PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motosiklet için mini kamera

Sayfa : [1] 2

chozen
26 Aralık 2012, 23:31
Daha önce sanırım konu açılmış fakat ulaşılamıyor kırık link Evet minik güzel çekim yapabilen bir kamera arıyorum bilgisi olan varmı

speed_dream
26 Aralık 2012, 23:47
ben de araştırmıştım bir aralar . hatta arkadaşımda var aynısı yarın çekim yapmak için isteyeceğim isabet olmuş senin konuyu açman :mrgreen:tr de var mı bilmem ama ben e-bay dan buldum bu sadece örn.sen araştırıp daha farklı şeyler bulabilirsin
http://www.ebay.com/itm/Mini-DV-DVR-Sport-Hidden-Digital-Video-Recorder-Camera-Webcam-Camcorder-MD80-/140837789967?pt=US_Surveillance_Digital_Video_Reco rders_Cards&hash=item20ca96210f

chozen
27 Aralık 2012, 00:08
ben de araştırmıştım bir aralar . hatta arkadaşımda var aynısı yarın çekim yapmak için isteyeceğim isabet olmuş senin konuyu açman :mrgreen:tr de var mı bilmem ama ben e-bay dan buldum bu sadece örn.sen araştırıp daha farklı şeyler bulabilirsin
http://www.ebay.com/itm/Mini-DV-DVR-Sport-Hidden-Digital-Video-Recorder-Camera-Webcam-Camcorder-MD80-/140837789967?pt=US_Surveillance_Digital_Video_Reco rders_Cards&hash=item20ca96210f

Eyvallah arkadasım

Mengu16
27 Aralık 2012, 00:13
Bende Go-pro Hero3 var kendi baya minik ama fiyatı epey büyük :mrgreen:

rs_guven
27 Aralık 2012, 00:17

O da çok pahalı yaw.

---------- Post added at 22:17 ---------- Previous post was at 22:15 ----------

Peki bunu nasıl alabiliriz?

chozen
27 Aralık 2012, 01:06
Sahinden de buldum gayet iyi bişeye benziyor fiyatıda uygun http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-fotograf-kamera-video-kamera-mini-dv-kamera-720x48-97759684/detay/?favorite=1#

rs_guven
27 Aralık 2012, 01:16
Sahinden de buldum gayet iyi bişeye benziyor fiyatıda uygun http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-fotograf-kamera-video-kamera-mini-dv-kamera-720x48-97759684/detay/?favorite=1#

Gittigidiyor'da 30 lira. Ama ebay'de kargo dahil 8.65$. Çok daha uygun.
Ama ebay'den hiç alışveriş yapmadım. Eğer çok uğraştırıcı değilse, yardımsever biri de tarif ederse, hemen şimdi alırım.

speed_dream
27 Aralık 2012, 01:20
dostum dikkat ettiysen kargo süresi 5-15 gün falan diyor ve de aynen ebayda kiyazıları türkçeye çevirip kopyala yapıştır yapmış eleman bence yurtdışından söylüyor bu da 15 gün bekleyeceksen zaten yurt dışından al ürünü

piyanist_irf
27 Aralık 2012, 01:24
prof anlamda film çekecek kadar kaliteli hd çekim ve su altı çekimleri bir sürü aparatı daha ne olsun , 0 paraya böyle bir kamera parayı bulşur bulmaz ilk işim go pro hero 3 black almak olacak :)

youtubede izlerken sağ alt kenardan video ayarını rica ediyorum olması gereken ayara 1080 p HD ye getirin :)

http://www.youtube.com/watch?v=A3PDXmYoF5U

chozen
27 Aralık 2012, 01:24
Haklısın benimde dikkatimi çekti istanbuldan satan biryer bakıyorum gidip elden alırım olmassa

rs_guven
27 Aralık 2012, 01:25
dostum dikkat ettiysen kargo süresi 5-15 gün falan diyor ve de aynen ebayda kiyazıları türkçeye çevirip kopyala yapıştır yapmış eleman bence yurtdışından söylüyor bu da 15 gün bekleyeceksen zaten yurt dışından al ürünü

Tamam da ne gerekiyor? Mesela benim gittigidiyor üyeliğim var, onunla ebay'den alışveriş yapabilir miyim.
Yoksa ebay ve paypal üyeliği mi gerekiyor? (İkisi de yok :pale:)

chozen
27 Aralık 2012, 01:28
Bide bu var hd ve iyi birşeye benziyor ne dersiniz http://urun.gittigidiyor.com/fotograf-kamera/720p-hd-kayit-yapabilen-arac-ici-kayit-kamerasi-69231396#product-information

speed_dream
27 Aralık 2012, 01:53
Gittigidiyor'da 30 lira. Ama ebay'de kargo dahil 8.65$. Çok daha uygun.
Ama ebay'den hiç alışveriş yapmadım. Eğer çok uğraştırıcı değilse, yardımsever biri de tarif ederse, hemen şimdi alırım.

e-baydan alışveriş yapmak için öncelikle üyelik gerekli ondan sonra da paypal hesabı oluşturman gerek çünkü ödemeleri paypal üzerinden çoğunlukla.
ben de alışveriş yapmadım hiç.geçen ay bir şiftah edelim dedik o da olmadı 1 aydır bekliyorum ürün gelmedi yani böyle sıkıntılarla karşılaşmak mümkün.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:35 ----------

Bide bu var hd ve iyi birşeye benziyor ne dersiniz http://urun.gittigidiyor.com/fotograf-kamera/720p-hd-kayit-yapabilen-arac-ici-kayit-kamerasi-69231396#product-information

bu video kamera mini değil sanırsam

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:39 ----------

prof anlamda film çekecek kadar kaliteli hd çekim ve su altı çekimleri bir sürü aparatı daha ne olsun , 0 paraya böyle bir kamera parayı bulşur bulmaz ilk işim go pro hero 3 black almak olacak :)

youtubede izlerken sağ alt kenardan video ayarını rica ediyorum olması gereken ayara 1080 p HD ye getirin :)

ya abicim tamam gönül ister ki go pro alalım ama nerede o bütçe.:salut: ben de go pro almayı çok istiyorum hatta 2. el fiyatlarına baktım kafaya koydum alacaktım ama 2. elleri bile 600 tl.:pale:bir de nasıl kullanıldı düştü mü kaltı mı bilinmez :pale:..........

rs_guven
27 Aralık 2012, 01:55
Ebay'de üyeliği olan bir arkadaş, benim adresimi vererek ürünü alsa, ürün bana gelir mi?
Ya da buna benzer bir şekilde alışveriş olur mu?

Mengu16
27 Aralık 2012, 02:05

Gopro'nun çekim kalitesine sözüm yok zaten beğendim de aldım ama çekilen videoları youtube'a adsl ile upload etmek ölüm ya. 16mbit 32mbit internetin olsa bile verdikleri upload hızı maksimum 1mbit. Youtube'a 1080p upload etmek için en az 5mbit simetrik DSL lazım.

speed_dream
27 Aralık 2012, 02:10
Gopro'nun çekim kalitesine sözüm yok zaten beğendim de aldım ama çekilen videoları youtube'a adsl ile upload etmek ölüm ya. 16mbit 32mbit internetin olsa bile verdikleri upload hızı maksimum 1mbit. Youtube'a 1080p upload etmek için en az 5mbit simetrik DSL lazım.
sen nereden aldın makineyi sıfır mı 2. el mi bize de yardımcı olursan belki biz de bir go pro hd sahibi oluruz.bir de hero 3 ün 2 den ne gibi avantajı ve dez avantajı vardır aydınlatırsan seviniriz

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:08 ----------

Ebay'de üyeliği olan bir arkadaş, benim adresimi vererek ürünü alsa, ürün bana gelir mi?

dostum bu kadar kendini üzeceğine ver 10 tl fazla gittigidiyor'dan al yahu :cyclopsanhiç olmazsa kafan rahat olur

Mengu16
27 Aralık 2012, 02:11
sen nereden aldın makineyi sıfır mı 2. el mi bize de yardımcı olursan belki biz de bir go pro hd sahibi oluruz.bir de hero 3 ün 2 den ne gibi avantajı ve dez avantajı vardır aydınlatırsan seviniriz
İtalyada Porta Di Roma alışveriş merkezinde Mediamarkt'dan aldım 250 euroya(580 tl). Hero 3'ün 2'den ne farkı var bilemiyorum ama oralarda daha baktığımda Hero2'yi benim Hero3 fiyatına satan yerler bile vardı aynı paraya eski model almadığım için mutluyum.

rs_guven
27 Aralık 2012, 02:26
dostum bu kadar kendini üzeceğine ver 10 tl fazla gittigidiyor'dan al yahu :cyclopsanhiç olmazsa kafan rahat olur

10 lira değil, 25 lira fark ediyor. Yinede o kadar önemli değil ama öğrenmek istiyorum bu vesileyle.

Mengu16
27 Aralık 2012, 02:55
Ebay üyeliği almak size de serbest olmalı öyle değil mi ? Sorun ingilizce olmamalı internet sitelerindeki dil kullanımları çok basittir ve birbirine benzer, ben rusça bir siteye üye olmuştum çok rahatlıkla bir sefer, rusça bilmiyorum ayrıca kiril alfabesi kullanıyolar.

rs_guven
27 Aralık 2012, 03:03
O problem değil. Bu paypal'a kredi kartı bilgisi veriyoruz ya, ona takıldım biraz.
Sık sık yurtiçinden online alışveriş yaparım. Her alışveriş için kredi kartı bilgisi veriyoruz, para çekiliyor olay bitiyor.
Ama paypal'de kredi kartı bilgisi tanımlı kalıyor ya, onu demek istiyorum.
Güvenlidir derseniz hemen üye olabilirim.

Mengu16
27 Aralık 2012, 03:07
Valla ebay'da paypal de çok çok büyük siteler bi yamuk olacağını haksız yere para çekeceklerini sanmıyorum.

rs_guven
27 Aralık 2012, 03:20
Ne ise ben yinede içim rahat olsun diye düşük limitli, yakında iptal etmeyi düşündüğüm kredi kartımı tanımlayayım.
Yüksek limitli kredi kartını tanımlarsam uykularım kaçar :)
Inşallah yarın ilk yurtdışı online alışverişimizi gerçekleştiriyoruz o zaman.

Mengu16
27 Aralık 2012, 03:26
Ne ise ben yinede içim rahat olsun diye düşük limitli, yakında iptal etmeyi düşündüğüm kredi kartımı tanımlayayım.
Yüksek limitli kredi kartını tanımlarsam uykularım kaçar :)
Inşallah yarın ilk yurtdışı online alışverişimizi gerçekleştiriyoruz o zaman.
Bi siteye kredi kartı bilgilerini vermekle tanımlamak arasında bir fark yok aslında, kredi kartı bilgilerini verdiğin site silecem dese ama 5 sene saklasa nerden bilecen.

audioslave
27 Aralık 2012, 03:29

İtalyadan silver mı black edition mu aldınız?

Mengu16
27 Aralık 2012, 03:30
İtalyadan silver mı black edition mu aldınız?
White edition aldım Silver 399 euroydu.

audioslave
27 Aralık 2012, 04:05

amerikadan getirtmeyi düşünüyorum da İtalya'daki fiyatı merak ettim.Biraz pahalıymış,Black edition da heralde +100€ pahalıdır.

rs_guven
27 Aralık 2012, 10:36
Bi siteye kredi kartı bilgilerini vermekle tanımlamak arasında bir fark yok aslında, kredi kartı bilgilerini verdiğin site silecem dese ama 5 sene saklasa nerden bilecen.

Aslında haklısın.

rs_guven
27 Aralık 2012, 13:30
Peki 100$ civarı bir alışveriş yaparsam, gümrük vergisi falan çıkar mı?
Ya da gümrük vergi muafiyeti en fazla kaç dolardır?

ÖMER FARUK İ
27 Aralık 2012, 14:18
Ben de araştırıyorum bu konuyu ama sanırım go pro hd2 alacam. 3 çok pahalı. Youtube videolarınada görebildiğim kadarıyla çok da fark yok aralarında?

makseli
27 Aralık 2012, 14:24

bu kamerayı tavsiye etmem. biraz daha bekleyin, para ayırın ve iyi birşey alın.

ben bu kameradan 2 tane aldım. birinin pili çok çabuk bitti. diğeri biraz daha fazla dayandı.

hatta çekim yaptım bu minik kamera ile. ama çekim açısı çok dar ve kalitesiz;

Uqr314F_vnU
XTHheL6YXaQ
S306re8deOE
I-2X8GSr93I

bu da poseidon 720 p action kamera ile olan çekimim;

menecWGdIvU

rs_guven
27 Aralık 2012, 14:38
bu kamerayı tavsiye etmem. biraz daha bekleyin, para ayırın ve iyi birşey alın.

ben bu kameradan 2 tane aldım. birinin pili çok çabuk bitti. diğeri biraz daha fazla dayandı.

hatta çekim yaptım bu minik kamera ile. ama çekim açısı çok dar ve kalitesiz

Benim kamera işi kısa bir heves. O yüzden ucuz birşey istiyorum.
Hem fiyatina göre çekimi de o kadar kötü değil bence.

serkanADH13
27 Aralık 2012, 16:21
O problem değil. Bu paypal'a kredi kartı bilgisi veriyoruz ya, ona takıldım biraz.
Sık sık yurtiçinden online alışveriş yaparım. Her alışveriş için kredi kartı bilgisi veriyoruz, para çekiliyor olay bitiyor.

buradada sanıyorum 30 tl fiyatı var onun,
oradan alındıgında ortalama 20 tl felan,,,

niyetlenirsen yardımcı olurum...

rs_guven
27 Aralık 2012, 16:32
buradada sanıyorum 30 tl fiyatı var onun,
oradan alındıgında ortalama 20 tl felan,,,

niyetlenirsen yardımcı olurum...

Ilginize teşekkür ederim. Gittigidiyor'da 30 liraya satıyorlar zaten. Maksat yurtdışından alışveriş tecrübesi olsun.

chozen
29 Aralık 2012, 16:27
gitti gidiyorda sattıklar markası modeli ne ?

crayz_metin
29 Aralık 2012, 18:21

Vay canına

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:19 ----------

Bunun fiyatı uygunmuş. Adrese yakın oturuyorum. Elden satışı var mıdır acaba? Arkadaşın iletişim bilgilerine baktım ama göremedim.

chozen
29 Aralık 2012, 20:31
Kargo süresi var 15 gün sanırım yurt dışından getirip satıyor ben sipariş verdim acelem yok beklerim diyosan iyi birşeye benziyor herhangi bir sorun yada dolandırıcılık olacağını zannetmiyorum güvenli e ticaret var k kartına taksitte yapılıyor

Garip
29 Aralık 2012, 20:50
https://www.youtube.com/watch?v=AqmpFqvu7y8

satılık kardes bi derim

crayz_metin
29 Aralık 2012, 21:10

İlandaki arkadaşa mesaj göndermiştim ürünü elden alabilir miyiz diye, elden teslimatının olmadığını söylediler şimdi.

piyanist_irf
29 Aralık 2012, 21:26
beyler ebay den alışveriş yapacak arkadaşlar için fazla acele etmeyip yılbaşından 1 hafta sonrasına alışverişlerini ertelemelerini şiddetle tavsiye ederim .

bu arada go pro hero 3 black modeli için şunu söyleyebilirim 1- ucuz etin yahnisi acı olur 2- su altı çekim yapabileceğiniz kameraların boyutlarını , fiyatlarını ve özelliklerini , kalitesini araştırın ,3- boyut çok önemlidir tabi sağlamlıkla :) ben çok zengin bir adam değilim 1000 lira maaşla çalışıyorum ama şu an borcum harcım olmasa gözümü kırpmadan bu alati alırım , çünki boyutuna , kalitesine , çekimine , öezelliğine kadar benim aradığım şey bu işte olay buuuu, en önemli anlarımı güvenilir kameramla adam gibi çekmeliyim son olarak vallahi go pronun adamı değilim :cherry: :P

internette yeni versiyon görüntülerini izleyince sadece cihaza aşık oldum hepsi bu :cherry:

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:17 ----------

aslında seni motorunun aynalarından tavana asmak lazım hani benim gooo porom ? bana neye almadın :cherry: :P

ferdinandd
29 Aralık 2012, 21:31
"Sony Action Cam" diye bi ürün paylaşmıştı bi arkadaşımız. Fiyat- performans anlamında gayet iyi gelmişti araştırdığımda. Çok deyalı incelemedim ama bi araştırmanı öneririm. Sony nin kamera geçmişi küçümsenemez sonuçta :)

piyanist_irf
29 Aralık 2012, 21:31

abicim tamamda yükleyen nasıl yüklüyor o zaman :cherry: her gün video yüklemicez ya 40 yılın başında bir tane yükleriz ama adam gibi yükler sabaha kadar pc yi açık bırakırız ne yapalım :cherry:

hem sora sen suçlusun :P :cherry:

effacia
29 Aralık 2012, 23:15

arkadaşlar,

gittigidiyordaki bu satıcıların, insanları aptal yerine koyduklarını düşünüyorum
ebay'den bakarsanız bu alet 15 20 dolar
adam nerdeyse %100 kar edecek
hayır bi de 1 2 güne elinde olsa neyse

ben 4 5 yıldır ebay'den 50yi aşkın ürün almışımdır,
zippo, ipod nano ve wd harici disk de dahil (abd'den orjinal)
3, 5 dolara 8, 16 gb flash disk, usb fan, el feneri bir sürü çin malı da almıştım
hiçbir sıkıntı olmadı

ilk başlarken ben de kredi kartı olayını kafaya takmıştım, sonra vadesiz hesabımdan sanal kredi kartı oluşturdum ve onu paypal'a verdim
benim sanal karta ne kadar para gönderirsen o kadar harcayabiliyosun, para yoksa kullanılamaz

