PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : arora tiger 200 ile bu moto calibre 250 takasında sorun ...acil yardım

serdar1547
14 Kasım 2012, 01:58
Arkadaşlar diğer konudan bilen arkadaşlar zaten biliyordur ama ben yine yazayım şu anki motorumu verip üstede 3,000 lira verip bu moto calibreyi alıp gelecektim ama biraz önce farkettim ki alacağım motorun kullanıcısı beyaban adıyla sitede şöyle bir yorum yapmış "hararetin yükselmesine ragmen 150 km boyunca bastım ve motoru yedim piston sardı yağ kapakları eridi" şimdi ben bu motoru nasıl alacağım,kafa bir milyon oldu. motosikletin ilanı bu http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-bumoto-jinling-calibre-250-rr-racing-100532695/detay

motoru kendisi ilk aldığında ise bu moto adlı konuya yazdığı yorumun tamamı da burda: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/100283-bu-moto-calibre-250cc.html üçüncü yorum beyaban adıyla yazılmış
ŞİMDİ NE YAPACAĞIM?ALMALI MIYIM YOKSA VAZ MI GEÇMELİYİM BU BENİM İÇİN SORUN ÇIKARTIR MI?

sedici
14 Kasım 2012, 02:08
gel de güven...

Blackeagletr
14 Kasım 2012, 02:13
Çivt derken çift demek istemiş heralde, hararet konusunda bu satıcının bilgisi var ki ekstradan fan takmış, bence kendisini arayıp kaç km de iken neye karşın taktırdığını sorun.

eren özer
14 Kasım 2012, 02:24
Komple tamir yaptıysa garantiye işliyse alına bilir

Mengu16
14 Kasım 2012, 02:29
Arkadaşlar diğer konudan bilen arkadaşlar zaten biliyordur ama ben yine yazayım şu anki motorumu verip üstede 3,000 lira verip bu moto calibreyi alıp gelecektim ama biraz önce farkettim ki alacağım motorun kullanıcısı beyaban adıyla sitede şöyle bir yorum yapmış "hararetin yükselmesine ragmen 150 km boyunca bastım ve motoru yedim piston sardı yağ kapakları eridi" şimdi ben bu motoru nasıl alacağım,kafa bir milyon oldu. motosikletin ilanı bu http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-bumoto-jinling-calibre-250-rr-racing-100532695/detay

motoru kendisi ilk aldığında ise bu moto adlı konuya yazdığı yorumun tamamı da burda: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/100283-bu-moto-calibre-250cc.html üçüncü yorum beyaban adıyla yazılmış
ŞİMDİ NE YAPACAĞIM?ALMALI MIYIM YOKSA VAZ MI GEÇMELİYİM BU BENİM İÇİN SORUN ÇIKARTIR MI?
Aynı kişi olduğunu nerden biliyosun ?

serdar1547
14 Kasım 2012, 02:32
Linki Buldum alan adam tam bir apaçiymiş O ne ya öyle 160 geçiremiyormuş demekki adam Motorda KESİCİ olamadığında zorlayıp Motor dağıtmış
Oraya bir sürü olumsuz şey yazmış ama ben eminim ki o kendi Şahsi görüşüdür Grenaj Dediğini bu 30,40 mm bişey sanıyor heralde
Benim şimdiye kadar ellediğim motorsikletlerin hepsinin Grenajı şöle bi ittirdimmi ileri geri oluyor hepside neredeyse aynı kalitede Bumotoyuda gördüm Daelımde gördüm gördüklerim arasında en kötü tüm modeller arasında Daelim Grenajlarıydı
Yani diyeceğim Oki Arkadaş kötü bir kullanıcıymış Motoru Komple Tamiratını yaptıysa neden alınmasın genede alınır
He ama forumda başka bir üyelikle Ağzını yokla bi ark fasıtasıyla tabi bu topiği görmesse
Deki bendede bu motor var öyle bişey olsa ne kadara mal olur sne herşeyini yaptırdınmı kaça mal oldu de
bu motonun sahibi aktif bir üye değil,şimdiye kadar da toplamda iki mesajı var ve ikisinde de motoru yaktığından bahsetmiş,sahibinden com daki nickiyle burdaki de aynı bende ordan farkettim zaten.yarın herşeyi detaylıca sorayım bi bakalım ne diyecek

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:29 ----------

Aynı kişi olduğunu nerden biliyosun ?
sahibinden comdaki nickiyle bu sitedeki nicki aynı:beyaban

eren özer
14 Kasım 2012, 02:35
Hımm anladım e bi ara ozaman Ağzını yokla Kardeş bende edirnede dağıttım de Daha 2,3 haftalık de Sen nerede yaptırdı kaça mal oldu de Herşeyini yaptırdınmı felan de sitede tesadüfen gördüm de
Bide

adem80
14 Kasım 2012, 02:38
bence o motorsa alma derim.

delileoo
14 Kasım 2012, 02:42
garantili diyor, bence servise götür, mutlaka onlar toplamışlardır motoru zaten..sor ustalara ne kadar masraf yaptığını da sor sahibine..sonuçta adamlar 3,5bin kmdekı sıfır arabaya komple motor yapıyorlar..

Levsy
14 Kasım 2012, 02:42
Bu hususu yakalamış olman senin için bir şans. Daha neyi zorluyorsun :silent:

inglor
14 Kasım 2012, 02:50
Adamla konuşup anlaştıysan ve sana şu ana kadar bu durumdan bahsetmediyse bence alama o motoru..

makseli
14 Kasım 2012, 02:50
başka bir tane bulursun. illa o olacak diye birşey yok.

başka calibre bul derim ;)

acayüp
14 Kasım 2012, 02:56
Bir kere olsun yanılmak istiyorum arkadaş. (imzama bakınız)

Diğer arkadaşında dediği gibi. O olduğundan eminseniz ve durumdan hiç bahsetmediyse bir kere daha düşünün.

Halil Karamanoğlu
14 Kasım 2012, 08:48
dertsiz başına dert mi alacaksın arkadaş? Öğrenmişsin işte bi şekilde ne güzel bırak peşini bence.

sgurdal
14 Kasım 2012, 11:05
uzak dur derim.
fiyatı da az değil, o kadar bütçen varsa GT250R seçmen daha mantıklı. kalite olarak 3 e katlar o motoru.

brds
14 Kasım 2012, 13:45
nasip değilmiş de geç....potadan döndün bu arada....

ozrace
14 Kasım 2012, 14:02
ilan'da bir anormallik var zaten;
satıcının söylediği=
"istediğim motor geldi onu alacağım için satıyorum."
hemen altına ne yazmış=
takas teklifleri değerlendirilir.pazarlık yapılır..

istediği motoru almak için satıyorsa neden başka bir motosiklet ile takas yapıyor?

gorkemuls
14 Kasım 2012, 14:12
Gt 250r al bu ne ya bole

serdar1547
14 Kasım 2012, 18:24
motorun sahibini aradım ve ben bile bile bu motoru alamam dedim.konu kapandı

makseli
14 Kasım 2012, 18:30
motorun sahibini aradım ve ben bile bile bu motoru alamam dedim.konu kapandı

iyi olmuş bence. hayırlısı olsun.

başka bir tane denkgelir illaki. Kış sezonunda bence rahatlıkla bulursun ;)

Safahat
14 Kasım 2012, 19:21
Hayırlısı olmuş.Sanki başka satan yokmu bulunur.