PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fiyat Uygunmu?

MetinK.
17 Kasım 2012, 17:48
Arkadaşlar Yazın Sıfır Hyosung Gt250 Naked Alıcam Ancak Sürüş Bilgim Yok Aşağıdaki Hondayı Almak İstiyorum Yaza Kaadar Kullanıcam Ondan Sonra Satıcam Hyo Alıcam Kullanıcam Dediysem Uzun YoL Falan Yapmıyacağım SadeceMahallemde Motor KUllanmayı Öğrenicem.Fiyat Km Olarak Motor Uygunmudur Uygun Derseniz Almayı Düşünüyorum.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-cok-acil-honda-cbf150-bukadar-temizi-aksesuarlisi-sitetede-yok-105451421/detay

mete_han
17 Kasım 2012, 19:16
fiyat uygun bütçeni ne kadar zorlarsın biraderim...yani bir cbf150 ye en fazla ne kadar verebilirsin..belki başka önerilerim olabilir...

MetinK.
17 Kasım 2012, 19:37
fiyat uygun bütçeni ne kadar zorlarsın biraderim...yani bir cbf150 ye en fazla ne kadar verebilirsin..belki başka önerilerim olabilir...
Tabiiki Kardeşim Önerilerini Dikkate Alıyorum.Yazarsan Önerilerini Çok Sevinirim.

mete_han
17 Kasım 2012, 19:43
aslında geçiş için yazmışsın o bağlamda fiyat gerçekten uygun...cbfciler uçuşta zaten...bu fiyata alıp bu fiyata yine satabilirsin ama makinayı kime göstericen...fiyat tamamda belki piston silindir sekan isteyen bi rmakinadır bunu anlayabilirmisin...masraflıdır belki...bir ustan bir servisin varmı...anes ikitelli...otosever şirinevler veya mcm hondaya bi göstersen eksper için maksimum 50 gayme ödersin...(muhtemelen)

cbfde uzun süre takılayım dersen 4400 liraya sıfır var anesde...plakasız..bunu diyecektim...atıyorum 2 yıl takılacaksan zıfır al kafan rahat etsin garanti kapsamında...

MetinK.
17 Kasım 2012, 19:51
aslında geçiş için yazmışsın o bağlamda fiyat gerçekten uygun...cbfciler uçuşta zaten...bu fiyata alıp bu fiyata yine satabilirsin ama makinayı kime göstericen...fiyat tamamda belki piston silindir sekan isteyen bi rmakinadır bunu anlayabilirmisin...masraflıdır belki...bir ustan bir servisin varmı...anes ikitelli...otosever şirinevler veya mcm hondaya bi göstersen eksper için maksimum 50 gayme ödersin...(muhtemelen)

cbfde uzun süre takılayım dersen 4400 liraya sıfır var anesde...plakasız..bunu diyecektim...atıyorum 2 yıl takılacaksan zıfır al kafan rahat etsin garanti kapsamında...
Kardeşim Kış Geliyor ZAten Şuan Motor Kullanamıyorum Bilgim Yok Yaza Kadar Takılacam Evin Etrafında Taktiği Sürmeyyi Pekiştiricem Yazınca Sıfır Hyo Alıcam.Sıfır Cbfde Alırım Ancak Yaza Satarım Ama Zarara Girerim O Yüzden Linkteki Nasıl Dedim

rahmi34
18 Kasım 2012, 00:10
bence fiyatı uygun, motor bitik bile olsa 300-500 tl ye hallolur en fazla

chemical
18 Kasım 2012, 00:21
Fiyat uygun gözükebilir fakat km cbf için çok yüksek yeni motor yaptırma ihtimalin var. Birde motorun grenajlar orjinal değil büyük ihtimal kazalı ama nası bir kaza geçirdi önemli olan o. Madem maddiyat problem değil yine ikinci el ama 3500-3750 bandında km si düşük kazasız motora bak yaza yine aldığın fiyata satarsın hem yüksek modelli olur hem kolay gider hemde kafanda motor yaptırma sıkıntısı olmaz.

hellboys
18 Kasım 2012, 00:52
ybr düşünmezmisin oda güzel ayrıca cb 125 e de güzel bir motor onlarada bakmanı tavsiye edebilirim

mete_han
18 Kasım 2012, 20:35
Kardeşim Kış Geliyor ZAten Şuan Motor Kullanamıyorum Bilgim Yok Yaza Kadar Takılacam Evin Etrafında Taktiği Sürmeyyi Pekiştiricem Yazınca Sıfır Hyo Alıcam.Sıfır Cbfde Alırım Ancak Yaza Satarım Ama Zarara Girerim O Yüzden Linkteki Nasıl Dedim

Nihatın yazdığı gibi grenajlar yan sanayi fıghthawk...ayağını her türlü yerden keser...fiyatda uygun ama ciğeri ne alemde mesele bu aslında...geçenlerde öyle bir cbf gördüm kü bu kadarmı hırpalanır bir makina yahu...

senin yapman gereken aldıktan sonra ekstra masrafı olurmu...bir ustan veya servise uğramanı tavsiye ederm...bir sübap ayarı bile motorun sesini ve yakıt tüketimini etkiliyor...biraz diri olsun makina tek mesele bu...

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:45 ----------

bu arada egsozda delinmiş biraz zırıltı rahatsız etmez umarım...