PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : satılık vaya takaslık hyosung gt 250 r

fatih1976
12 Ocak 2013, 02:25
Motosikletim çok temizdir istediğiniz ustaya gösterin motoruma kefilim saat gibi çalışır kışın bile tek marşta alır ben moturu hiç zorlamdım son sınırlarda kullanmadım yüksek hızdan korkarım zaten motorun km si 13500 km kesinlikle orijinaldir fazla gezilmemiştir motorun boyası sedefli boyadır(ortama göre rengi değişiyor) aldığım arkadaş keyfen boyatmıştır satma sebebim daha ufak motor alacağımdan dolayı racing motor banagöre değil

lütfen beşliralık motorlarla karıştırmayın ihtiyaçtan dolayı satılık değildir ufak cc motorlarla mantıklı takaslar yapılabilir telden ararsanız daha detaylı bilgi verebilirim motorun rengine herkes hasta gösterişli makina

TEKNİK ÖZELLİKLER

2008 MODEL ENJEKSİYONLU

YAKIT TÜKETİMİ 100KM 3-3,5 LT

Motor Hacmi

249 cc

Motor Özelliği

2 silindir, 5 vites

Motor Gücü

27 hp @ 10500 rpm.

Tork

22.69 Nm @ 8000 rpm.

Ağırlık

171 Kg.

Sele Yüksekliği

780 mm.

Yakıt Kapasitesi

17 Litre.

Ön Fren

2 x 300 mm disk.

Arka Fren

230 mm disk

Ön Lastik Ebatları

110/70 – 17

Arka Lastik Ebatları

150/70 – 17

MOTORA EXTRA YAPILANLAR VE DEĞİŞENLER

debriyaj balatası 500km önce değişti

ön lastik : michelin pilot activ 110-80-17 200km önce takıldı

arka lastik: michelin pilot activ 150-70-17 daha takılmadı alan arkadaşa onuda vericem takmaya fırsatım olmadı ama üzerindeki lastik orijinal ondada bişey yok daha baya gider

firen balataları takım olarak elimde var almıştım ama takmadım daha bitmemiş firen balataları

yedek debriyaj teli var

rizoma elcikler

zincir dişli seti yeni değişti

hava filiteresi yeni değişti

bujiler yeni değişti iridyum buji takıldı

motor yağsı 500 km oldu değişeli

granaj ve depo stickerler

arkada katlanır plakalık

arkada çok kaliteli carbon sinyaller

önde gündüz led farları

motor satışa hazırdır motorun muaynesi 2013 temmuz ayına kadar

sahibinden ilan no: 111223002

motoru satmamın sebebi durduğu yerde motoru ayağımın üzerine düşürdüm ayak bileğim yerinden çıktı lif koptu ve fibula kemiği kırıldı motordan soğudum ayağım şuan alçıda daha ufak cc ağır olmayan motorlarla takas teklifleri değerlendirilir cooper tarzı 250 cc de olabilir cbf 150-- mondial 125 kt --veya hyosung gv250 olabilir saygılarımla