PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fuar için geri sayım

dignity
09 Ocak 2013, 13:59
Hepimiz için bir siteden geri sayım başlattım kaç gün kaldı burdan kolayca öğrenebiliriz :)

Geri sayım (http://countingdownto.com/countdown/213330)

phradrel
09 Ocak 2013, 14:26
balon çıkmaz inşallah

rapcib
09 Ocak 2013, 14:40
daha var var sıkıntı yok ama biletler için giriş çıkış bir şeyde paylaşşsa birisi on numara olucakta iştee... duyuyorum bazı şeyler bize dokunan yok . Daha doğrusu bir organizasyom yok abilerim bir şeylerde yazsanız fena olmıcak haniii.....

dignity
09 Ocak 2013, 14:56
senin dediğin gibi daha var belki tarih yaklaşınca organizasyon olur yaparlar belkide biletleride girerken ordan alıyoruz diyebiliyorum

rapcib
09 Ocak 2013, 15:06
söylentiler var bizde onlara ayak uydurcağız başka çaremiz yok anlaşılan . Neyse allah kimseye kaza bela vermesin , Bu soğukta zorunlu motor üstünde olanlara allah sabır ve kolaylık versin..

DarkKnight
09 Ocak 2013, 16:02
Bilette sıkıntı yokki arkadaşlar oraya gidiyorsunuz kapıda direk zaten parayı verip giriyorsunuz tüyapta yapılıyor yani doldu giremessin mantıgı biyer değil araba fuarında bile full çekmiyor.Öğrenciye bedava bayanlara indirimli zaten.Fiyatta standart fuar parası olur büyük ihtimalle websitede yazar tüyapın.

dignity
09 Ocak 2013, 16:21
istanbul fuar merkezi yazıyodu ama orası aynı zamanda tüyap mı oluyorki ? bencede girişte sorun çıkmaz

Slayerrr
09 Ocak 2013, 16:28
tüyapta yapılıyor

Tüyap'da değil İFM'de.

istanbul fuar merkezi yazıyodu ama orası aynı zamanda tüyap mı oluyorki ? bencede girişte sorun çıkmaz

Aynı yer değil, İFM Yeşilköy'de havalimanı karşısında.

Ayrıca fuar için bu kadar heyecan yapmayın, gitmezseniz çok bir şey kaçırmış olmazsınız kıvamında bir olay. :)

dignity
09 Ocak 2013, 16:40
bilgi için teşekkürler ama ben en son 2006 da gitmiştim ben heyecanlıyım açıkçası :)

phradrel
09 Ocak 2013, 17:11
bir tek sıra gelirse motorun üstüne binebiliyorsunuz tek güzelliği bu diye biliyorum. yoksa nerede bizde böyle eicma lar öyle almancılar falan. ahuauha kendime güldüm daha motosiklet bu ülkede taşıt olarak bile kabul görmüyor :) (vergi hariç)

dignity
09 Ocak 2013, 17:42
ben bide bazı markalar indirim yapıyo kampanya oluyo diye biliyorum :) ama haklısınız diğer sözünüzde

DarkKnight
09 Ocak 2013, 17:58
Tüyap diye geçiyordu 2 3 ay önce anonsda demekki değiştirmişler veya ben yanlış gördüm.Kampanya ekipmanlarda kesinlikle oluyor motor işide biraz kişiye bağlı bayiye,satıcıya,müşterinin tutumuna ama bazı firmalar direk fuar fiyatı yapabiliyor normal fiyattan indirim yaparak.

dignity
09 Ocak 2013, 18:01
ozaman beklemek işime gelir :)

rapcib
09 Ocak 2013, 18:51
2 aydır ne kask aldım ne mont fuarı inş . boşu boşuna bekliyorumdur :)
Ama gidenlerden şöyle bir duyum aldım fuarın son günü acayip indirim oluyormuş ... ? kafamı karıştıran sorular bununla birlikte başlıyor.. :/

dignity
09 Ocak 2013, 18:59
ben ilk gün gidicem hatta 27 şubatta basına açılıyormuş ozaman gidicem bakalım ozaman aldım aldım :)

turbocharge
09 Ocak 2013, 19:18
Bilette sıkıntı yokki arkadaşlar oraya gidiyorsunuz kapıda direk zaten parayı verip giriyorsunuz tüyapta yapılıyor yani doldu giremessin mantıgı biyer değil araba fuarında bile full çekmiyor.Öğrenciye bedava bayanlara indirimli zaten.Fiyatta standart fuar parası olur büyük ihtimalle websitede yazar tüyapın.
Öğrenciye bedava mıııı? Ben iki senedir giderim hep para vererek girdik:pr:

Chronix
09 Ocak 2013, 20:39
bu fuarlar kabak tadı vermeye başladı artık. eskiden giderdik poşet poşet çıkardık poster manyağı olurduk.şimdi al eline bir broşür çık yeak yeaaa..

dignity
09 Ocak 2013, 21:00
olsun sonuçta gezip görmek için gidiyoruz bende araba fuarına gitmiştim gez gez bitmemiştim elim boş çıktım ama mutluydum :)

DarkKnight
10 Ocak 2013, 01:32

Bu seneki otomobil fuarı ve diğer fuarlar ücretsizdi öğrenciye önceki senelerde bizde veriyorduk sanırım hökümet öle bi etki yarattı katılım artması için.

Slayerrr
10 Ocak 2013, 02:59
Tüyap diye geçiyordu 2 3 ay önce anonsda demekki değiştirmişler veya ben yanlış gördüm.Kampanya ekipmanlarda kesinlikle oluyor motor işide biraz kişiye bağlı bayiye,satıcıya,müşterinin tutumuna ama bazı firmalar direk fuar fiyatı yapabiliyor normal fiyattan indirim yaparak.

Hiç bir zaman Tüyap'da yapılmadı, yanlış görmüş olabilirsin.

Geçen yıl öğrenciye indirim bile yoktu. Aynı şekilde kadın erkek ayrımı da yoktu. Bu yıl da olacağını hiç sanmıyorum ama davetiye bulabilirsiniz motosiklet mağazalarından. Ekipmanlarda falan indirim olayı da, çoğu zaman mağazadaki fiyatları fuara özel indirim gibi lanse ediyorlar sadece yani fazla bir şey beklemeyin.