PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni Başlamak

bural0692
17 Kasım 2012, 02:43
Merhaba arkadaşlar bugüne kadar hep motosiklet resimlerine bakarak ve yoldan geçen motosikletlerin egsoz sesini dinleyerek geçirdim hayatı ama artık bende başlamak istiyorum. Ama Modeller özellikler hakkında hiç bir bilgim yok şu sorular cevap verip yardımcı olursanız sevinirim.

- Öncelikle motosikler kullanmayı bilmiyorum.
- 5000-6000TL arası bütçem var.
- Yeni olduğum için çok hızlı birşeye ihtiyacım yok saten bu parayla alamayızda.
- Özellikle yıldız koyuyorum buraya Egsoz sesi şöyle ortalığı inleten birşey olmalı.

Bu yazdıklarıma göre bana model önerebilirmisiniz. Hyosung gördüm bu ücret aralıklarında onlar nasıl iyi ses varmı makinalarda. İyi geceler.

olcaybr
17 Kasım 2012, 02:49
öncelikle bu 5-6000 tl nin 1000-1500tl si en az ehliyet+ekipmana gidecek.Geri kalanı ile başlangıç için çok hoş motorlar alabilirsiniz ama beklentiniz ses ise pek sizi tatmin etmeyecek motorlar bunlar

hisvarlar
17 Kasım 2012, 02:53
Motosiklete 5 aydır başlamış ve 3. motorum olarak hyosung satın alacak biri olarak çok yanlış yolda olduğunu söylemem gerekli.

serdar1547
17 Kasım 2012, 02:58
5,000 e veya 6,000 e manyak ses çıkaran motor yok bildiğim kadarıyla...ses istiyorsan 600 cc ve üzeri motorlara bakacaksın ama daha yenisin bakmaman lazım.önce ehliyet sonra ekipman sonra küçük cc li bir motor ve yeteri kadar tecrübe veeeeee en sonunda da ses çıkaracak bir motor....ama bunlar sana çok pahalıya patlar

Badboy(-_-)
17 Kasım 2012, 03:27
Herkesin bahsettiği gibi bütcenin 1500 ünü plaka / ehliyet / ruhsat / korumalıklar a ayır hatta 2000 anca yeter.

Bak bu motor çok hoş
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-modenas-modenas-gt-135-turkiye-de-75567398/detay/

Benim param olsa şahsen ilk önce motoruma plaka ve ehliyetimi alırdım ama :D
Bu motorun verdiği zevk bambaşka. Gözlemlediğim kadarıyla
Cup motor kullanmak gerçekten çok zevkli bakmanı tavsiye ederim

Sese gelirsek alırısn 250 - 300 liraya bi KING egzos takılrısın..

ferdinandd
17 Kasım 2012, 03:45
Merhaba arkadaşlar artık bende başlamak istiyorum.
- Öncelikle motosikler kullanmayı bilmiyorum.
- 5000-6000TL arası bütçem var.
- Yeni olduğum için çok hızlı birşeye ihtiyacım yok saten bu parayla alamayızda.
- Özellikle yıldız koyuyorum buraya Egsoz sesi şöyle ortalığı inleten birşey olmalı.

Öncelikle şu başlığa bir göz gezdirmeni tavsiye ederim ;

http://www.motosiklet.net/forum/sikca-sorulan-sorular/107330-dogru-baslangic.html :cat: