PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : salcano wolf s

kerim546
20 Mart 2013, 22:59
su anda 2900 ytl butcem var salcano wolf s almayı dusunuyorum konyada oturuyom bu motorun sıfır fıyatı nedır acaba ?

ugrgnr
20 Mart 2013, 23:19
senın butcen tam karsılar. Salcano Wolf için eksi yönde yorum yapıcak ınsan tanımıyorum ben bu forumda. Kullanan herkes memnun. Cok rahat denılıyor ve saglam. Hızı da 110-120'ydı sanırım yanlıs hatırlamıyorsam.. zaten salcano wolf s'i goren wolf kullanıcıları kesın ugrar buraya.

Bu arada, Ekipmanınız var mı ? Kask, Mont, Eldiven, Dizlik ? bu soru gelıcektır bu yuzden sordum.

kerim546
20 Mart 2013, 23:25
kask ve eldıven var sadece montta alacaktım ama souncta racıng motor olmadıgı ıcın gerek yok dıye düsündum almadım

ugrgnr
20 Mart 2013, 23:43
yo yo yo, aman dıyım oyle bısey dusunme bu forumda vururlar tekmeyı sana. Alacagın motosiklet 120km gibi bı hıza ulasıyor. O hızla Allah korusun bı kaza yaptıgını ve montsuz oldugunu dusunursen cok cıddı yaralanmalar meydana gelebılır. Kask olması ıyı eldıven de ıyı ama bi de Dizlik bakmanı tavsiye ederim. Mont kesinlikle almalısın bence.

kerim546
20 Mart 2013, 23:46
dogru soyluyosunda hele bı motoru alalım dıger aylıkla montu alırız su motorun fıyatı ne

drtayfun
21 Mart 2013, 00:12
Yaklaşık o kadardır.

adem80
21 Mart 2013, 00:19
sahibinden.com da sıfırları 2.800-3000 tl civarı yanılmıyosam.ordan bi bak. Fiyatından başka bişey sormayacakmısın?

kerim546
21 Mart 2013, 00:39
diger arastırmalarını yaptım performans falan bılıyorum su anda 100 ytl bulup oyle alacam o zaman ruhsat plaka sıgarta için

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:22 ----------

salcanoyu alacamda içimde bi his var kanuninin 150 cc motorlar 2200 ytl salcano 2800 ytl 600 ytl vermeye deger mi

beko12345
21 Mart 2013, 00:40
değer .

rs_guven
21 Mart 2013, 00:59
İsterseniz benim motosikleti size satayım. Ayağınıza kadar getiririm.
Böylelikle ben kendime salcano alırım :)

TATLIHIZ
21 Mart 2013, 01:33
Deger cok cok kaliteli bir makinesi var.. :)

Murat 48/30
21 Mart 2013, 01:45
2. el temiz tavsiye ederim.Marka takıntısı işi olmadığından 2. eli ederinin çok altında kalıyor sana çok ucuza güzel bir motor gelmiş olur.

ugrgnr
21 Mart 2013, 01:46
İsterseniz benim motosikleti size satayım. Ayağınıza kadar getiririm.
Böylelikle ben kendime salcano alırım :)

üff güven abiiiii :mrgreen:

-- dostum Adem80 sana salcano wolfu anlatıcak en ıyı ınsandır. Sor ne ıstersen ona o da beklıyo zaten baska bısey sormıcak mısın dıyo bak :mrgreen:

Salcano Wolf'un resimlerdeki gorunusuyle pek yorum yapma kafanda. ben gercekte Gri'sini gordum Wolf'ün acayip yakısıklı duruyor. Benim de aklımda Drift mi Salcano mu diye bi soru vardı Drifti secım fakat genclıgımden yanı rahatlık degıl, hız hızlanma ısteyısımden. yoksa bu hızı 2.plana atsaydım hıc dusunmeden Wolf'ü alırdım. Bu paraya alınacak en rahat ve saglam motosikletlerden biri deniliyor. Kanuni'nin 2200e 150cc'si mi var hıc duymadım ama sen var dıyosan bılmem. CG'ler falan var 2bin liraya da var ama bunlar farklı motorlar tabi.

-Sahibinden.com'dan arastırın orda var,

he bi de, burdan Konya'yı secın, baya bayisi var konyada az buz yok. Bayılerden sıze en yakın olanına gıdıp fıyatı ogrenebılırsınız
http://www.salcano.com/motorsikletbayileri.aspx

adem80
21 Mart 2013, 02:30
üff güven abiiiii :mrgreen:

-- dostum Adem80 sana salcano wolfu anlatıcak en ıyı ınsandır. Sor ne ıstersen ona o da beklıyo zaten baska bısey sormıcak mısın dıyo bak :mrgreen:

Salcano Wolf'un resimlerdeki gorunusuyle pek yorum yapma kafanda. ben gercekte Gri'sini gordum Wolf'ün acayip yakısıklı duruyor. Benim de aklımda Drift mi Salcano mu diye bi soru vardı Drifti secım fakat genclıgımden yanı rahatlık degıl, hız hızlanma ısteyısımden. yoksa bu hızı 2.plana atsaydım hıc dusunmeden Wolf'ü alırdım. Bu paraya alınacak en rahat ve saglam motosikletlerden biri deniliyor. Kanuni'nin 2200e 150cc'si mi var hıc duymadım ama sen var dıyosan bılmem. CG'ler falan var 2bin liraya da var ama bunlar farklı motorlar tabi.

-Sahibinden.com'dan arastırın orda var,

he bi de, burdan Konya'yı secın, baya bayisi var konyada az buz yok. Bayılerden sıze en yakın olanına gıdıp fıyatı ogrenebılırsınız
http://www.salcano.com/motorsikletbayileri.aspx

drift hızlımı gidiyomuş? Geçen uzun yolda 40 km kadar bi cbr 125 le kapıştım, adeta dans ettim, sonunda pes ettirdim genci :pl: yolda bide driftle karşılaşmak isterim :cat:

F54
21 Mart 2013, 23:59
drift hızlımı gidiyomuş? Geçen uzun yolda 40 km kadar bi cbr 125 le kapıştım, adeta dans ettim, sonunda pes ettirdim genci :pl: yolda bide driftle karşılaşmak isterim :cat:

adem ybr ile de karşılaşmak istersen ben burdayım::cheeeeer

adem80
22 Mart 2013, 00:08
adem ybr ile de karşılaşmak istersen ben burdayım::cheeeeer

gel len bu sefer menzil yarışı yani gerçek yarış yapalım. Bodrumdan muğlaya kim önce varırsa satacak motorunu. Bu sefer yolda, rampada, virajda beklemem. Beraber çıkacaz. İlk giren kazanır. Düzde dedemde gaz açar :pl:

Dr.MZÇ
22 Mart 2013, 00:12
Aman diyeyim uzak dur
CB 125 E varken bir çinli alınır mı :)

Şaka bir yana kullanıcıları tarafından çok sevilen bir makine
Şimdiden hayırlı olsun.

Benim özellikle belirtmek istediğim;
Mutlaka dizlik eldiven bel omuz vb. tüm korumaları da al.
Çünkü gerçekten düşük hızda bir kaza bile olsa düşüş şekline ve yerine göre
Önemli bir yaralanma yaşayabilirsin.

Ben ne kadar koruyucu olduğunu ilk kilometrelerimden fark ettim.
Tecrübeyle sabittir.

NoVaRiX
22 Mart 2013, 00:37
bu fiyat araliginda alinabilecek en iyi makinedir..