PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 15 Aralık Ehliyet Sınav Sonuçları vs.

rapcib
03 Ocak 2013, 06:15
İyi geceler mi demeliyim yoksa günaydın mı bilemediö.. :)

Neyse fazla uzatmadan konuya gireyim ben , foruma şöyle bir baktım da sınava girmeden önce herkeste bir heyecan bir şans dilekleri falan , sınav sonuçları açıklandı belki bilmeyenler vardır diye hem yardımcı olmak için hemde başarılarımızı paylaşıp aranıza yeni arkadaşların motosikletleriyle katılması için bu seferde şans dileyiniz dua ediniz .. :)

15 Aralık 2012 tarihinde yapılmış olan sınav sonuçları 1 Ocak 2013'te açıklandı. Sorgulamanız için buyrun linkinide vereyim size.. :cat:

http://www.ehliyetsinavsonuclar.net/ehliyet-sinav-sonuclari-sorgulama/

Ben inanılmaz heyecan yapmıştım bakmaya korkmuştum açıklandıgını görünce metrobüste ama bir kalkıp oynamadıgım kalmıştı yani :) Sizinle paylaşmak istiyorum bir aile olarak gördüğüm için sizleri abilerimi ablalarımı kardeşlerimi.... :bestmt:

http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/427581_10200161430309332_2014827013_n.jpg

Bu arada sınavı geçmiş olan arkadaşlar 12-13 Ocak 2013 tarihinde direksiyon sınavı yapılcak(mış). Yinede sürücü kursunuza bir telefon açın derim belki de onlar sizden daha erken davranır. :)

Direksiyon sınavının kriterlerini merak edenler içinde ..

http://www.ugurumsurucukursu.com/ehliyetler.php?tip=A2

Herkese kazasız belasız sürüşler diliyorum . Tekeriniz hep düz ama düz bassın.. :) :thumleft:

rm125
03 Ocak 2013, 08:12
günaydın günaydın !!!! :) hayırlı olsun :cat: tekerin hep düz bassın

leventgocukl
03 Ocak 2013, 13:42
Bende kazanmisim
İlkyardim: 97
Motor:100
Trafik:83

tahsins
03 Ocak 2013, 13:50
12 ocak direksiyon sınavından geçince ehliyeti nezaman alırız acaba ?

MetinK.
03 Ocak 2013, 14:01
Beyler Ben İlk Sınavda İlk Yardım Motoru Geçtim Sonra 2 Sınavdada Trafikten Kaldım Hiç Çalışmadım Ancak Eminim Bu Sefer Çalışıcam Tekrar Girsem Bir Problem Olurmu Nette Baktımda Biraz Stajyer Falan Birşeyler Yazıyor Nasıl Oluyor.

dignity
03 Ocak 2013, 18:54
bende motor ve trafikten 85 ilk yardımdan 90 almısım geçtim :)

alikan
03 Ocak 2013, 19:10
Bende kazanmisim
İlkyardim: 97
Motor:100
Trafik:83

sınava nasıl çalıştıgınızı banada sölermisiniz yok ben çalışmadım allah vergisi diyosa nız onuda biraz açıklayın ya :D :D

ogzcngdk
03 Ocak 2013, 20:25
arkadaşlar direksyon sınavı önümüzdeki pazar günü beni kurstan aradılar cumartesi deneme sürüşü yapılacakmış pazar günüde sınav ama ben yanlışta anlamış olabilirim

oguzcelik
03 Ocak 2013, 20:41
12 ocak direksiyon sınavından geçince ehliyeti nezaman alırız acaba ?