ürün bozuk falan çıkarsa adam cihazı geri göndermen karşılığında para iadesi de yapıyo
bana paranın yarısını göndereyim, alet kalsın, kötü yorum yapma demişti arızalı bi flash için ok dedim
başka bir flash için paranın tamamını ödemişti, tabi bunlar küçük rakamlar 5 dolar gibi
satıcılar kötü yorumdan korkuyolar

neyse gittigidiyordaki adamdan alacağın ürün de aynı
geri iade de kabul etmiyodur büyük ihtimal
bence bunlarla lış veriş yapmayın

yanlız şunu da söyleyeyim, çin malı ürünler dayanıksız olur, pil ömürleri hemen kısalır
tabi bunun yanında, telefoncular ekran filmini ne kadara yapıyolar bilmiyorum ama ben 3 filmi 2 dolara aldım, 1 tanesini heba ettim, ikinci güzel oldu
böyle şeyler alınabilir

ya bu gittigidiyordaki adamlara fena sinirliyim

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:56 ----------

ebay'deki sistem gittigidiyordaki gibi değil, para sen gönderdiğin anda satıcıya gidiyo
aldığım ve arızalı gelen ürünler için satıcıyla mesajlaştım, hiç bi sıkıntı olmadı, 16 gb aldığım flashın 7 gb sini kullanabiliyodum, adam paranın yarısını geri ödedi
bi flash hiç çalışmıyodu tamamını geri ödedi

paypala gelince, hiç sıkıntı olacağını düşünmüyorum
ama kartını doğrulamak için önce bikaç dolar çekiyo, açıklama olarak kredi kartı dekontuna bi şifre gönderiyo
o şifreyi paypala girip öyle aktifleştiriyosun kredi kartını

ama tavsiyem sanal kredi kartı oluştur

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:04 ----------

Peki 100$ civarı bir alışveriş yaparsam, gümrük vergisi falan çıkar mı?
Ya da gümrük vergi muafiyeti en fazla kaç dolardır?

en son pahalı bir şey aldığımda 100Euro idi sınır
öyle ürünlerde gümrüğe çağırıyolar zaten
kutuyu açıyosunuz beraber
aldığın cihazın gpsi gsmi radyosu falan var mı die
benim ipodun radyosu vardı, 10Euro trt bandrolü aldırdılar zorla :)

şöyle bi durum da var
en son motosikletim için gps takip cihazı aldım, şunun gibi bişey:

http://www.ebay.com/itm/Smallest-Vehicle-Real-time-Tracker-For-GSM-GPRS-GPS-System-Tracking-Device-TK102-/271073382482?pt=US_Tracking_Devices&hash=item3f1d3b9052

gsm modülü olmasına rağmen gümrüye çağırmadılar, ayağıma geldi

fakat sonradan hatırladım ki gprs=imei
yani pasaporta kaydettirmek gerekiyo
birincisi pasaport yok, ikincisi 100tl falanmış sanırım :)
70tl yatıyo evde :)

kısaca vergi sınırı 100Euro idi ama değişmiş olabilir.

brssvs
29 Aralık 2012, 23:45
http://tr5.in/SJE derim ben uygun fiyatlı denene bilir

rs_guven
30 Aralık 2012, 01:46
arkadaşlar,

gittigidiyordaki bu satıcıların, insanları aptal yerine koyduklarını düşünüyorum
ebay'den bakarsanız bu alet 15 20 dolar
adam nerdeyse %100 kar edecek
hayır bi de 1 2 güne elinde olsa neyse

ben 4 5 yıldır ebay'den 50yi aşkın ürün almışımdır,
zippo, ipod nano ve wd harici disk de dahil (abd'den orjinal)
3, 5 dolara 8, 16 gb flash disk, usb fan, el feneri bir sürü çin malı da almıştım
hiçbir sıkıntı olmadı

ilk başlarken ben de kredi kartı olayını kafaya takmıştım, sonra vadesiz hesabımdan sanal kredi kartı oluşturdum ve onu paypal'a verdim
benim sanal karta ne kadar para gönderirsen o kadar harcayabiliyosun, para yoksa kullanılamaz

ürün bozuk falan çıkarsa adam cihazı geri göndermen karşılığında para iadesi de yapıyo
bana paranın yarısını göndereyim, alet kalsın, kötü yorum yapma demişti arızalı bi flash için ok dedim
başka bir flash için paranın tamamını ödemişti, tabi bunlar küçük rakamlar 5 dolar gibi
satıcılar kötü yorumdan korkuyolar

neyse gittigidiyordaki adamdan alacağın ürün de aynı
geri iade de kabul etmiyodur büyük ihtimal
bence bunlarla lış veriş yapmayın

yanlız şunu da söyleyeyim, çin malı ürünler dayanıksız olur, pil ömürleri hemen kısalır
tabi bunun yanında, telefoncular ekran filmini ne kadara yapıyolar bilmiyorum ama ben 3 filmi 2 dolara aldım, 1 tanesini heba ettim, ikinci güzel oldu
böyle şeyler alınabilir

ya bu gittigidiyordaki adamlara fena sinirliyim

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:56 ----------

ebay'deki sistem gittigidiyordaki gibi değil, para sen gönderdiğin anda satıcıya gidiyo
aldığım ve arızalı gelen ürünler için satıcıyla mesajlaştım, hiç bi sıkıntı olmadı, 16 gb aldığım flashın 7 gb sini kullanabiliyodum, adam paranın yarısını geri ödedi
bi flash hiç çalışmıyodu tamamını geri ödedi

paypala gelince, hiç sıkıntı olacağını düşünmüyorum
ama kartını doğrulamak için önce bikaç dolar çekiyo, açıklama olarak kredi kartı dekontuna bi şifre gönderiyo
o şifreyi paypala girip öyle aktifleştiriyosun kredi kartını

ama tavsiyem sanal kredi kartı oluştur.

en son pahalı bir şey aldığımda 100Euro idi sınır
öyle ürünlerde gümrüğe çağırıyolar zaten
kutuyu açıyosunuz beraber
aldığın cihazın gpsi gsmi radyosu falan var mı die
benim ipodun radyosu vardı, 10Euro trt bandrolü aldırdılar zorla :)
kısaca vergi sınırı 100Euro idi ama değişmiş olabilir.

Bilgiler için teşekkür ederim. Sanal kart işi kafama yattı.
Sipariş için yılbaşından sonrasını bekliyorum.

crayz_metin
30 Aralık 2012, 01:55
Şu ebay'e türkçe kullanma işini hala bulamadım nasıl oluyor nasıl kullanılıyor kayıt oldum 2 saattir bızıktırıyorum bulamadım. Birtek google chorm çeviriyor oda zaten allahlık :)

rs_guven
30 Aralık 2012, 02:00
Bende o şekilde kullanıyorum. Idare ediyor ama başka yolu varsa daha iyi olur tabi.

piyanist_irf
30 Aralık 2012, 02:34
Bende o şekilde kullanıyorum. Idare ediyor ama başka yolu varsa daha iyi olur tabi.

başka yolu iyi ingilizce bilen birinin yakasına yapışmak benim yaptığım gibi :cherry: :P

ferdinandd
09 Ocak 2013, 07:02
Nedir, ne değildir bilmem. Tchibo' da şöyle bişey gördüm, paylaşayım dedim :)

http://a1301.hizliresim.com/15/9/hswsh.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

Raphae1
09 Ocak 2013, 11:43
Gopro HD Motorsports HERO (Motor sporları Modeli) 600 tl
Gopro HD Helmet HERO (Kask Modeli) OUTDOOR oda 600 tl. 2 side motosiklette kullanılabiliyor.

İrfanım hero 3 un bi 1250 tl ye olanı var bide 750 tl ye. :) ikisi arasında dağlar kadar fark yoksa white edition versiyonu alınabilir.

Mengu16
09 Ocak 2013, 12:22
Nedir, ne değildir bilmem. Tchibo' da şöyle bişey gördüm, paylaşayım dedim :)

http://a1301.hizliresim.com/15/9/hswsh.jpg (http://bit.ly/c25MCx)
Çakma gopro olmuş bu özellikle bağlantı aparatı kısmı.