PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : abi kaç basıyo bu muhabbeti:)

çelikatlı
06 Ocak 2013, 00:51
bugün benzin alırken yan pompadan benzin alan otomobil sürücüsü abi kaç basıyo bu dedi:) adam 50li yaşlarda ben 30 ama kasktan falan yüzümüz gözümüz gözükmüyor adamda şansını abiden yana kullandı. neyse görüntüsüne bakmayın bu çok hızlı gitmiyor cc düşük bunun dedim.adam gene iyide kaç gidiyo deyince saniyede 45 50 mt gidiyo dedim.adam saniyedemi dedi evet saniyede dedim.uuuu kaçbin motor var bunda bizim arabalarda saatde ancak 200 gidiyo demezmi kaskın içinde gülmekten yarıldım:queen:

olcaybr
06 Ocak 2013, 01:01
bende yeni merak sarmaya başladığım zamanlar adamın zx-10 una abi bu 250 likmi dediydim oluyo böyle şeyler :)

astorojna
06 Ocak 2013, 02:42
güzel muhabbetler bunlar :) abi bi ön kaldırsana bi depoyla ne kadar gidiyor vs. vs.

Okan Sinan Ocan
06 Ocak 2013, 02:58
Motorcuların kabusları

Abi kaç basıyo ?
Abi kaç para ?

Yanılırda cevap verirsen şenliğe devam

ooo abi o paraya şahin alırım ben :)

piyanist_irf
06 Ocak 2013, 03:02
kaç basıyo ? güzel soru ben her bindiğimde 160 ı görüyorum :cherry: yemin ederim !

leventgocukl
06 Ocak 2013, 03:07
bu saydiklariniza insan alisiyorda en son bi cafede otururken garsonun gelip yanimdaki kaska bakip 'gavasaki kaski mi bu?' Demesiyle farkli bi boyut kazandirdi olaya

APALA
15 Nisan 2013, 18:10
Siz yine marka söyleyince krtuluyorsunuz. Vatandaş, karenajlı motosiklet görünce başlıyor,
honda mı yamaha mı?
Biraz daha gençse, suzuki mi kawasaki mi :mrgreen:

Benim motor derbi abi, neresinden başlayacağımı şaşırıyorum anlatmaya. :mrgreen: Derbinin fabrikasından giriyoruz muhabbete :) hele de motor aksamında yamaha yazıyorsa bittin :pr:

amaninmb
15 Nisan 2013, 18:15
Sene 2002 - 2003 lü yıllar çarşıda koca bir tabela CD - PC GAME diye. PC ne diye düşünüyorm bilemiyorum ki tabi o zamanlar akranlardada bilgisayar yok yada blen yok PC yi.
Girdim sordum Abi PC ne diye. Adam sırıta sırıta Bilgisayar demek hahahaha bilmiyormusun diye...
Ülen ne yerin dibine girmiştim çocuk halimle...
Şimdi PC Programmer olduk :) Oluyor arada...
En sonda o adam CD-DVD satmaktan Bilgisayar Malzeme satışına başladı ve Web sitesini ben yapmıştım. :) 2-3 yıl önce iyi para almıştım :)

ertuğrul66
15 Nisan 2013, 21:56
bu saydiklariniza insan alisiyorda en son bi cafede otururken garsonun gelip yanimdaki kaska bakip 'gavasaki kaski mi bu?' Demesiyle farkli bi boyut kazandirdi olaya

Yarıldım gülmekten yediğim hıyar boğazıma durdu boğuluyodum :cherry:

garaj20
15 Nisan 2013, 22:01
petrole her gidişimde abi kaç paraya doluyo bunun deposu dolar mı bu yaaa.. Tepkileriyle karşılaşıyorum.. Eh yetiverin be... Artık soranlara napcan parasını sen mi ödücen diyorum dönüp gidiyor. Her adama aynı muhabbeti anlata anlata nereye kadar....

Bide meşhur soru var onu atlamamak lazım
+abi 1000lik mi bu??
-Yok 5000 lik
+En çok kaç yaptın?
-basmadım hiç..
+ben olsam 500 yapardım sen bu işi bilmiyon....
-Ben orda iptalll

aranel
15 Nisan 2013, 22:09
Hİç denemedim ama 210 gördüm dediğimde soruyu soranlardaki surat:

http://www.itusozluk.com/image/vay-amk_302939.jpg