PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Egzozdan Ceza Kesilen Arkadaşlar Bir de Buna Bakınız

rapidhacker5
22 Mart 2013, 15:12
Arkadaşlar ölse suçlu kim olacak tabiki de "şeytan icadı".Çevreden ve benden yediği sözlerin haddi hesabı yoktur herhalde :)

arkalarında dayanamadım daha fazla !!
1: http://youtu.be/_vXwm7DA58I
2: http://youtu.be/Y2qGMGeIoj4

35emre35
22 Mart 2013, 15:24
kaç blok öteye gittiğin halde ses hala geliyor :)
Akrapovic halt etmiş :) :)

leons
22 Mart 2013, 15:29
Yazılacak yorum çok fakat gerekte yok.

Yaşlar 18 bile değil.

semih39
22 Mart 2013, 16:45
bide 2 kişi değil 3 kişi binmişler motor geniş ya arkadaşlarının hepsini toplamış hava atmak için koptum ya :D bide stop etmesın diye motora gaz veriyor sürekli kesin. bizim burda kaynıyor bunlardan polis birşey yapmıyor yanından gecıyorlar ya kac kere sahit oldum vede çok rahatlar yanı polis yanında ama biz bi kask takmayalım hemen cevirir bırak egsoz falan olaylarını yani.bunları tek tek yakalayıp kendımız ceza kescez en iyisi :pl:

Serk21
22 Mart 2013, 17:32
polisin suçu,bu denyolar atlet don,ayakta terlik,3 kişi bir motora binip,ehliyetsiz ruhsatsız sigortasız muayenesiz ve hatta plakasız motorla gezip birde bütün bunlar yetmezmiş gibi egzozun içini komple boşaltıp kulağımızı severler ama polisin önünden de geçseler sıkıntı olmaz. ben bunları görüpte motoru bağlamayan,benim vergilerimle maaş alıp yatan polise hakkımı helal etmiyorum,kuruş hakkım varsa haram olsun.

DünküÇocuK
22 Mart 2013, 18:00
yol yapımı calısması gibi ses cıkarıyo o neyy la :D bu sese kendileri nasıl katlanıyor acaba :D cbr a da yazık olmus bu arada acıdım valla ztn hic sesi yoktu garibin bunların yanındada sinirli yanlardan sıkık on granajı '' :( '' bu sekilini almıs olmalı :D

SonpoL
22 Mart 2013, 18:24
Bunlardan çok maalesef trafikte. Özellikle hepsi ya cg'ye, ya da cub'a binerler. En az 2 kişi olurlar ki ön kaldırmak istediğin de kolay kalksın :). Allah ıslah etsin...

Uğur
22 Mart 2013, 18:37
Öz Hakiki Yandan Yemişli Akropovic

mertoreis
22 Mart 2013, 22:14
Bizim burda MG lere Perfermons egzoz takıp egzoz kapagını ve susturucuyu söküyorlar ve redlineye sokuyorlara hatatatatatat başım şişyor bir keresinde balkondan kafasına patates attim çok sınırlendım inadina 5-6 defa geçti dayanamadım attım patatesi :)