PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Moto Giyimde Kaçınılmaz Kazık (Yağmurluk Alt 13 Lira)

mete_han
06 Ocak 2013, 00:19
.

Beyler bildiğiniz üzere motosiklete dair ne varsa hep bi fahiş fiyat bi iteleme olmuştur...İthal malları kazık fiyata satarlar...yerlilerde onlara ayıp olmasın diye ithal ürün 5 ise yerliside 3 dür...halbuki ithal mala kar marjını insan evladı gibi şerefli bir ticaret erbabı gibi koysan bizde her yıl bir mont alsak...yerlilerde ithal mallarla sidik yarıştırmasa...ki bazı yerli ürünlerin kalite bakımından marka ürünlerin bile eline verebileceğine inanıyorum...

5 gayme verdiğin ithal malde aslında uzakdoğu..veya fason üretimdir...örneğin 7 yıl kullandığım tekstil mont Held Pakistan üretimiydi...he sağlamdı lafım yok ama şimdi yeni bir mont almak istesem 300-350 lirayı gözden çıkarmak gerekir...

revıt almak isteseniz 400 liradan aşağı düzgün birşey yok...ve bu tekstil...deriden hiç bahsetmiyorum...

1350 liraya mont olurmu beyler...bunun olayı nedir...benim kafamın basmadığı şey nedir yani...

http://www.feyizoglu.com/Revit-Defender-Goretex-Mont_46803.html#0

veya olursa nasıl olur...rakamlar çıldırmış gibi yükseliyor bildiğiniz üzere....hadi tulumların pahalı olmasını biraz anlarım ama tek mont için bu kadar fahiş fiyat çekilmez...arz talep dengesi muhabbeti yapmayın bana şimdi...

Türkiyedeki motosiklet satıcılarının gözü dönmüş bence...çakıyorlar ...önce ithalatcı çakıyor...sonra satıcı...2 liralık mal bize 5 e geliyor...

nasıl olsa biz enayiler canımızdanmı kıymetli diye bunlara para vericez..amannn kaç kez alıyoruz canım deyip parayı buna bağlıycaz...serbest piyasa ekonomisi dedikleri işte bu serbest çakallar ekonomisi...

neyse sadede geleyim...bir yağmurluk takım almaya gittim Şirinevler motomaxe...tek üst aldım dıfı...80 gayme...bildiğiniz kazık fiyat...neyse para yoktu alt alamadım...

http://www.motomaxonlineshop.com/Urun/DIFI-SEISMO-YAGMURLUK-pmu261.html

biraz önce işmont sitesinde gezinirken birde baktım 13 liraya alt pantolon var...tamam arasında farklar vardır belkide ama üzerinde bir logo olduğunda kazığa oturmak kaçınılmazdır...

yağmurluk sorunu olan dostlar içinde link veriyorum...buyursunlar aslanlar gibi yağmurluklar İşmont Mecidiyeköy meydanındaki emniyetin 300 metre ilersinde sağda...40 lirayla 90 lira arasında satılan marka alt yağmurluk alternatifi fiyatı sadece 13 lira...

http://eshop.ismont.com.tr/Default.aspx?tabid=135&CatalogItemID=174

not..linkleri kopyala yapıştır yapın forumda teknik sıkıntı var...

Arda_Karaca
06 Ocak 2013, 00:31
Gore-tex malzemeler maalesef her zaman pahalı oluyor. Fakat su geçirmez bir naylon parçası sırf markalı diye nasıl 234 tl oluyor ben de çözemiyorum.

http://www.feyizoglu.com/Pacific-H2O-Tulum-Yagmurluk_47126.html#0

babaçi
06 Ocak 2013, 00:34
Metecim maalesef o yağmurluğu 3 bilemedin 5 ay sonra çöpe atacaksın,tecrübeyle sabittir.aldım bi revit en sonunda memnunum

speed_dream
06 Ocak 2013, 00:47
aynen katılıyorum +100000000000
ne yani motosiklet için olunca ayrı biryerden mi geliyor bunlar uzaydan mı inme :silent:çok sinir oluyorum buna çooook :jocolor::jocolor::jocolor:
sadec bir örnek verecem:rizoma koruma topuzu şu anki fiyatı nette baktım 200 tl-370 yl arası değişiyor benim usatam da sanayşde tornacıta yaptırmış teflon malzemeden hem hafif hem de o işi görecek kadar dayanıklı ve sadece 60 tl ewet yanlış duymadınız .ne yani şimdi ben onu taktırdım rizoma değil diye iş görmeyecek mi.aynı şekilde 13 liralı yağmurlukla 100 tl yağmurlu da aynı işi görüyor .sırf üstünde bilmem ne marka yazıyor diye kazığı yağlamış bekliyor sağolsunlar malzeme satıcıları.:pr:
ne zamandır kendi kendime kızdığım konunu burada ses bulmasına da çok sevindim .:cat:
konuyu açtığın için sağol mete_han:king:

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:36 ----------

Metecim maalesef o yağmurluğu 3 bilemedin 5 ay sonra çöpe atacaksın,tecrübeyle sabittir.aldım bi revit en sonunda memnunum

size hiç kaltılmıyorum coşkun bey 3 sene önce bir yağmurluk almıştım ama motosiklet için değil fakat motosiklette de giyiyorum ne rüzgar geçiriyor ne de su .ve üzerinde marka denen bişey yok yani bir markası bile yok :sunny:ben de iş elbiseleri satan bir dükkandan almıştım. ama hala giyiyorum:)sırf motosiklet için yapılmış diye okadar kazık yemenin bir alemi yok bence :farao:

seigen
06 Ocak 2013, 00:48
Gore-tex montlar pahalı ama kar marjı fiyatları uçuruyor. Fiyat aralığı çok geniş. Benim gördüğüm en uçuk fiyat mont 1250 euro, pantolon da 1000 euro'ya Rukka R-star :). Bunlar da avrupa fiyatı, burada satılıyorsa kim bilir kaç paradır. Ama alan adam dünya turuna çıkacaktır herhalde, çay kahve içmeye gitmek için alınacak ekipman değil.

Çoğu marka üretimi farklı ülkelerde yapıyor. Mesela benim yazlık mont Ermenistan'da, yazlık ve kışlık pantolon Bulgaristan, kışlık mont Tunus, deri ceketse Ukrayna'da üretilmiş :P. Hepsi de aynı marka olmasına rağmen. Nerede üretildiğinden çok, üretim sonrası kalite kontrolü yapan markaya bakıyor iş. Ayrıca kask ve termal içlik hariç hiçbir ekipmanımı Türkiye'den almadım. Birçok kişi böyle yapsa belki fahiş fiyatlardan vazgeçerler.

Onun harici bir tane Türkiye üretimi giysi aldım ve pişman oldum. Korumalar yerinde durmuyor, kumaşı batıyor vs., fiyatı da ucuz değildi dediğiniz gibi.

olcaybr
06 Ocak 2013, 01:08
devletin yaptığıda farklı bişey değilki.sıfır motosiklet fiyatlarındaki vergi yüzdesi olsun, ehliyet için alınan külliyen saçmalık olan fiyatlar olsun, benzinden alınan vergiler olsun, çok güzel geçiriyolar.İmam cemaat ilişkisi devlet coşarsa esnaf naapmaz.

DarkKnight
06 Ocak 2013, 01:27
Arkadaşlar o fiyata montmu olur diyorsunuzda adamlar düz deri veya stil sahibi montuda o fiyata satıyor bu iş tamamen tasarım ve marka satış politikası buna birşey diyemessiniz.Kaldıki özel bir şey için bu mont motosiklette can güvenligi için işmonttaki ürünler iş kıyafeti motorcu kıyafeti değil ayrımı iyi yapmak lazım.Ama dediğiniz gibi yagmurluk gibi şeyler ucuza alınabilir sezonluk gider onun dışında ya yurtdısından alım yapılmalı yada katlanılmalı dert ettikçe çözümsüz sorunları daha çok üzülüyor insan.

banro
06 Ocak 2013, 11:34
Ankara'da bit pazarında bir derici vardı,çok ucuza motosiklet montu satıyordu.10 yıl önceydi,belki hala vardır.10 yıldır aynı gore tex montu kullanıyorum,hala yeni gibi,hiçbir özelliğini kaybetmedi,deforme olmadı,sökülmedi,aşınmadı.200 küsür euro vermiştim,paranın hakkını veriyor.

mete_han
06 Ocak 2013, 14:54
tavsiyem aslında alternatifi olan pahalı ürünler içindi...goratex bir monta alternatif olmayacağına göre kucakta olmamız kaçınılmaz...:P

iptaluyelik02
06 Ocak 2013, 15:06
tavsiyem aslında alternatifi olan pahalı ürünler içindi...goratex bir monta alternatif olmayacağına göre kucakta olmamız kaçınılmaz...:P

Baboli,
Alternatifsiz olan hiç bir sey yoktur.
Sen mont iste ben sana adres vereyim, Pakistan'da cüssene göre yaptırırsın.
deri mont+deri pantolonu 90 euroya yaptırmış,30 euro da kargo vermiştim.
Daha dayanıklı yağmurluk ararsan balıkçılık malzemesi satan dükkanlarda çok iyilerini bulabilirsin.

Syanur
06 Ocak 2013, 15:23
Metehan, yurt dışındaki satış fiyatlarını da takip etmeni tavsiye ederim.

Benim şikayetim TR deki satıcıların fiyatları değil, ürünün içinde "motosiklet" lafı geçtiğinde en az 1,5 kat pahalıya satılması. Tüm dünyada...

Rüzgar ve yağmur geçirmez kayak pantolonları bile ~100 TL civarından başlıyor. En kötü motosiklet pantolonu 150 TL den başlıyor. Bende de çok dandik ama piyasa fiyatı ~200 TL olan bir pantolon var ve karda(arazide) düştüm. Sadece yana devrildim ve karlı zeminde yırtıldı pantolon. Asfaltta kimbilir ne olacak! O yüzden "ama kayak pantolonları asfalttan korumaz ki..." diye kendimizi de kandırmayalım.

Piyasadaki ucuz pantolonlar hem naylon, hem su geçiriyor hem terletiyor hem de asfaltta korumuyor. Yani kazıklanıyoruz, çok net ama bu durum sadece TR'de geçerli değil.

ero__
06 Ocak 2013, 15:27
Baboli,
Alternatifsiz olan hiç bir sey yoktur.
Sen mont iste ben sana adres vereyim, Pakistan'da cüssene göre yaptırırsın.
deri mont+deri pantolonu 90 euroya yaptırmış,30 euro da kargo vermiştim.
Daha dayanıklı yağmurluk ararsan balıkçılık malzemesi satan dükkanlarda çok iyilerini bulabilirsin.

Korumaları da üzerinde miydi? :O

Geçen sene Hein-Gericke pantalon'u Motoplus'dan 100 TL ye almıştım. İndirim takip etmek gerek ne yazık ki.

iptaluyelik02
06 Ocak 2013, 15:41
Korumaları da üzerinde miydi? :O

Geçen sene Hein-Gericke pantalon'u Motoplus'dan 100 TL ye almıştım. İndirim takip etmek gerek ne yazık ki.

cafe de oturmak,hava atmak icin sipariş vermemiştim.

designserhat
06 Ocak 2013, 16:22
Ah be abicim motomaxdan birşey alınır mı yaaaa 100 de 1000 kar yapan bir yer orası geçenlerde utnmadan reklam yapıyorlardı 8 tl lik yüz maskesini 50 tl ye çakıyorlar bir de kampanya yazmışlar utanmadan

ero__
06 Ocak 2013, 16:26
cafe de oturmak,hava atmak icin sipariş vermemiştim.

Yahu bizler de belki sebepleniriz diye yazmıştım. Neden ters anladınız anlayamadım. Deri yaptırıp buradan koruma alıp diktirmiş olabilirsiniz de ? Sol taraftan kalktınız bugün herhalde?

satoyama
09 Ocak 2013, 10:32
abi az ilerde otoseverde mine marka hem uygun he kaliteli yağmurluk vardı, 2 yıl önce ilk geldiğinde almıştım, içi astarlı boynu kadife alt üst yada 90-100 tl civarı olması lazım. ha bir kötülüğü var, kaliteli ama belden daraltma lastik olmadığı için belediye işçisi gibi duruyor. ama 1 gr su almaz orası başka. eldiveni aynı şekilde kaliteli ve uygun.

ama monta gelince işler değişir, şimdiye kadar 2 mont eskittim, 1 tane bahar ve yazlık duruyor, geçen hafta gidip 900tl (nakit) verip mont aldım ama mont değil bildiğin kapı (markasını yazmama gerek yok) önceki giydiğim revit montsa, bu kale orda anla. ama motunu aldığım markanın pantolanları bana uymadı gidip başka marka aldım. sorunsuz 0 derecede evde oturur gibi gidiyorum şükür.

abi gerçek kalite her zaman değerlidir ama ülkemizde o değerin üzerine 2 kat daha koyuyorlar.. aldığın yağmurluğun takım olması lazım aslında.

ülkemizde motoramı biniyorsun? sana herşey mübah vurun kahpeye mantığı vardır.

servisin de, satıcısın da hepsinde bu geçerlidir.

alikan
09 Ocak 2013, 11:07
satış mantıgı şudur zorun lu ürün adam bu montu almassa bu kaskı giymesse ölür illaki alcak biz 3 de desek 5 de desek alıcak bunu

yeni başlayanlar adına söğlüyorum bir motor parasıda elbiseye gidiyor

greyhorse
09 Ocak 2013, 11:29
Metehan çok yerinde bir teşhis.Gerçi bir sadece motosiklet için denilemez.Fiyatlandırma,marj'da neyi baz alıyorlarsa artık.Goretex diğer montlara göre pahalı olacağı doğrdur fakat motosiklet montu diye satılan goretex montlar piyasada ki goretex montlardan daha pahalı.O fiyata 2 tane goretex alabilirsin (tadilat) koruma düşünüyorsan onu da yapan ehli ustalar var.quiksilver indirim mağazasından goretex mont aldım.Günlük kullanılabilir ayrıca (Hafif)korumalarıda mevcut.Öneririrm.Memnunum 4 senedir kullanıyorum

Murat 48/30
09 Ocak 2013, 11:42
Revit yağmurluğu motordan düşürdük kaldık yine 40 liralık balıkçı yamurluğuna :pr:

tigermbz
09 Ocak 2013, 11:52
ben de 60 liraya difi alt yağmurluk almıştım mete
2 sene kullandım, gayet sağlam gitti. bacağında benden kaynaklı yırtık olunca diktirene kadar idarelik bir şey alayım dedim
15 liraya yağmurluk aldım, paramparça oldu 3 ayda

tamam haklısın 2 liralık malı bize 5 liraya geçirdikleri konusunda
ama kaçırdığın bir şey var: 50 kuruşluk mala da 2 lira veriyoruz :)

Tequ
09 Ocak 2013, 11:56

diger markalar icin birsey diyemem ama revit verilen parayı haketmiyor.4-5 ay sonunda cope attıgım revitlerim oldu benim

phradrel
09 Ocak 2013, 13:15
motosiklet ekipmanını indirimli almadıktan kucaktan kucağa gezmek kaçınılmaz. canımız için çok değil yea deyip vicdan azabından da kurtuluyoruz nasıl olsa.

her gün indirim sitelerinde dolaşan kadınlar vardır ya onlar gibi olun mutlu olun :) ihtiyaçlarınızı önceden kestirerek cepte de bir miktar para tutuarak ucuz yollu sahip olabilirsiniz. ben hiç yapamadım...

Raphae1
09 Ocak 2013, 13:28
geçen motomaxa bot yağmurluğu sordum 50 tl dedi. Daha sonra Şenol Abi ile Ümraniye de bir yere gittik aynısı 15 tl. :) Adamlar işi çözmüş. tutturabildiğine huh huuu :)

Birde satış politikaları da yerine oturmuş. Mesela aklınızda bir ekipman var ondan bakıyorsunuz. Sonra satıcı arkadaş size, özellikle o urunden elinde yok ise şundan verelim diyor. Siz o pahalı dediğinizde ise, bu ürün ondan daha iyi ve canınızdan değerli değilya vb cümleler kuruyor. Ne kadar samimi oldukları tartışılır.Madem bizleri o kadar düşünüyorsunuz, kalitesi düşük ürün satmayın o zaman değil mi? Hepsi aynı ayarda dır demiyorum. İçlerinde gerçekten esnaf olanlarda var çünkü .

aytacaksel
09 Ocak 2013, 13:29
motomaxtan aldıgım alt üst yamurluk 15km lik ilk kullanımım sonucunda param parça oldu.

iptaluyelik02
09 Ocak 2013, 14:11
Yahu bizler de belki sebepleniriz diye yazmıştım. Neden ters anladınız anlayamadım. Deri yaptırıp buradan koruma alıp diktirmiş olabilirsiniz de ? Sol taraftan kalktınız bugün herhalde?

Dostum,o kadar uzak bir ülkeye para gönderip düz mont mu ısmarlanır?
"icine koruma diktireceğim dirseğini,omuzunu ,dizini bol tutun" mu denir?
olmaz ya hadi yaptık diyelim
yapılmış bir montu söküp icine koruma dikecek ustanın kahrı mı çekilir? :))

Bu arada benim o güzel montu pantolonu yaptırdığım firmanın web sayfası açılmıyor bir türlü.
açılırsa şuradan bakabilirsiniz
www.bazif.com.pk.

DarkKnight
09 Ocak 2013, 16:12
Savaş abi selam verdiğin site baya güzel burdan alım işini nasıl yapacağız yurtdısından alışveriş yapmış biriyim çinden falan kart paypal çekincem yok mailleşmekmi gerekiyor bunlarla birde ürünün ebat boy olaylarını falan nası ayırt ettin teşekkürler.

iptaluyelik02
09 Ocak 2013, 22:58
"şans" diyelim kısaca ama iyi kötü bedenini tahmin edebilirsin,buradaki herhangi bir deri montun ölçüsünden pek farklı değil.
Yalnız kullandıkları deri hakikaten bizdekilerden çok daha kalın olduğu icin bir beden büyük almak sanki daha iyi olur gibi.
Büyük mont küçültülebiliir de küçük komik olur.
ben şu montu ısmarlamıştım,
profil resmimdeki de o zaten.Fotoğraf yaz ortasında çekilmişti,anlayın o montu nasıl severim.
http://www.bazif.com.pk/lview.asp?MMID=1&SSID=1&CCID=&PPID=5&lngid=en

Bu arada adamlar işi epey büyütmüş ve çesidi arttırmışlar.yeni çeşitler gördüm.

DarkKnight
10 Ocak 2013, 01:35
Anladım abi ürünü seçip devam ettigimde sanırım irtibat verip bize fiyat cıkarıyorlar dogrumudur ? Ödeme kısmı nasıl oluyor paypal veya kapıda ödeme usülü gibimi çalışıyorlar ?

brds
10 Ocak 2013, 03:23
bir ürünü 2-3 değil 20-30 yere sorma zamanıdır...dikkatli bir takip ve birazda pazarlıkla bu kadar kazıklanmayız diye düşünüyorum...
savaş abimize link için teşekkür...

egelim 43
10 Ocak 2013, 03:35
Hay Allah razı olsun ganga tamda bana lazımdı bu tip bi şey detayları özelden görüşelim bi arada alalım bana bundan bi takım :cat:

Seko
10 Ocak 2013, 09:54
Fiyatların anormal olduğun kesin ama bu işin bir de estetik yönü var. Pratikte aynı işi görse de bir Dainese montla, 100 TL'lik markasız mont malesef aynı güzellikte olmuyor. Benim giyime harcayacağım para motosikletimin fiyatıyla orantılı olarak değişir. Bugün 3000 TL'lik motor kullanınım, 200 TL'lik mont giyerim, ilerde 20000 bin TL'lik motor alınca da 1000 TL'lik mont giyerim. Motora o kadar parayı verebiliyorsan monta da verirsin. Bu işten para kazananlar için birşey demiyorum, en ucuzunu aramakta haklılar.

Bu arada Motomax'ın yeni getirdiği Gore-tex montların fiyatları Gore-tex için gayet uygun. İmkanı olanlar kaçırmasın bence...

adanalı
10 Ocak 2013, 13:13
ilgilenenlere faydalı bir link olmuş,teşekkürler savaş bey.

blamir
10 Ocak 2013, 13:52
"şans" diyelim kısaca ama iyi kötü bedenini tahmin edebilirsin,buradaki herhangi bir deri montun ölçüsünden pek farklı değil.
Yalnız kullandıkları deri hakikaten bizdekilerden çok daha kalın olduğu icin bir beden büyük almak sanki daha iyi olur gibi.
Büyük mont küçültülebiliir de küçük komik olur.
ben şu montu ısmarlamıştım,
profil resmimdeki de o zaten.Fotoğraf yaz ortasında çekilmişti,anlayın o montu nasıl severim.
http://www.bazif.com.pk/lview.asp?MMID=1&SSID=1&CCID=&PPID=5&lngid=en

Bu arada adamlar işi epey büyütmüş ve çesidi arttırmışlar.yeni çeşitler gördüm.