Direksiyon sonucu açıklandıktan 1 hafta sonra kurstan dosyamı almıştım.dosyanı aldıktan sonra gün içerisinde işlemlerini halledebilirsin.Gerçi B sınıfı alanlarda aynı süreci yaşıyacağı için banka ve karakolda kalabalık oluyor.İşlemleri yapacağınız gün erken kalkmanızda fayda var.
Bir de karakola gitmeden önce randevuyu internetten almanız gerekmekte. Ben netten randevu alınacağını bilmiyordum uğraşmıştım biraz sağolsun işlemleri yapan memur randevusuz aradan almıştı beni.
Hayırlı olsun ehliyetleriniz şimdiden. Nasıl olsa geçtim sınavları, ehliyeti hak ettim diye düşünüp ehliyetsiz motor kullanmayın.Biraz daha sabredin, üzülmeyin sonra ...

rapcib
03 Ocak 2013, 21:47
sınava nasıl çalıştıgınızı banada sölermisiniz yok ben çalışmadım allah vergisi diyosa nız onuda biraz açıklayın ya :D :D

geçmiş ayların sorularını çöz kontrol et yeterli benim üstüne başka bir şey yapmadım , sınavda strest yapma sakin ve mantıklı bir şekilde cevapla hayırlı olsun sonra :)
teşekkür ve tebrik ederim , allah kimseye kaza bela vermesin..

leventgocukl
04 Ocak 2013, 00:07

Son 3 yilin cikmis sorularini coz yanlislarini birdaha coz inan baska hic bisey yapmana gerek yok sorular hep benzeriydi

dignity
04 Ocak 2013, 00:18
arkadaşlar direksyon sınavı önümüzdeki pazar günü beni kurstan aradılar cumartesi deneme sürüşü yapılacakmış pazar günüde sınav ama ben yanlışta anlamış olabilirim

evet direksiyon sınavı pazar yani 13 ocaktaymış ama bizde direksiyon eğitimi 7 ocakta heryerin farklıdır tabi

TATLIHIZ
04 Ocak 2013, 00:22
Hadiyin gözünüz aydın :) Cok heyecanlı bir durum o direksiyon dersi basarılar :)

dignity
04 Ocak 2013, 00:48
Teşekkürler :) görücez bakalım inşallah uzun uzun ders verirlerde süreriz :)

TheAzReaL07
04 Ocak 2013, 00:49
bende aynı gruptayım sizle :) acaba biz stajer ehliyet mi alıcaz yoksa normal mi ? stajer değildir inş :) bilen var mı bir de ben herşeyi bitirdim B ehliyet ile alsam dosyayı trafikten kaç para karım olur ? bu 3 sorunun cevabını istiyorum :P

TATLIHIZ
04 Ocak 2013, 01:31
100 Tl karın olur :D stajer daha cıkmadı :) al hemen yardır :D

TheAzReaL07
04 Ocak 2013, 12:07
ooo çok iyi o zaman izzet stajer davası çıkmadan alalım :)

tahsins
04 Ocak 2013, 12:24
12 yıl önce ben b ehliyetimi aldığımdada buna benzer söylentiler vardı. ozaman stajer değilde en az lise mezunlarına verilecek deniyodu.

sürücü kursunun uydurmaları bu stajer ehliyet kandırmaları.

10 metre gidip 2 zikzak çizince ehliyet alınıyor bu ülkede.. stajere kadar daha çok yol var önümüzde.

ha benim zamanımda parayı verip ehliyeti alıyodun. 12 yılda gene bayaa gelişme var..

MrMaydec
04 Ocak 2013, 13:27
12 yıl önce ben b ehliyetimi aldığımdada buna benzer söylentiler vardı. ozaman stajer değilde en az lise mezunlarına verilecek deniyodu.

sürücü kursunun uydurmaları bu stajer ehliyet kandırmaları.

10 metre gidip 2 zikzak çizince ehliyet alınıyor bu ülkede.. stajere kadar daha çok yol var önümüzde.

ha benim zamanımda parayı verip ehliyeti alıyodun. 12 yılda gene bayaa gelişme var..

yine para ödüyorsun ben 800 tl verdim azmı :)

tahsins
04 Ocak 2013, 13:37
paradan kaçış yok :) o değişmez gerçek.

bende ehliyetime a2 eklettim, 15 aralık sınavına girenlerdenim. 300 tl kursa verdim. 50tl ve 45 tl de sınavlara.
bakalım polise nekadar öpüleceğiz ?

kursu aradım 13 ocakta dedi sınav için. belkide uygulama içindir.
sınavdan 1 hafta sonra ehliyeti alabilirmişiz. hayırlısı

