PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Honda

CeyhunEzel
16 Kasım 2012, 22:06
Merhaba arkadaşlar herkese iyi akşamlar bugun aksam üstü 1-2 saat önce Küçükyalı/İstanbul Salgın motora uğradım giden varsa tanır orda Recep abimiz vardır Recep Çoban onla aramızda küçük bir sohbet geçti hondalar hakkında Recep abimiz yaklaşık 25-30 sene Hondada müdürlük yapmıs bir abimiz Recep abiyle muhhabet ediyoduk konu motorlardan açıldı dedim abi dedim bu honda cok iyi ürün üretiyor (Recep abimiz Salgın motorda tvs ve kuba bayılgı yapıyordu onceden ) aslında dedi Honda 1982 senesinden beri Japonyada motor üretmiyor honda activa vs vs hepsi hindistanda toplanıyor parcalarıda Çinde üretiyolar dedi dedim abi nasıl olur Çin malı demek kötü demek değil aslında Honda Çinde istediği parcayı istediği kalitede üretiyor tabi çinde cok acayip parcalarda üretiyolar ama neyse Japonyada sadece 400 CC ve üzeri motorlar üretiyolar parcalarıda orda yapılıyor bu motorların yani bütün honda motorları japonyada üretililmiyor dedi . Bende ewy cektim :D Aslında cok önemli bir sey değil ama paylaşmak istedim bir hatam varsa Afolla

Saygilarmila CeyhunEZEL

ramcixx
16 Kasım 2012, 22:11
Bu bilindik bir şey ama paylaşımın için teşekkürler... :)