PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ilginç bir motosiklet ilanı

serdar1547
31 Aralık 2012, 20:11
Arkadaşlar Kayseride bulunan motosiklet ilanlarına bakarken farkettim ilanı,kesinlikle motoru kötülemek gibi bir niyetim yok,ilana koyan arkadaşı da ama ilana bakılırsa motorun bulunduğu yer Avanos,satış alınacak yer İzmir,motorun ilanının verildiği yer Kayseri...
ilan bu
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-efsane-1000-exup-109975836/detay

DarkKnight
31 Aralık 2012, 20:27
Motor çalıntı büyük ihtimalle...

Tİme_shİft42
31 Aralık 2012, 20:31
Ben anlamam notere gidilecek satışı alınacak orda borcu varsa zaten onu ödüyecek komple borcu derdi vergisi aldısı kaçtısı :) olmıyacak vizesi bilmem muayenesi ile uğraşamam :) uğraşmayında :)

serdar1547
31 Aralık 2012, 20:38
Motor çalıntı büyük ihtimalle...

banada öyle geldi çalıntı değilse bile bayağı sıkıntılı bir durumu var

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:36 ----------

Ben anlamam notere gidilecek satışı alınacak orda borcu varsa zaten onu ödüyecek komple borcu derdi vergisi aldısı kaçtısı :) olmıyacak vizesi bilmem muayenesi ile uğraşamam :) uğraşmayında :)
en temizi dediğiniz gibi...zaten bu motoru almak isteyen arkadaşda(artık kime nasip olursa) en az 1,500 km yolu motoru alma yolunda harcar

hayat2teker
31 Aralık 2012, 21:00
Şimdiden 223 izlenme.. Vatandaş diyecek ki "motorun ilanını dün verdim şu kadar kişi bakmış, kapış kapış gider bu motor :D fiyat az mı ne :O "

Muayene sigorta geçmiş diyorsun da eh kardeş; ne kadar geçmiş 3-5 gün mü ay mı yıl mı?Ne? 5000 motora ver, alım satım, ohoo... Bir de üstüne masraf çıkaracak bişeyi vardır, isyeeeaann...

Km de dikkatimi çekti, 32144. 93 model bir emektardan bahsediyorsun, gülerler adama yahu. Benim gariban ybr bile 38000'de üstelik aldığımda km teli yoktu :) artık 30bin mi 50bin mi yaptılar olmayan telden sonra neyse... Hayırlı satışlar demek düşer bize boşverin..

serdar1547
31 Aralık 2012, 21:49
Şimdiden 223 izlenme.. Vatandaş diyecek ki "motorun ilanını dün verdim şu kadar kişi bakmış, kapış kapış gider bu motor :D fiyat az mı ne :O "

Muayene sigorta geçmiş diyorsun da eh kardeş; ne kadar geçmiş 3-5 gün mü ay mı yıl mı?Ne? 5000 motora ver, alım satım, ohoo... Bir de üstüne masraf çıkaracak bişeyi vardır, isyeeeaann...

Km de dikkatimi çekti, 32144. 93 model bir emektardan bahsediyorsun, gülerler adama yahu. Benim gariban ybr bile 38000'de üstelik aldığımda km teli yoktu :) artık 30bin mi 50bin mi yaptılar olmayan telden sonra neyse... Hayırlı satışlar demek düşer bize boşverin..

ben burda motorun ilanı hakkında yazımı yazmadan önce sayı 198 di..sayıyı bile yükselttim ama alıcı çıkmaz sanırım

speed_dream
01 Ocak 2013, 02:40
adam bu motoru alacak olan enayi varsa sadece bana vereceği para 5000 tl diyor yani...:cyclopsan
ben itelerim gerisine de karışmam diyor:sunny:
arkadaş biz motora gözümüz gibi bakarız alacak olan geldiğinde yüzümüz kızarmasın diye:joker: milletin yaptığına bak millet ne kadar rahat yahu :farao: