpimg.com/K39Sf.jpg
http://i.epvpimg.com/kZgee.jpg

sercan2667
25 Mart 2013, 22:06
Hava yastıklı modeliymiş kaskın.Pump 'a basınca şişer.Resete basınca iner.

mhmtesk
25 Mart 2013, 22:07
aynısından bendede var, kaskı giy sonra pump yazan yere bas bi kac kere sonra resete bas anlıyacaksın :)

selim995
25 Mart 2013, 22:11
aynısından bendede var, kaskı giy sonra pump yazan yere bas bi kac kere sonra resete bas anlıyacaksın :)

tamam anladım şimdi saol baya bi bastım yanaklarımı hissetmiyorum :)

dreamkiller
25 Mart 2013, 22:12
yastıklara verdiği havayı boşaltır.. Hemen kullanma, wzamanla yastıklar deforme olurlar kask kafanda bollasmaya baslar.. O zaman pump denen yere basıp yüzüne uygun hale getirebilirsin.. Ve havasını indirmek için de reset i kullanırsın...

speed_dream
25 Mart 2013, 23:03
daha aldığın kaskın özelliklerini bilmiyorsunuz arkadaşlar insan biraz araştırma yapar özellikle de motosiklet ekipmanı alıyorsa iyice didikler :jocolor: yani en azından ben öyle yapıyorum; çünkü önemli :bestmt:

mertoreis
25 Mart 2013, 23:45
daha aldığın kaskın özelliklerini bilmiyorsunuz arkadaşlar insan biraz araştırma yapar özellikle de motosiklet ekipmanı alıyorsa iyice didikler :jocolor: yani en azından ben öyle yapıyorum; çünkü önemli :bestmt:

Kardeş hemen atar yapmayın adam araştırmıştır o yönü kaçırmıştır adam öğrendi cevabı şimdi sen köpük tarihini ve marka sağlamsa diyer özelliklere bakılmaz bile

selim995
26 Mart 2013, 01:23
Kardeş hemen atar yapmayın adam araştırmıştır o yönü kaçırmıştır adam öğrendi cevabı şimdi sen köpük tarihini ve marka sağlamsa diyer özelliklere bakılmaz bile

mertoreis arkadaşımız çok doğru söylüyor bizde googleyi açıpta kask al yazıp karşımıza çıkan ilk kaskı satın almıyoruz bakıyoruz bütçemiz neyse en iyisini alıyoruz. Ve ayrınca ben bunu alırken böyle bir özellik oldugu hiçbiyerde belirtilmedi resimlerinde ürün açıklamasında filan böyle birşey yazmıyordu elime geçince gördüm böyle bir özelligi bilgili arkadaşlara sordum bune diye sadece böyle atar yapmana gerek yoktu yani :)

speed_dream
26 Mart 2013, 03:16
mertoreis arkadaşımız çok doğru söylüyor bizde googleyi açıpta kask al yazıp karşımıza çıkan ilk kaskı satın almıyoruz bakıyoruz bütçemiz neyse en iyisini alıyoruz. Ve ayrınca ben bunu alırken böyle bir özellik oldugu hiçbiyerde belirtilmedi resimlerinde ürün açıklamasında filan böyle birşey yazmıyordu elime geçince gördüm böyle bir özelligi bilgili arkadaşlara sordum bune diye sadece böyle atar yapmana gerek yoktu yani :)

estağfurullah atar falan yaptığım yok ...ama aldığınız ürünün en önemli özelliğinin yazmaması ilginç.
yani bu kaskın satılma yüzdesini arttıran bir özelliği o yüzden nereden aldıysanız merak ettim :sunny: haa satıcı da bu özelliğinden bihaberse o başka tabi :mrgreen:

YILDIRIMBORA
26 Mart 2013, 03:55
O başka tabi anca dimi.

BYRACE
29 Nisan 2013, 14:25
agalar bu kas nasıl ? kullanan varsa biraz anlatabilirmi ?