PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İlk motor, yeni bir sürücü adayı...

Robin
17 Kasım 2012, 23:50
Merhabalar,
En başta şunu söylemek isterim. Ehliyetim henüz yok, kontağı bile daha hiç çevirmişliğim yok =)

Uzun süredir motor almak istiyordum bugüne kısmetmiş. Racing tarzı motorlara sempatim olduğundan dolayı başlangıç motoru olarak eş, dost, arkadaştan ve çeşitli internet sitelerini ve videoları araştırmam sonucunda her ne kadar CBR 250 almak istesemde doğru bir başlangıç için Honda CBR 125 aldım. Planlarım şu şekilde; acemiliğimden dolayı bu kış yani yağışlı havalarda kullanmayı düşünmüyordum. Ufaktan markete sağa sola veya site içinde turlarım tabi. Aralık sınavlarını kaçırdığım için şubat sınavları için ehliyet sınavına katılıcam. Ehliyet alıp trafiğe çıkmama vakit olduğundan acele etmeden doğru yaşam kurtarıcı ekipmanları yavaş yavaş almayı planlıyorum bu sırada da iyi ve profesyonel eğitim veren bir kişi veya kursa gidip doğru eğitim almayı düşünüyorum. Bu doğrultudaki naçizene planım kendimcedir usta sürücülerin önerilerine keyifle açığım ve en önemlisi bana önerebileceğiniz, fiyat/performans olarak "kardeş şu kurs iyidir faydalıdır" diyebileceğiniz bir yer var mı? Şimdiden teşekkürler, keyifli sürüşler...

İlker

rahmi34
18 Kasım 2012, 00:07
http://www.honda.com.tr/m_motosiklet_egitim_merkezi_nedir.aspx honda motosiklet eğitimini oldukça tavsiye ediyorlar

MetinK.
18 Kasım 2012, 00:13
AralıkSınavına Girebilirsin Nereden Çıkardın Kaçırdığını?

Robin
18 Kasım 2012, 00:15
5-6 kursa sordum kontenjanın dolduğunu son sorduğum yer de ülke genelinde başvuruların bittiğini söyledi. Dostum varsa bildiğin bi yer çok sevinirim.

rahmi34
18 Kasım 2012, 00:16
evet geçmiş süresi sanırım, http://www.gelisimsurucu.com/

MetinK.
18 Kasım 2012, 00:20
OO Ayıpsın Kardeşim 3.üncü Girişim Sınava:D Daha 1 Hafta Olmadı Kayıt Yaptıralı Nerede Oturuyorsun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:17 ----------

Yok Dostlarım Bırakın O Sürücü Kurslarını Ben Dilara Sürücü Kursunda Giriyorum3.üncü Girişim Halada Açık Ayriyetten Netten Bile Başvuru YapabiliyorsunuzD:

Sel0
18 Kasım 2012, 00:25
kesinlikle hondanın eğitimi. gerçekten çok yararını görürsün

serdar1547
18 Kasım 2012, 00:29
mükemmelsin

Robin
18 Kasım 2012, 00:53
Evet Honda'nın kursu aklıma yatıyor çok sağ olun.

Şimdilik Beylikdüzü'deyim. Aslında yeni ev olayımda biraz motora bağımlıydı. Motor sayesinde metro ve metrobüs güzergahının dışına çıkmam işimi kolaylaştıracak. Ehliyet için bi kaç bildiğim yer vardı.

OO Ayıpsın Kardeşim 3.üncü Girişim Sınava:D Daha 1 Hafta Olmadı Kayıt Yaptıralı Nerede Oturuyorsun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:17 ----------

Yok Dostlarım Bırakın O Sürücü Kurslarını Ben Dilara Sürücü Kursunda Giriyorum3.üncü Girişim Halada Açık Ayriyetten Netten Bile Başvuru YapabiliyorsunuzD:

MetinK.
18 Kasım 2012, 01:55
Evet Honda'nın kursu aklıma yatıyor çok sağ olun.

Şimdilik Beylikdüzü'deyim. Aslında yeni ev olayımda biraz motora bağımlıydı. Motor sayesinde metro ve metrobüs güzergahının dışına çıkmam işimi kolaylaştıracak. Ehliyet için bi kaç bildiğim yer vardı.
Motoru Alda Beraber Bir GruP Kuralım:)

cyclette
18 Kasım 2012, 02:29
reşat arbaş "motosiklet teorisi" güzel kitaptır. tabi kurs olarak honda istanbulda olanlar için çok güzel bir olay. CBR 125 isabet olmuş. allah kazadan beladan korusun.

Robin
18 Kasım 2012, 02:35
Yarın kitap fuarına gitmeyi düşünüyorum alırım yarın. Amin dostum, sağ olasın.

reşat arbaş "motosiklet teorisi" güzel kitaptır. tabi kurs olarak honda istanbulda olanlar için çok güzel bir olay. CBR 125 isabet olmuş. allah kazadan beladan korusun.

Olur ama aşamaya kadar çok yolum var = )

Motoru Alda Beraber Bir GruP Kuralım:)

MrMaydec
18 Kasım 2012, 13:36
kursa kayıt olabilir ama bankaya sınav harclarını yatırma günü geçti galiba o yüzden kaçırdım diyor :)

Robin
18 Kasım 2012, 20:24
Bahsettiğin kitabı az evvel edindim hocam, çok faydalanacağımı düşünüyorum sağ olasın tekrar.

cyclette
19 Kasım 2012, 02:18
Bahsettiğin kitabı az evvel edindim hocam, çok faydalanacağımı düşünüyorum sağ olasın tekrar.

rica ederim ne demek, kazasız sürüşler dilerim.

stepfunk
19 Kasım 2012, 12:38
İlker kardeşim hayırlı olsun. Doğru yoldasın, Allah kaza bela vermesin. Eğitimini zaten alacaksın,
kaskını ve korumalı giysilerini de yavaş yavaş toplamaya başlarsın artık.

Site içi turlar içinde acele etme :D