PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hyosung - St Kanuni Hakkında

EvilCraft
18 Mart 2013, 16:51
merhaba arkadaşlar.

Ben eskişehir'de yaşıyorum. Burada hyosung satan bir yer bulamadım. St kanuni satan yerler var. Artık hyosung adıyla değil de kanuni adıyla mi satışı yapılıyor? Hyosung ile kanuni arasında bir fark var mi? Bu yaz almayı düşünüyorum ama bu konu çok kafamı kurcaladi. Bilgisi olan yardımcı olursa çok sevinirim.

Eagle7
18 Mart 2013, 16:52
Artık hyosung yok yeni adı ile Kanuni St huzurlarınızda :cat:

Chronix
18 Mart 2013, 17:01
Artık hyosung yok yeni adı ile Kanuni St huzurlarınızda :cat:

artık Hyosung olarak satılmakta.

@EvilCraft
bayi listesine baktın mı?

DELİKLİTAŞ MAH. ASARCIKLI CAD. NO.62
ODUNPAZARI - ESKISEHIR
0222 2201324-2303303
denge.26@hotmail.com

olmadı Ankara'da bulunan 4.44 motora bakarsın.

4.CADDE NO:44/A EMEK
CANKAYA - ANKARA
03122224343
tolga@4-44motor.com

ayrıca insanlar neden isime bu kadar takılıyor anlamadım gitti, sonuçta motor tek fabrikadan çıkıyor..

phradrel
18 Mart 2013, 17:06
isme takılanlar aslında hyosungunun üstüne suzuki etiket yapıştıranlar :)

Slayerrr
18 Mart 2013, 17:21
Aslında tam olarak aynı motosiklet. 2005-2007 arası Hyosung, 2008-2013 Şubat arası St Kanuni olarak satıldı ama son bir aydır yine Hyosung'a döndü isim. Ama elinde St Kanuni etiketiyle motor bulunan bayiler tabii ki elindekini satmadan yenisini almayacaktır.

EvilCraft
18 Mart 2013, 17:30
artık Hyosung olarak satılmakta.

@EvilCraft
bayi listesine baktın mı?

DELİKLİTAŞ MAH. ASARCIKLI CAD. NO.62
ODUNPAZARI - ESKISEHIR
0222 2201324-2303303
denge.26@hotmail.com

olmadı Ankara'da bulunan 4.44 motora bakarsın.

4.CADDE NO:44/A EMEK
CANKAYA - ANKARA
03122224343
tolga@4-44motor.com

ayrıca insanlar neden isime bu kadar takılıyor anlamadım gitti, sonuçta motor tek fabrikadan çıkıyor..

Evet bayii listesine baktım. Adresini vermiş olduğunuz mağaza Denge Mağazası... Oradaki adamla konuştuğumda Hyosung ismini bilmediğini söyledi. S&T Kanuni dediğimde 'hee o motor mu? Var tabii ki' dedi. :) İsime taktığımdan değil. Eğer motor aynı fabrikadan çıkıp Türkiye'ye geldiğinde Hyosung ismini silip S&T Kanuni yazıyor ve piyasaya öyle çıkartıyorlarsa eyvallah. Ama bu da bana çok saçma geldi. :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:25 ----------

Aslında tam olarak aynı motosiklet. 2005-2007 arası Hyosung, 2008-2013 Şubat arası St Kanuni olarak satıldı ama son bir aydır yine Hyosung'a döndü isim. Ama elinde St Kanuni etiketiyle motor bulunan bayiler tabii ki elindekini satmadan yenisini almayacaktır.

Mağazadaki adamla konuştuğumda ellerinde olmadığını söyledi. İnternetten bana modeli falan teyit ederken kanuni'nin sitesinden gösterdi. Yine adama sorduğumda S&T Kanuni etiketiyle geleceğini söyledi.

Slayerrr
18 Mart 2013, 17:33
Mağazadaki adamla konuştuğumda ellerinde olmadığını söyledi. İnternetten bana modeli falan teyit ederken kanuni'nin sitesinden gösterdi. Yine adama sorduğumda S&T Kanuni etiketiyle geleceğini söyledi.

Durumu bilmiyor da olabilir, Hyosung etiketli olanlar henüz gelmemiş de olabilir arayıp sor http://hyosung.com.tr/Iletisim.aspx

Chronix
18 Mart 2013, 17:33
Evet bayii listesine baktım. Adresini vermiş olduğunuz mağaza Denge Mağazası... Oradaki adamla konuştuğumda Hyosung ismini bilmediğini söyledi. S&T Kanuni dediğimde 'hee o motor mu? Var tabii ki' dedi. :) İsime taktığımdan değil. Eğer motor aynı fabrikadan çıkıp Türkiye'ye geldiğinde Hyosung ismini silip S&T Kanuni yazıyor ve piyasaya öyle çıkartıyorlarsa eyvallah. Ama bu da bana çok saçma geldi. :)[COLOR="Silver"]

yok lafım sana değil zaten, St kanuni'den Hyosung geçişine bayram edenler var.

Eskirşehir'de bulunan bayi böyle bir konuşma yaptıysa sen direk 4.44 motor ile iletişime girsen daha iyi olucak bence.

NoVaRiX
18 Mart 2013, 17:34
http://www.kanuni.com.tr/haberler/340/hyosung-yeniden-turkiyede

Bir ara ST-Kanuni olarak gelmişti. Fakat şimdi tekrar özüne döndü.

EvilCraft
18 Mart 2013, 17:43
yok lafım sana değil zaten, St kanuni'den Hyosung geçişine bayram edenler var.

Eskirşehir'de bulunan bayi böyle bir konuşma yaptıysa sen direk 4.44 motor ile iletişime girsen daha iyi olucak bence.

Yazın almayı düşündüğüm için alacak olacağım zaman orayla da iletişime geçerim. İlginize teşekkürler.. :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:41 ----------

http://www.kanuni.com.tr/haberler/340/hyosung-yeniden-turkiyede

Bir ara ST-Kanuni olarak gelmişti. Fakat şimdi tekrar özüne döndü.

2013 modelleri yine Hyosung olarak gelecek o zaman. Bunu da gördüğüm iyi oldu, teşekkürler.. :)

Eagle7
18 Mart 2013, 18:06
Tekrar hyosung mu oldu bunu bilmiyordum ya daha iyi olmuş aslında motoru yurt dışından getirip burada ismini değiştirmek saçmaydı zaten.

TanImsIz
18 Mart 2013, 18:16
Onca para verip Kanuni etiketiyle kimse dolaşmak istemezdi zaten. Kanuni bu konuda yanlış adım attı. Şimdi getirdiği Hyosung larda çok pahalı zaten , bu işi rayına oturtana kadar pazar dan zarar ayrılacak.