Savaş abi fiyatlar nasıl, ne zaman almıştın sen ve gümrük sorunu ile karşılaştın mı? Geçen sene kış ve yaz aylarında ne aldıysam sorunsuz gelmişti fakat sonbaharda aldığım 3 ürün de gümrükde kaldı. Hepsinin fiyatları ve faturaları 100USD üzeriydi.

İLYAS41
10 Ocak 2013, 14:03
Mete işmontun yagumurluğunu gecen sene kullandım en fazla 10 kere oturabilirsin seleye o altlıkla.sonra apış aralarının su geçirmez tabakası çatlayıp yırlıtılıyo su almaya başlıyor..
Bu sene prosevin takım yağmurluğunu almak zorunda kaldım,eğer almasaydım alt olarak şu ürünü alabilirdim....prosev-prohel marka yağmurluklardan kaliteli olacağını zannediyorum.
http://www.hepsiburada.com/liste/movement-3m-reflektorlu-su-gecirmez-teflon-yuruyus-ve-kayak-pantolonu/productDetails.aspx?productId=sporrd01&categoryId=60001559&navq=categoryid%3d369685%26fh_view_size%3d12%26fh_ sort_by%3d-order_stock_attribute_pl%252c-ranking_cocktail_bestseller%26fh_secondid%3dsporrd 01%26fh_lister_pos%3d1%26fh_location%3d%252f%252fc atalog01%252ftr_TR%252fcategories%253c%257bcatalog 01_60001546%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01 _60001546_2147483635%257d%252fcategories%253c%257b catalog01_60001546_2147483635_369685%257d%26fh_eds %3d%25c3%259f%26fh_refview%3dlister

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:56 ----------

Dostum,o kadar uzak bir ülkeye para gönderip düz mont mu ısmarlanır?
"icine koruma diktireceğim dirseğini,omuzunu ,dizini bol tutun" mu denir?
olmaz ya hadi yaptık diyelim
yapılmış bir montu söküp icine koruma dikecek ustanın kahrı mı çekilir? :))

Bu arada benim o güzel montu pantolonu yaptırdığım firmanın web sayfası açılmıyor bir türlü.
açılırsa şuradan bakabilirsiniz
www.bazif.com.pk.

Savaş abi; fiyat bilgisi, yok ürünlerin açıklamasında...montlar güzelde kaç para acaba.

iptaluyelik02
10 Ocak 2013, 14:20
beyler bana fiyat sormayın,arayın,mail atın öğrenin,
adamlarla o kadar irtibatım olsa,toplu mal çeker,ben satardım:))
aradan epey zaman geçti,"monta 55 Euro +30 euro" posta verdim diye kalmış aklımda.yanılıyor olabilirim.
"Yok illa ben garanticiyim" diyen biri çıkarsa; benim montu satayım oldu olacak,
L bedendir,yol görmüş monttur,düşmesi de vardır ,kalkması da,Avrupa bile gördü.
tecrübeli yani,daha ne yapayım:)

İLYAS41
10 Ocak 2013, 18:44
beyler bana fiyat sormayın,arayın,mail atın öğrenin,
adamlarla o kadar irtibatım olsa,toplu mal çeker,ben satardım:))
aradan epey zaman geçti,"monta 55 Euro +30 euro" posta verdim diye kalmış aklımda.yanılıyor olabilirim.
"Yok illa ben garanticiyim" diyen biri çıkarsa; benim montu satayım oldu olacak,
L bedendir,yol görmüş monttur,düşmesi de vardır ,kalkması da,Avrupa bile gördü.
tecrübeli yani,daha ne yapayım:)
dediğin fiyattan satıyorlarsa acaip ötesi ucuzmuş...montlar baya bi afilli duruyor. 50+30 euro 186,50 Tl yapar

iptaluyelik02
10 Ocak 2013, 18:59
dediğin fiyattan satıyorlarsa acaip ötesi ucuzmuş...montlar baya bi afilli duruyor. 50+30 euro 186,50 Tl yapar

Deri piyasasında fiyatlar her zaman çok oynaktır,bu yüzden fiyatlar değişkenlik gösterebilir.

speed_dream
11 Ocak 2013, 16:56
Bu arada Motomax'ın yeni getirdiği Gore-tex montların fiyatları Gore-tex için gayet uygun. İmkanı olanlar kaçırmasın bence...:farao:

yok beea sen o fiyatlara uygun diyorsan kusurabakma piyasadan hiç haberin yok.dane adını ilk defa duyduğum birşey üstelik 500-600 tl o paraya gider dainese mont alırım