PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : scooter tavsiyesi

sezer aykaç
16 Kasım 2012, 16:53
arkadaşlar cbr125 i scooter almak için sattım. scooterden pek anlamam. çünkü sadece 2 tane scooterim oldı. biri ramzey 125 cc digeri honda dylan.

beklentilerim bana sorun çıkarmayacak yedek parçası makul fiyatlı olacak satarken göbegim çatlamayacak şehir içinde kullanabilecegim bir scooter arayışındayım.

aklımdaki modeller

yamaha cynusx

honda dylan, pc 150, pcx125

sym jet4

kimco super 8

birde kanuni bobcat var fakat hiç yakından incelemedim. ama netten araştırdıgım kadarıyla su sogutma 150 cc 12 hp ön arka disk fren ve yedek parçası makul fiyatlarda. alış maliyetide digerlerine nazaran oldukça iyi.

italyan scooterlere pek bulaşmak istemiyorum. yedek parça problemi yaşarım gibime geliyor. basit bir parça için günübirlik kullanacagım bir araç tamircide yatsın istemem.

yukarda belirttigim modeller dışında önerisi olanlarada açıgım.

bütçem maksimum 5000 tl bir miktar daha esneme yapabilirim.

aslında gönlümü çelen yeni cynus x ama aramızda kullanan varmıdır bilemiyorum.

Mikuni
16 Kasım 2012, 17:00
birde aprilia scarabeo yu düşün. Yenisi 6 bin civarıydı.

Mytap
16 Kasım 2012, 18:20
Şu an Kymco Agility City 125 kullanmaktayım. Aradığın tarzda bir motor bence. Çok seri bir 125cc . Ayrıca yedek parçası oldukça makul . Tavsiye ederim.

SaLTaNaT07
16 Kasım 2012, 18:37
hocam merhaba. ben senın motora bakmıstım gold düğün salonun orda buluştuk hatırladın mı. kaça sattın motoru. ben manavgattan buldum bitane. honda dylan iyidir ama tuzludur biraz. piyasada çok var ondan. her yerde görüyom.

sezer aykaç
16 Kasım 2012, 18:47
hocam merhaba. ben senın motora bakmıstım gold düğün salonun orda buluştuk hatırladın mı. kaça sattın motoru. ben manavgattan buldum bitane. honda dylan iyidir ama tuzludur biraz. piyasada çok var ondan. her yerde görüyom.

hatırladım seni. motosiklet kullanmasını bilmiyordun degil mi?

3150 liraya verdim. geçen sen 2008 model dylanım vardı bir süre kullandım. antalyadan dylan alınmaz zaten. hepsi ezilmiş yorulmuş motorlar. açıkcası temiz ve makul fiyatlı dylan bulmam zaman alacaktır.

SaLTaNaT07
16 Kasım 2012, 18:57
aynen kullanmayı bılmıyodum :D yani biliyodum ama pratigim yoktu pek bi kaç dfa kullanmstım daha once kısa yol :D iyi satmışssn. valla aslında antalya dan motor alınmaz desen daha iyi. ybrdesen o biçim beat desen aynı keza. kış kısa olunca millet motora abanıyo. çok kilometre yapıyo. 3250 ye aldım resımdekı motoru bende. sadece yagını dğştrdm. bi gün antalya motrcuları toplayalm gezi yapalım hocam.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:55 ----------

nede olsa sınavlar bitti