PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 28 Şubat’ta Eurasia Moto Bike Expo fuarı , sorular ve yardım..

rapcib
08 Ocak 2013, 17:13
Herkese tekrardan merhabalar ;

Bana çok yararı olucaktır cevaplarınız hep kendim için hem başkları için .. :cat: Forumda en azından 3-5 kişi açtığım konulardan beni tanıyordur.. :) CBR250R alıcam ama nasıl ne şartlarda ekipmanları ne olucak hepsi beynimi kemirmeye başladı artık son 1 2 haftadır. Doğru düzgün bir şeyler bakmak kalite anlamında nereye konucağımı şaşırdım , birileri bir şeyler överken diğerleri onu kötülüyor eksiklerini söylüyor. Tecrübeyi en iyi deneyerek öğrencem ya sakat kalıp ya da hiç ...

Her neyse gelelim konumuza bildiğiniz üzere (paylaşmıştım bu konuyu) kız arkadaşıma ve kendime ekipman alıcam full bir şekilde. bütçem ikimiz için 1000 falan diyordum 2000 bine çıkardım . Ve tek tek bütün İstanbul'da ki mağazaları gezeceğime kimisinin bindirim kimisinin boş yere malını övmesini dinlicem yanlış yönlendirmelere daha fazla mağruz kalmamak için Fuar'dan almak istiyorum . ::shake2::

-- Duyduğum kadarıyla Fuar'ın son günlerine doğru gerek ekipman gerek motosikletlerde büyük indirimler oluyormuş . Daha önce hiç gitmedim ilk olucak ve bir kaç sorumda sizlerle birlikte..::rantinp:

- Bilet konusunda giriş çıkış nasıl olur , forum olarak ilgilenen arkadaşlarım abilerim varsa ablalarım onlar için bir kolaylık olucak şekilde bir organize olma var mı ?

- Fuardan aldığım bir mont veya kask vs. herhangi bir şey yani bir aksilik durumun da değiştirmek istesem nasıl yapabilriim , olur bir şey mi ?

- CBR250R gelirse oradan almayı düşünüyorum sıfır almam daha iyi olucak gibi geliyor bana benim ellerimde büyüsün ne yiyip içtiğini biliyim diye , bu konu hakkında biraz aydınlatıcı olursanızda sevinirim..::smartass

-Ya da hiç fuardan falan değilde yazlık bakıyorum zaten şimdi kış diye indirimde olan bir çok ürün var o sitelerden , mağazalardan mı almalıyım, önerebilcekleriniz....

Ben bu kadar yazdım, sizin ( bilenlerin ) bu konu hakkında yoğunlaşıp bilgi paylaşırlarsa çok sevincem ve çokta yardımcı olucaklardır bana ve benim gibilere..
Eğer ki varsa eklemek istedikleriniz bilmem gerekenler yani olanların dışında bir kaç şey lütfen ....

Tekeriniz hep düz bassın , Allah kaza bela göstermesin hiç birimize. Sağlıcakla kalın.. :bestmt:

hellboys
08 Ocak 2013, 17:26
bende ekipman almak için fuara gitmeyi düşünüyorum sizinle aynı nedenle hem firmalar yeni ürünleri tanıtım fiyatı ile vereceğini düşünüyorum

pistolpitt
08 Ocak 2013, 17:29
boş yere beklentiye girmeyin, semt pazarı gibi oluyor zaten orası birşey alınmaz. Ben fuarda kask begenip ertesi gün mağazadan almıştım.

hellboys
08 Ocak 2013, 18:01
sizce alpinestar ürünleri gelir mi

rapcib
08 Ocak 2013, 18:02
boş yere beklentiye girmeyin, semt pazarı gibi oluyor zaten orası birşey alınmaz. Ben fuarda kask begenip ertesi gün mağazadan almıştım.

fiyat farkı falan olmuyorsa o zaman hiç beklemeden şu indirimde olan yazlık ürünlerden ben sipariş vereyim dediğinize göre öylesi daha mantıklı fiyatlarda artış olmadan ... :silent:

speed_dream
08 Ocak 2013, 18:59
fiyat farkı olur illaki bir de yeni ürünler olur bence bekle fuarı zaten bu mevsimde yazlık ürünle motosiklet kullanamazsın

dignity
08 Ocak 2013, 19:09
bende motor ve ekipmanları fuardan almayı planlıyorum ancak bazı markalar indirim yapıyo diyende var yapmıyo git şimdiden al fuarı bekleme diyende var en güzeli fuar zamanı gidip kendimiz görmek :)

akanmf
08 Ocak 2013, 19:28
kardeş CBR250R fuara gelir gelmesinede dikkat et fikrinden dönebilirsin :D bende cbr alma niyetiyle gittim fuara, motora bindim resim çekildim filan fuardan çıkarken elimde gt250r faturası vardı :)

rapcib
08 Ocak 2013, 21:32
kardeş CBR250R fuara gelir gelmesinede dikkat et fikrinden dönebilirsin :D bende cbr alma niyetiyle gittim fuara, motora bindim resim çekildim filan fuardan çıkarken elimde gt250r faturası vardı :)

yok ya ben bayadır araştırıyorum benim için en iyisi cbr hayırlısı olsun herkes için tabii.. :)

___ :silent::silent:Forum olarak bir organizasyon olucak mı :silent::silent: ___

dignity
08 Ocak 2013, 22:50
bende honda cbr 125r ve yamaha yzf-r 125 arasında kaldım fuarda karar vericez ama büyük ihtimalle honda olucak

rapcib
08 Ocak 2013, 22:54
bende honda cbr 125r ve yamaha yzf-r 125 arasında kaldım fuarda karar vericez ama büyük ihtimalle honda olucak

Hayırlısı olsun ..

Lütfen Güncel Biraz Kimse Bilgi Sahibi Değil Mii ? :farao:

dignity
08 Ocak 2013, 23:04
Hayırlısı olsun ..

Lütfen Güncel Biraz Kimse Bilgi Sahibi Değil Mii ? :farao:

Teşekkür ederim :)

rapcib
09 Ocak 2013, 13:25
Güncel Lütfen :bestmt:

K o r @ y
09 Ocak 2013, 13:32
Madem sorularla ilgili konu açıldı, konu sahibinin affına sığınarak bende site yönetimine bir soru sormak istiyorum.
Japon firmaların bu sene hangi modellerle fuara çıkacağı hakkında bilgi var mı?
Özellikle Honda firması.. !!

Raphae1
09 Ocak 2013, 13:38
Evet fuarda fiyat farkı oluyor. Mesela daha pahalıya satmaları gibi :)

rapcib
09 Ocak 2013, 14:01
Madem sorularla ilgili konu açıldı, konu sahibinin affına sığınarak bende site yönetimine bir soru sormak istiyorum.
Japon firmaların bu sene hangi modellerle fuara çıkacağı hakkında bilgi var mı?
Özellikle Honda firması.. !!

Bilgi lütfen modlarımızdan yardım isteyelım bari.. :/ tekrardan bir ban yemesek bariii :(

Evet fuarda fiyat farkı oluyor. Mesela daha pahalıya satmaları gibi :)

Daha mı pahalı ? :/ ya herkes ayrı bir şey söylüyor kafam allak bulak inan ki ... :/

hercul3367
09 Ocak 2013, 14:44
fuar da ucuaza bir şey alma hayalinden vaz geçin
fuarda deneyin internette en ucuz yerden alın.
değilse kazıklanırsınız fuarda.

htmetin
09 Ocak 2013, 14:44
bilet fiyatları, davetiye temin vs.?

rapcib
09 Ocak 2013, 14:49
fuar da ucuaza bir şey alma hayalinden vaz geçin
fuarda deneyin internette en ucuz yerden alın.
değilse kazıklanırsınız fuarda.
teşekkrler deneme amaçlı gidiceem ve elimde laptopta olucak fiyatlarınıda araştırcam piyasaya göre ucuzsa alırım yoksada yok...

bilet fiyatları, davetiye temin vs.?

takıldıgım konu ... :/

rapcib
11 Ocak 2013, 02:29
- Bilet konusunda giriş çıkış nasıl olur , forum olarak ilgilenen arkadaşlarım abilerim varsa ablalarım onlar için bir kolaylık olucak şekilde bir organize olma var mı ?

- Fuardan aldığım bir mont veya kask vs. herhangi bir şey yani bir aksilik durumun da değiştirmek istesem nasıl yapabilriim , olur bir şey mi ?

- CBR250R gelirse oradan almayı düşünüyorum sıfır almam daha iyi olucak gibi geliyor bana benim ellerimde büyüsün ne yiyip içtiğini biliyim diye , bu konu hakkında biraz aydınlatıcı olursanızda sevinirim..::smartass

-Ya da hiç fuardan falan değilde yazlık bakıyorum zaten şimdi kış diye indirimde olan bir çok ürün var o sitelerden , mağazalardan mı almalıyım, önerebilcekleriniz....

Ben bu kadar yazdım, sizin ( bilenlerin ) bu konu hakkında yoğunlaşıp bilgi paylaşırlarsa çok sevincem ve çokta yardımcı olucaklardır bana ve benim gibilere..
Eğer ki varsa eklemek istedikleriniz bilmem gerekenler yani olanların dışında bir kaç şey lütfen ....

Lütfen bunlarla ilgili detaylı bilgi verebilcek var mı rica ediyorum.... :/ :silent::silent::silent:

skyytr
11 Ocak 2013, 22:20
Honda lafim yok ama tip olarak yamaha yzf-r yakindan gordugumde gercekten cok guzel tasarlanmis bir motor . Fuarda eminim sizde ayni fikirde olucaksiniz . Simdiden hayirli surusler .

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:15 ----------

Acaba bu fuarda Schubert S2 kask icin SRC system satilmaya baslarmi su an turkiyede bulamiyorum :(

cd0345
11 Ocak 2013, 22:42
Herkese tekrardan merhabalar ;

Bana çok yararı olucaktır cevaplarınız hep kendim için hem başkları için .. :cat: Forumda en azından 3-5 kişi açtığım konulardan beni tanıyordur.. :) CBR250R alıcam ama nasıl ne şartlarda ekipmanları ne olucak hepsi beynimi kemirmeye başladı artık son 1 2 haftadır. Doğru düzgün bir şeyler bakmak kalite anlamında nereye konucağımı şaşırdım , birileri bir şeyler överken diğerleri onu kötülüyor eksiklerini söylüyor. Tecrübeyi en iyi deneyerek öğrencem ya sakat kalıp ya da hiç ...

Her neyse gelelim konumuza bildiğiniz üzere (paylaşmıştım bu konuyu) kız arkadaşıma ve kendime ekipman alıcam full bir şekilde. bütçem ikimiz için 1000 falan diyordum 2000 bine çıkardım . Ve tek tek bütün İstanbul'da ki mağazaları gezeceğime kimisinin bindirim kimisinin boş yere malını övmesini dinlicem yanlış yönlendirmelere daha fazla mağruz kalmamak için Fuar'dan almak istiyorum . ::shake2::

-- Duyduğum kadarıyla Fuar'ın son günlerine doğru gerek ekipman gerek motosikletlerde büyük indirimler oluyormuş . Daha önce hiç gitmedim ilk olucak ve bir kaç sorumda sizlerle birlikte..::rantinp:

Tekeriniz hep düz bassın , Allah kaza bela göstermesin hiç birimize. Sağlıcakla kalın.. :bestmt:

öncelikle merhaba

bende fuarda cbr250r için teklif almayı planlıyorum ancak geçen sene fuara katıldım ve fuarda bildiğim kadarıyla motosikletler hakkında çoğu firma direkt satışa girmiyor ya orada ayak üstü ön bi fiyat anlaşması imzalatıyorlar sonra gidiyorsun fuardan sonraki gün filan adamların bayisine para yatırma falan filan ama şunu duydum fuar zamanı showroomlarda da indirim yapanlar oluyormuş bence tüm bayilerden fiyat al öyle git çünkü bayilere şu bayi bu fiyat verdi diyince hepsi öyle bir fiyat indiriyorki aklın durur fuarı beklemene deymez diye düşünüyorum eğer renk ve maddi bekleyişin yoksa

ekipman ucuz oluyor evet ama iyi birşeyler ucuza almayı planlıyorsan ilk gün açılışta çook ucuzluklar oluyor ve tükeniyor sonrakilerde ucuz oluyor ama aradığını bulamayabiliyorsun

ancak kask ve korumalarını alırken ce onaylı korumalar içermesine ve kaskın ce güvence numarasını araştırıp sharp test yıldızlarına bakarsanız sizin açınızdan iyi olur