BURAK34
04 Ocak 2013, 15:52
MOTORDAN 100 ALMIŞIM İNANAMADIM :D

rapcib
05 Ocak 2013, 11:28
MOTORDAN 100 ALMIŞIM İNANAMADIM :D

oda güzel herkes için hayırlıs ve benim içinde direksiyon sınavı 19 ocak ! :/ daha erkene alamadılar ya zaten pehhh. ...:(

cduman
06 Ocak 2013, 23:41
Ben de sinava calismadan bir onceki gece son 5 sinavin sorularini cozup girdim. O sonuclara gore dordunden kalmistim birini ucundan gecebilmistim :cherry: Ertesi sabah sakin kafayla yaptim, ilkyardim 93 trafik 93 motor 90 almisim. Haftaya da direksiyon sinavi herkese basarilar:)

ogzcngdk
06 Ocak 2013, 23:50
ben direksiyon sınavını bu sabah oldum çokta eğlendim valla süremeyenler beni çok güldürdü :D

McBay
07 Ocak 2013, 00:03
Ben daha önce B aldığım için sadece motordan girdim.

Ondan da 100 almışım bu Cumartesi veya Pazar günü direksiyon sınavı olacağım hadi hayırlısı bakalım.

rapcib
08 Ocak 2013, 14:33
ben direksiyon sınavını bu sabah oldum çokta eğlendim valla süremeyenler beni çok güldürdü :D

valla siz şanslısınız ben sabırsızlanıyorum artık 19 ocak dediler bize ya . meb'e bağlı bir şey değil mi gün ay sürücü kursu mu belirliyor ne bu böyle valla deli oldum kurs başladı başladı diğer konusularada aramak bile içimden gelmiyor artık... ./

ogzcngdk
08 Ocak 2013, 14:55
valla siz şanslısınız ben sabırsızlanıyorum artık 19 ocak dediler bize ya . meb'e bağlı bir şey değil mi gün ay sürücü kursu mu belirliyor ne bu böyle valla deli oldum kurs başladı başladı diğer konusularada aramak bile içimden gelmiyor artık... ./

meb'e bağlı 4-5 güne yayarak yapıyorlar sınavları..

Emre_(acemi)
08 Ocak 2013, 15:09
HAyırlı olsun Abi
Bende 2 Şubattaki Sınava Giricem. :)

rapcib
08 Ocak 2013, 15:39
meb'e bağlı 4-5 güne yayarak yapıyorlar sınavları..

yanii 19 ocak normal bir tarih , eyv sağ olasın..

Bold
08 Ocak 2013, 15:42
ehliyet sınav soruları gayet çok basittir ben a2 ve b için 2 ayrı kez girdim kitaptan çalışmanıza gerek yok denilecek kadar basit sorular tek yapmanız gereken mantığınızı üst seviyede kullanmak:wiinkk:

rapcib
08 Ocak 2013, 15:47
HAyırlı olsun Abi
Bende 2 Şubattaki Sınava Giricem. :)

eyv kardeşim , hayırlısı olsun hepimiz için.. :cherry:

cduman
12 Ocak 2013, 15:00
Bugun benimle birlikte kimler direksiyon sinavina girdi ve nasil gecti arkadaslar?

Ben sinavdan geliyorum simdi gayet iyiydi 3 ten sonra aciklayacaklarmis.

rapcib
13 Ocak 2013, 20:31
Bugun benimle birlikte kimler direksiyon sinavina girdi ve nasil gecti arkadaslar?

Ben sinavdan geliyorum simdi gayet iyiydi 3 ten sonra aciklayacaklarmis.

benim haftaya artık :)

leventgocukl
13 Ocak 2013, 23:17
bugun bende dıreksıyon sınavına gırdım sıramı beklerken mılette gulup eglenıyordum sıra bana geldı motora bındım dıreksıyon duz duruyor motor sola gıdıyor onden farı düştü fren desen el frenı gıbı ayak frenıne basarken ayagın yere surutcek nerdeyse ılk defa o kadar kotu motor kullandım heralde sınırdan gecmısımdır bakalım yarın ogrenıcem sonucu :cherry: