PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : a2 ehliyet alma yaşı

nevo33
07 Ocak 2013, 20:52
internette arastırdım kimileri 17 oldugunu iddia ediyor kimileri 18 den gün alınması gerektigini söylüyo kime inanacağımı şaşırdım.

Mengu16
07 Ocak 2013, 20:54
Sana 28 yaş.

nevo33
07 Ocak 2013, 20:58
Sana 28 yaş.

eyvallah sağol.

astorojna
07 Ocak 2013, 21:07
en az 100000 tane başlık var bu ehliyet yaşı ile alakalı

kakare
07 Ocak 2013, 21:11
direk cevap 17, bunu sormamalısın bile. :sunny:

nevo33
07 Ocak 2013, 21:17
en az 100000 tane başlık var bu ehliyet yaşı ile alakalı

forumda yeni üyelerdenim görmemiş olabilirim

---------- Post added at 19:17 ---------- Previous post was at 19:15 ----------

direk cevap 17, bunu sormamalısın bile. :sunny:

bilmemek değil öğrenmemek ayıp demişler :) bilsem inan sormaya uğraşmazdım genede teşkkurler

ogzcngdk
07 Ocak 2013, 21:29
18 den gün alman gerekir

alikan
07 Ocak 2013, 21:31
internette arastırdım kimileri 17 oldugunu iddia ediyor kimileri 18 den gün alınması gerektigini söylüyo kime inanacağımı şaşırdım.

şöle söleyim bu yıl 1996 dogumlular ehliyet almaya hak kazanıyolar yanlış anlaşılmasın sınava girerbilirler kendimden örnek veriyim

1996 temmuz 9 dogumluyum 2013 temmuz 10 da gidip sürücü kursuna yazılıcam ve 11.ayda bir sınav var galiba ona yetişirsem bu yıl içerisinde ehliyetimi alıcam ama şöle bir aksilik var

YENİ YASA

sanırım yeni bir yasa çıkıcakmış ve bir maddesinde lise mevzunu olmayan ehliyet alamaz gibi bir cümle varmış bunlar kulaktan duyma bilgiler hatta sınavlar zorlaşıcak stajer sürücü gibi bir durum olacakmış ehliyete hak kazanınca 2 yıl ehliyet yerine gecen bir belge ile araç kullanıp 2 yıl içinde yaptımız kazalar kural ihlalleri toplam puan dan düşücekmiş ona göre verçeklermiş fln fln işte hakkımızda hayırlısı

nevo33
07 Ocak 2013, 21:52
şöle söleyim bu yıl 1996 dogumlular ehliyet almaya hak kazanıyolar yanlış anlaşılmasın sınava girerbilirler kendimden örnek veriyim

1996 temmuz 9 dogumluyum 2013 temmuz 10 da gidip sürücü kursuna yazılıcam ve 11.ayda bir sınav var galiba ona yetişirsem bu yıl içerisinde ehliyetimi alıcam ama şöle bir aksilik var

YENİ YASA

sanırım yeni bir yasa çıkıcakmış ve bir maddesinde lise mevzunu olmayan ehliyet alamaz gibi bir cümle varmış bunlar kulaktan duyma bilgiler hatta sınavlar zorlaşıcak stajer sürücü gibi bir durum olacakmış ehliyete hak kazanınca 2 yıl ehliyet yerine gecen bir belge ile araç kullanıp 2 yıl içinde yaptımız kazalar kural ihlalleri toplam puan dan düşücekmiş ona göre verçeklermiş fln fln işte hakkımızda hayırlısı

yani 17 yaşında alınıyor anladığım kadarı ile

alikan
07 Ocak 2013, 23:05
17 tamamlıyon 18 den 1 gün bile alsan girebiliyon şuan 17min içindeyim temmuzda tamam lanıyor boş konuşmuyorum bir sürücü kursuna gittim kimliyi çıkardım bana bu tarihi verdi alırsın işte okuyosan ve kalmadıysan lise3 te alınıyo öle söleyim

DarkKnight
07 Ocak 2013, 23:15
Bunları sayıylamı veriyolar ya ben çözemedim biri der seneye ehliyet alacagım ne motor alayım biri der su tarihte dogdum ne zaman 18 yaşımda olacağım ama hiçbiri arama bölümünü kullanmaz...

Mengu16
07 Ocak 2013, 23:19
Bunları sayıylamı veriyolar ya ben çözemedim biri der seneye ehliyet alacagım ne motor alayım biri der su tarihte dogdum ne zaman 18 yaşımda olacağım ama hiçbiri arama bölümünü kullanmaz...
Şimdiden yarınki A2 ehliyet konusunu kim açacak merakla bekliyorum. Sanırım motosiklet.net'in sürücü kursu olduğunu sanan insanlar var. A2 ehliyet için fiyat bile soranlar var, sanki bizim sürücü kursumuz var fiyat verecez. Madem arama yapmayacaksın neden bir sürücü kursuna gidip sormuyorsun diyoruz canım öyle istedi yaa diyorlar.

DarkKnight
07 Ocak 2013, 23:22
Abi beni üzen birde gencecik cocuk bunlar hani geleceğin adamları olucaklar bizden cok daha iyi bilgisayar biliyolar ediyolar yahu google diye bir şey var sorun google amcaya açmış olmak için açıyorlar antipati kazanmaktan başka hiçbirşey de kazanmıyorlar.

nevo33
07 Ocak 2013, 23:54
Kimse size zorla cevap yazdırmıyor arkadaşım, kimin nasıl konu açacağı size kalmadı daha moderatörler var siz üstünüze alınmayın sanki babasının yeri. İsteyen istediğini sorar, googleden aç araştır diyen çok bilmiş müneccim arkadaş da sabahtan beri googlede bu konuyu araştırdığımı bilmiyor tabi (araştırmasam bile seni hiç ilgilendirmez isterse 1 milyon tane başlık olsun ben gene açarım) zaten ilk yorumumda da belirtmişim bunu doğru düzgün bir yanıta ulaşamadığım için buraya konu açtım.

Mengu16
07 Ocak 2013, 23:57
Kimse size zorla cevap yazdırmıyor arkadaşım, kimin nasıl konu açacağı size kalmadı daha moderatörler var siz üstünüze alınmayın sanki babasının yeri. İsteyen istediğini sorar, googleden aç araştır diyen çok bilmiş müneccim arkadaş da sabahtan beri googlede bu konuyu araştırdığımı bilmiyor tabi (araştırmasam bile seni hiç ilgilendirmez isterse 1 milyon tane başlık olsun ben gene açarım) zaten ilk yorumumda da belirtmişim bunu doğru düzgün bir yanıta ulaşamadığım için buraya konu açtım.
Konuyu açarken arama yapın diyor.