PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 34 ALK 11 DİKKAT EDİN!!!

Reşit
27 Aralık 2012, 23:31
Evet arkadaşlar bir barzo ihbarıyla tekrar karşınızdayım. Bugün akşam üzeri saat 19:30 sularında blamir nickli Hüseyin arkadaşımla d100 karayolunda efendi efendi seyir ediyorduk.

Merter civarına geldiğimizde arkadan bir barzonun makas atarak geldiğini fark ettim. Fark eder etmez de selektörü gözümde hissettim. Ben bunu görür görmez sağa kaçtım. Ama

önümüz zaten doluydu ve hiç bir yere gidemeyecekti. Hüseyin ya görmedi ya da önümüz dolu olduğundan çekilmedi, bilemiyorum. Adam Hüseyin'in önüne geçip ani fren yaptı. Daha

sonra Hüseyin arabanın yanına geldi ve barzo motorun üzerine kırdı. Tabi ben bunların hepsini aynadan izliyorum. Yine kavga çıkacak dememe kalmadı hüseyin sağa çekti. Adam da

sağa çekti ama bir sn beklemeden uzadı gitti. Meğersem Hüseyin polisi görmüş öyle durmuş :thumleft: Ben tabi adam uzaklaşırken müthiş soğukkanlılıkla plakayı hemen hafızama

yazdım. Sonra polislerin yanına gittik, durumu anlattık. Memur bey sağolsun hemen ceza yazalım dedi. Ve makbuzu doldurmaya başladı. Ben tabi araya giriyorum abi yüksek yaz

falan, tamam kardeşim yazıyorum dedi. Bir baktım 226 TL. Bende bir rahatlama tabiiii. İçimin yağları eridi. İtiraz etmesi durumunda ne olacak diye sorduğumda, öyle bir durum

olamaz trafik polisi yazıyor dedi :thumleft: :thumright Teşekkür edip olay yerinden ayrıldık. Buradan çıkarılacak sonuç şudur, asla ve asla trafikte kimseye sataşmayın. Hele ki

motosiklet üzerindeyken. Direkt olarak polise ihbar edin veya yakında bir ekip görürseniz ceza yazmasını söyleyin. Polis olmayıp da dursaydık belki silahla öldürecekti bizi. Araç

filmliydi bu arada. VW passat. E-devlet babadan sorguladığım dökümanı paylaşıyorum. Kazasız ve mutlu bir şekilde yolculuk yapmanız dileğiyle.

http://a1212.hizliresim.com/14/v/hc5hg.jpg (http://bit.ly/c25MCx) :rendeer:

sedat_57
27 Aralık 2012, 23:39
ceza makbuzuna ne yazdı acaba polis memuru açiklama olarak.. geçmiş olsun hacı cok soğukkanlısın vesselam sana imreniyorum :mrgreen:

Reşit
27 Aralık 2012, 23:42
ceza makbuzuna ne yazdı acaba polis memuru açiklama olarak.. geçmiş olsun hacı cok soğukkanlısın vesselam sana imreniyorum :mrgreen:

Cezanın verdiği sevinçle oraya bakamadım ama doldurdu yani. Olayı açıkça yazmış olabilir. Bundan sonra böyle, kimseyle muhatap olmak yok. Polis ne güne duruyor. Ben ali kıran baş kesen miyim ki dalaşacağım herkese?

RunemagicK
27 Aralık 2012, 23:46
2dir psikopatlara denk geliyosun. aman dikkat.

Reşit
27 Aralık 2012, 23:51
2dir psikopatlara denk geliyosun. aman dikkat.

Hangi 2 hangi 20 Koray'cım. Bundan sonra her ceza yazdırdığımı burada ifşa edeceğim. :pl:

Shiria
27 Aralık 2012, 23:58
elinize sağlık.. plakayıda hemen hafızada tutmakta iyi etmişsiniz :)
bende annemle arabada seyir ederken öyle delinin biri önümüzü kırmıştı, oda arabayla.
plakayı aklımda tuttum bende,sol karşı yolda polis vardı,anneme hemen dur diyip direk
arabadan inip polislere söylemiştik.hemen ilgilenmişlerdi sağolsunlar,direk yazdılar.
en temizi :mrgreen: mission complete :mrgreen:

Reşit
28 Aralık 2012, 00:02
elinize sağlık.. plakayıda hemen hafızada tutmakta iyi etmişsiniz :)
bende annemle arabada seyir ederken öyle delinin biri önümüzü kırmıştı, oda arabayla.
plakayı aklımda tuttum bende,sol karşı yolda polis vardı,anneme hemen dur diyip direk
arabadan inip polislere söylemiştik.hemen ilgilenmişlerdi sağolsunlar,direk yazdılar.
en temizi :mrgreen: mission complete :mrgreen:

::145:: ::148::

Elinize sağlık, dediğim gibi muhatap olmaya değmez.

casillas00
28 Aralık 2012, 00:07
Bundan aylar önce bir akşam uyuklarken telefon çalar.
Arayan Kerem'dir.Reşit'le turlamaya bizim o taraflarda olduklarını birilerinin bunlara sataştıklarını ve bir adamı dövdüklerini,adamın silah çektiğini 1 el ateş edip kaçıp gittiklerini söyler.Bize de yakın olduğu için hemen gittik.
Bizim Reşit oğlan sen adamları 300lira verdiği eldivenlerle döv,herifler haşat :)
Tabi oda nasıl becerdiyse çapraz bağları koparttı :)
Ben yazıyı okurken aha dedim Reşit gene adam ya da adamları biçti derken bunu görünce bi ohhh çektim :)" bin nasiyat bir müsibet iyidir dediklerinin" kanıtı gerekli yerlere başvurarak ite kopuğa bulaşmadan en iyisi yapmışsınız.Belki Hüseyin abi olmayıp Kerem olsaydı yanında siz gene adamları patara kürete dövüp olm Sercan Baltalimanında hastanedeyiz gel tekerlekli sandalye ile teker yaparız çok eğlenceli derdiniz :)

Tabi o adamlar yedikleri dayakla kaldı mı yoooo kim demiş :) Bulup nezarete sokturup bir posta da orada dayak attırmadan bırakır mıyız :)

Shiria
28 Aralık 2012, 00:16
Arayan Kerem'dir.Reşit'le turlamaya bizim o taraflarda olduklarını birilerinin bunlara sataştıklarını ve bir adamı dövdüklerini,adamın silah çektiğini 1 el ateş edip kaçıp gittiklerini söyler.Bize de yakın olduğu için hemen gittik.
Bizim Reşit oğlan sen adamları 300lira verdiği eldivenlerle döv,herifler haşat :)

omg:mrgreen::mrgreen:

Ramazan Can
28 Aralık 2012, 00:18
reşit sen en doğrusunu yapıyorsun..

sedat sana 2 hafta önce anlatmak istediğim olay buydu.. istanbulun delisi bitmez.. uğraşılmaz.... o üzerine kırıyorsa sen kaçacaksın... yolu bu...

Reşit
28 Aralık 2012, 00:19
Ben yazıyı okurken aha dedim Reşit gene adam ya da adamları biçti derken bunu görünce bi ohhh çektim :)" bin nasiyat bir müsibet iyidir dediklerinin" kanıtı gerekli yerlere başvurarak ite kopuğa bulaşmadan en iyisi yapmışsınız.Belki Hüseyin abi olmayıp Kerem olsaydı yanında siz gene adamları patara kürete dövüp olm Sercan Baltalimanında hastanedeyiz gel tekerlekli sandalye ile teker yaparız çok eğlenceli derdiniz :)

Tabi o adamlar yedikleri dayakla kaldı mı yoooo kim demiş :) Bulup nezarete sokturup bir posta da orada dayak attırmadan bırakır mıyız :)

Hatırlatma kardeşim :cherry:

çelikatlı
28 Aralık 2012, 00:21
şikayet etmekle en güzelini yapmışınız bravo.:cat:

Reşit
28 Aralık 2012, 00:30

sedat sana 2 hafta önce anlatmak istediğim olay buydu.. istanbulun delisi bitmez.. uğraşılmaz.... o üzerine kırıyorsa sen kaçacaksın... yolu bu...

Biraz önce Sedat'la konuştum. Keşke dövseydiniz abi diyo. Huylu huyundan vazgeçmiyor. İnş başına kötü bir olay gelmeden akıllanır.

casillas00
28 Aralık 2012, 00:32

Kesinlikle katılıyorum,bende vurayım kırayım modundaydım ama nereye kadar ne zamana kadar trafikte bunlar bitmiyor bitmeyecekte.

Hatırlatma kardeşim :cherry:

Ama bak işe yaramış önce polise başvurmuşsunuz.Olaydan sonra değil :)

Garip
28 Aralık 2012, 00:55
hocam yazılıyormuş değil mi :)

Reşit
28 Aralık 2012, 01:01
hocam yazılıyormuş değil mi :)

:cherry: Eyvallah :flower:

rapidhacker5
28 Aralık 2012, 01:02
bızde kırmızı ısık ıhlalıne yazdırmak ıstıyoruz.adam ıtıraz eder ıhbar ıcın gormeden bır sey dıyemeyız .ne bellı adama gıcık olmadıgın yanıtını alıyoruz :)

Tolme
28 Aralık 2012, 01:28
ellerine sağlık arkadaşım ,bende okudukça deli oluyorum bu tip şeylere ama senin de söylediğin gibi beladan uzak durmak en iyisi ,bu tip hayvanlar sırf gösteriş hava olsun diye insan öldürebilen tipler ,Allah belasını birgün verir inşallah

blamir
28 Aralık 2012, 01:36
Boğaziçi köprüsü istikamatin de reşitle gidiyoruz trafik nispeten akıcı ama yoğun. Arkadan bir selektör gördüm fakat 2 3 araba arkada idi çok dikkat etmedim.

Sonra bir daha selektör yapılmadı ve bir anda önüme bir passat öyle bir kırdı ki bana silme geçti. Ben de selektör ve kornaya bastım sonrasında adam vargücüyle frene bastı.

Yani beni korkutma amaçlı değildi tamamiyle arkadan vurmam için frene bastı. Arka tampona dayandım adamın öyle sinirlendim ki inanın o an adamı orada boğabilirdim. Yanına geldim o sinirle el kol hareketleri yaparken üstüme kırdı. Sağ tarafa kaçtım vites düşürüp uzadım o an.

Arabada iki kişi var Reşit'le ikimiz her türlü adamların suyunu çıkarırız fakat benim sol bacağım şu an için biraz sakat yeni MR'dan çıktım, Reşit'de bu tür olaylara tövbeli. O an ilerideki polisleri gördüm ve adama kenara çek işareti yaptım o tekrar yanıma geldi ve bu sefer resmen beni öldürüyordu.

Bana vurmasına ramak kalmıştıki en sağ kaçıp frene bastım ve durdum. Şerefsiz de tam duracaktıki polisleri görünce var gücüyle uzadı oradan. Sonrası malum Reşit plakayı almış ben o sinirle alamadım zaten alsamda aklımda tutamazdım. Polis memurlarıda sağolsunlar ilgilendiler ve gerekeni yaptılar. Tamam trafikte bir iki kere magandaya rastgeldim fakat böylesini hiç görmemiştim. Adam öldürmeye teşebbüs resmen.

Sedat böyle olaylar senleyken başımıza gelmiyor :)

victorist
28 Aralık 2012, 01:48
Geçmiş olsun Reşit çok iyi olmuş malum şahıs için burdan okuyunca bende mutlu oldum.

sedat_57
28 Aralık 2012, 01:55
Boğaziçi köprüsü istikamatin de reşitle gidiyoruz trafik nispeten akıcı ama yoğun. Arkadan bir selektör gördüm fakat 2 3 araba arkada idi çok dikkat etmedim.

Sonra bir daha selektör yapılmadı ve bir anda önüme bir passat öyle bir kırdı ki bana silme geçti. Ben de selektör ve kornaya bastım sonrasında adam vargücüyle frene bastı.

Yani beni korkutma amaçlı değildi tamamiyle arkadan vurmam için frene bastı. Arka tampona dayandım adamın öyle sinirlendim ki inanın o an adamı orada boğabilirdim. Yanına geldim o sinirle el kol hareketleri yaparken üstüme kırdı. Sağ tarafa kaçtım vites düşürüp uzadım o an.

Arabada iki kişi var Reşit'le ikimiz her türlü adamların suyunu çıkarırız fakat benim sol bacağım şu an için biraz sakat yeni MR'dan çıktım, Reşit'de bu tür olaylara tövbeli. O an ilerideki polisleri gördüm ve adama kenara çek işareti yaptım o tekrar yanıma geldi ve bu sefer resmen beni öldürüyordu.

Bana vurmasına ramak kalmıştıki en sağ kaçıp frene bastım ve durdum. Şerefsiz de tam duracaktıki polisleri görünce var gücüyle uzadı oradan. Sonrası malum Reşit plakayı almış ben o sinirle alamadım zaten alsamda aklımda tutamazdım. Polis memurlarıda sağolsunlar ilgilendiler ve gerekeni yaptılar. Tamam trafikte bir iki kere magandaya rastgeldim fakat böylesini hiç görmemiştim. Adam öldürmeye teşebbüs resmen.

Sedat böyle olaylar senleyken başımıza gelmiyor :)
Hacı bende genelde 125 olduğu için öyle adamlar hızlıca geçip gidiyolar denk gelemiyoruz :queen: Artçi alırsan ne ala :bounce: Z ye artçi olmakta ayrı bişey yaa:queen:

Reşit
28 Aralık 2012, 01:57
ellerine sağlık arkadaşım ,bende okudukça deli oluyorum bu tip şeylere ama senin de söylediğin gibi beladan uzak durmak en iyisi ,bu tip hayvanlar sırf gösteriş hava olsun diye insan öldürebilen tipler ,Allah belasını birgün verir inşallah

İnş verir ya da akıllanır. Ben anlamıyorum bu passat sürücülerinde bir tuhaflık var. 10 araba musallat olduysa 5'i passat :mrgreen:

Geçmiş olsun Reşit çok iyi olmuş malum şahıs için burdan okuyunca bende mutlu oldum.

Teşekkür ederim İrfan..

MotorKafa
28 Aralık 2012, 02:02
Geçmiş olsun Reşit hocam.
Bizim 2 kişilik motora 5 kişi yazıyolar, şasi no ya kadar yanlış dolduruyolar, yavşağın arabasının rengine "gece" diye parantez açıyolar.
Adaletini sevdiminin !

chozen
28 Aralık 2012, 02:03
Öncelikle çok geçmiş olsun bu gibi olaylarla genelde karşılaşıyoruz maalesef :farao: ortalıkda psikopat manyak çok benim başımada çok sayıda geldi bu tür olaylar yapacağınız tek şey fazla bulaşmamak çünkü o maganda o gün belasını arıyordur ve sonucunu kötü bir şekilde zaten alacaktır ama yanındada muhakkak birini götürecektir hiç gerek yok uzak durun ha canınıza kastedmediği sürece tabiki

Ben şahsen sporcuyum boks da var kickboks da kavga etmeye kalksam karşımdakinin vay haline allahtan baska kimsedende korkmam bütün arkadaşlarında öyle olduğundan şüphem yok .

Şimdi o magandayı indirsen arabadan ağzını burnunu dümdüz etsen kolay iş ama sonrası mahkemedir git gellerdir v.s bürsürü iş insan işindende olur gücündende ailesindende başıma geldiği için söylüyorum 1998 senesinde öyle trafikte birini dövmüştüm inanın adam 100 kg vardı öküz gibi hanzonun teki direk sopa çıkardı birkere salladı ama boşa sonrasını hatırlamıyor zaten ::stretche o hastaneye ben karakola karısıda hemşireymiş bu bir ay rapor aldı aldıkmı basımıza belayı fazla uzatmayayım sonra askere gittim ta Kars a birliğime mahkemeden yazı geldi ve bu mahkeme 7 sene sürdü ::yawn:: herif en son mahkemeye başında şapkayla gelince hakim amca da s... lan dedi dava o zaman bitti

Bela heryerde ben o günden sonra adam dövmekten uzak duruyorum sizde öyle yapın Kazasız belasız sürüşler sol şeritteki bariyer diye koydukları giyotinlere ve magandalara dikkat Saygılar

Reşit
28 Aralık 2012, 02:15
Öncelikle çok geçmiş olsun bu gibi olaylarla genelde karşılaşıyoruz maalesef :farao: ortalıkda psikopat manyak çok benim başımada çok sayıda geldi bu tür olaylar yapacağınız tek şey fazla bulaşmamak çünkü o maganda o gün belasını arıyordur ve sonucunu kötü bir şekilde zaten alacaktır ama yanındada muhakkak birini götürecektir hiç gerek yok uzak durun ha canınıza kastedmediği sürece tabiki

Ben şahsen sporcuyum boks da var kickboks da kavga etmeye kalksam karşımdakinin vay haline allahtan baska kimsedende korkmam bütün arkadaşlarında öyle olduğundan şüphem yok .

Şimdi o magandayı indirsen arabadan ağzını burnunu dümdüz etsen kolay iş ama sonrası mahkemedir git gellerdir v.s bürsürü iş insan işindende olur gücündende ailesindende başıma geldiği için söylüyorum 1998 senesinde öyle trafikte birini dövmüştüm inanın adam 100 kg vardı öküz gibi hanzonun teki direk sopa çıkardı birkere salladı ama boşa sonrasını hatırlamıyor zaten ::stretche o hastaneye ben karakola karısıda hemşireymiş bu bir ay rapor aldı aldıkmı basımıza belayı fazla uzatmayayım sonra askere gittim ta Kars a birliğime mahkemeden yazı geldi ve bu mahkeme 7 sene sürdü ::yawn:: herif en son mahkemeye başında şapkayla gelince hakim amca da s... lan dedi dava o zaman bitti

Bela heryerde ben o günden sonra adam dövmekten uzak duruyorum sizde öyle yapın Kazasız belasız sürüşler sol şeritteki bariyer diye koydukları giyotinlere ve magandalara dikkat Saygılar

Adamdan korkmuyorum da çıkaracağı silahtan endişe ediyorum. Aileme acı haberin gitmesini istemediğimden uzak duruyorum. İstediğiniz dövüş, savaş sanatını bilin. 9 mm ye bakıyor vallahi her şey. Geçen hafta 20 yaşında üniversite öğrencisini öldürdüler. Zannetmiyorum ki müebbet yatacaklar. Saygılar :rendeer:

satoyama
28 Aralık 2012, 02:18
bankanın rehinli arabası ile hava atan tipler..

chozen
28 Aralık 2012, 02:40
Eminim kimse kormuyordur bende dövüş sanatı biliyorum diye salça olmuyorum kimseye yanlış anlaşılmasın aksine gayet sakin biriyimdir ve bela yı hissettiğimde uzak dururum silah dedinde haklısın herkesin belinde silah yada bıçak var % 70 inde yazımda uzak durulmasının altını çizdim .Namusuma ve canıma kastedilmedikçede bulaşmam kimseye herkesde öyle yapmalı

Reşit
28 Aralık 2012, 03:07
Zaten dövüş sanatını öğretenler zorda kalmadıkça kullanmayın diyorlar. Sizi yanlış anlamadım zaten, dediğiniz gibi yakınıma ya da canıma kast ederse isterse elinde pompalı olsun gözüm görmez. Ama trafikteki amip sürüsü için de canımı riske atamam. Aynı şeyleri söylüyoruz :mrgreen:

tcs
28 Aralık 2012, 07:57
Şimdi iyi güzel hoş yapmışsınız da ,benim anlamadığım polis görmeden veya kamera kontrolü falan yapmadan ceza yazabiliyormu ?

designserhat
28 Aralık 2012, 10:54
Öncelikle geçmiş olsun bizim semte illaki görürüm o aracı gop da otururuyorum bende