PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Merhaba 2013 fuarı ile ilgili birkaç sorum olucaktı

dignity
15 Kasım 2012, 20:25
Merhaba ben 2013 motor fuarından ekipman ve motor (fuardan honda cbr 125 r bakmayı planlıyoruz ) almak istiyorum çevremdeki bazı insanlar daha ucuza gelir diyo bazıları ise fuarda daha pahalıdır normal bayiden al diyo siz biliyorsunuzdur sizce ne yapmalıyım ?

OGUZHANKY
15 Kasım 2012, 20:42
motosiklet almak fuarda daha ucuz olur genelde. Ama fuara gitmeden önce bayileri gezer fiyat alırsın. Fuara gidincede orada karşılaştırırsın fiyatları. Yalnız ekipmanın daha ucuz olduğunu net bir şekilde söyleyebilirim. Örnek: 90 tl lik hudson eldiveni 45 tl ye almıştım. 500 tl lik mont 300 tl idi. Bunun gibi örnekleri çoğaltmak mümkün. Ancak gitmeden önce her ihtimale karşı sizin elinizde normal piyasa fiyatları olsun.

dignity
15 Kasım 2012, 20:45
teşekkür ederim bilgilendirmenden dolayı zaten elimden ekipman ve motorun normal bayi de olan fiyatları var ozaman ekipmanı ordan alırım motorda ucuzsa ordan alırım peki bir sorum daha olucak fuardan alınca motoru 1 hafta içerisinde gönderiyorlar mı ?

OGUZHANKY
15 Kasım 2012, 21:45
gönderme kısmını bilemem. Çünkü ben fuardan motosiklet almadım. Sadece fuar fiyatlarını sormuştum.

dignity
15 Kasım 2012, 22:30
peki teşekkür ederim

Mengu16
15 Kasım 2012, 22:32
Bana göre halka yönelik fuarlarda hep bindirim olur indirim asla olmaz.

Mytap
15 Kasım 2012, 22:59
Aynı soru hakkında ben de konu açacaktım iyi oldu. Sizce motosikletlerde kesin indirim olur mu ? Özellikle Honda markası için konuşuyorum.

dignity
16 Kasım 2012, 00:33
işte bende ikilemde kalıyorum indirim mi olurum bindirim mi diye de bi karara varamadım ve evet bende honda düşünüyorum burdaki bayi ye sordum 2013 modeller şubat ortası gibi elimizde olur dediler e şubat ortasına kadar bekliyceksem şubat sonuna kadar bekler fuara giderim ordan bakarım diye düşünüyorum ama napsam karar veremedim :/

banalazim
16 Kasım 2012, 02:50
Kesinlikle indirim oluyor fakat hangi bayi yapar bunu bilmeniz gerekli.
Geçen sene arkadaşıma Cbf aldık ümraniye de bir bayi en iyi fiyatı verdi.
Ben fuara gidince tüm süre hergün gidiyorum ve hergün iki bayi katılıyor belki daha fazla bunların arasında da rekabet oluyor.
O arada konuşun anlaşın fuardan sonra alırsınız.

Mengu16
16 Kasım 2012, 03:12
Herkes honda almayı düşünüyosa honda niye indirim yapsın :silent:
Honda'nın size fuarda yapacağı tek güzellik zamsız fiyatlardan motor almak olur anca çünkü fuardan sonra zam yapıyor fiyatlarına.

dignity
16 Kasım 2012, 10:33
Ben Çorluda oturuyorum ve burdan almayı düşünüyorum eğer bayiden alıcaksam. Fuardan sonra zam yaparsa fuardan önce almak gerek ozaman çok karışık iş neyse fuarı gezelimde öyle karar veririm artık napalım