PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motorum çalındı. 34 ta 7427 beyaz honda hornet

Sayfa : [1] 2

CAGRRI
14 Kasım 2012, 01:54
Sevgili arkadaşlar bugun 1800-2100 saatleri arasında evin otoparkından 2011 model beyaz honda hornetim çalınmıştır.plakası 34 ta 7427 .resimleride eklemeye çalışıcam .Yardımcı olabilecek arkadaşlar şimdiden minnetlerimi iletirim.telefon no:0533 353 36 53
acıbadem kadıköy tarafından çalındı.
http://img24.imageshack.us/img24/5899/img0382zv.jpg
http://imageshack.us/a/img24/5899/img0382zv.jpg
http://imageshack.us/a/img717/8757/img0383xk.jpg
http://imageshack.us/a/img31/8665/img0384ro.jpg
http://imageshack.us/a/img10/1760/img0385dv.jpg

sedici
14 Kasım 2012, 02:00
bu başlıklar çok içimi acıtıyo ya, rahat rahat da döşenemiyoruz malum ban geliyo... inşallah bulunur kısa zamanda :pr:

inglor
14 Kasım 2012, 02:27
Kardeşim geçmiş olsun..Keşle elimizden bişey gelse..Malum uzaktayız..Ama istanbulda olan arkadaşlar mutlaka dikkat edecektir..Umarım en kısa zamanda bulunur..

Guven
14 Kasım 2012, 02:30
Çok sinir bozucu.:pr:
Umarım çabucak bulunur.:pale:

meto322
14 Kasım 2012, 02:34
Çok geçmiş olsun :pale:
Konuyu birde çalıntı motorlar bölümüne aç istersen

serdar1547
abicim çok geçmiş olsun....çok üzüldüm,inşaallah bulunur kısa zamanda

CAGRRI
Teşekkür ederim arkadaşlar en korktuğum şeydi oda başıma geldi.motor sevdamı söndürdüler.gün yüzü görmezler inşallah.

rev'it
14 Kasım 2012, 03:18
bu topic ler hergün açılmaya başlandı.bende korkmaya başladım.istanbulda motor çalınmaları arttı bu aralar.
inşallah kısa zamanda bulunur başka ne diyeyim.

bu arada motoru çalınan kullanıcılar motoruna alarmlı disk kilidi yada başka bir güvenlik ekipmanı taktırmıyormu yada bu ekipmanlar işe yaramıyormu.böyle giderse ben motoruma uydudan izleme taktıracam.motorumu almak için 3 ay gece gündüz çalıştım.üniversite öğrencisiyim.motorum giderse herşeyim gider.
bildiğiniz iyi güvenlik önlemleri varsa burada paylaşında bizde uygulayalım

Shrieker
14 Kasım 2012, 03:22
Bu nedir ya. Şaka gibi. Çalıntı motor başlığının açılmadığı gün yok. Polis ne halt yiyor ? Bu konuda bir şeyler yapmalıyız artık birlik olup.

skyytr
14 Kasım 2012, 03:26
Bugün evin kapalı otoparkı dışında nasıl motorumu korurum diye kara kara düşünüyordum ve şans eseri bir gps hizmeti veren firma buldum. Böyle insanın malında gözü olan insanlar şöyle gps li bir motoru çalsalarda kıs kıvrak yakalansalar hapsi boylasalar.
Arkadaşın alın teriyle çalışıp aldığı motoru git çal.
Akla sığmıyor hiçmi allah korkusu yok bu tip insanlarda?
Umarım motorunu bulursun arkadaşım , umarım o hırsızlarda hakkettiklere yere giderler. Demir parmaklıkların Arkasına.

SonpoL
14 Kasım 2012, 03:32
Geçmiş olsun. Umarım sağ salim tekrar kavuşursunuz motosikletinize...

CAGRRI
14 Kasım 2012, 03:39
ARkadaşlar adamlar kilit milit dinlemiyor kilitten sadece kırık parçalar kalmış motorun yerinde.okadar sansız bi durumki kapıcı var 6.6,5 gibi ayrılıyor koyduğum yerde devamlı balkando sigara içen komşumuz var fakat sansa onlarda 6 gibi çıkıyorlar.önünde araba var oda gidiyor ,yinede gözükmesi zor ama adam gelip el,ini kolunu sallıyarak alıp uzaklaşıyor.ne diyelim kısmettimiz de buda varmış belki kaza yapıp daha kötü sonuçlar olcaktı diyerek kendimi eşimi verdiğim emiğimi avutmaya çalışıyorum.

pckopat001
14 Kasım 2012, 03:45
büyük geçmiş olsun için cız ediyor böyle başlıklar görünce umarım en kısa zamanda sağlam şekilde bulunur..:(

alp_tunay
14 Kasım 2012, 04:06
Altında kalsınlar..Çıkamasın şerefsizler.....
İşallah bulunur diycem ama.....
Allah büyük... :cat:

Reşit
14 Kasım 2012, 04:42
Çok geçmiş olsun. Hornet fazla tutulan motor değil. Plakasını yazdım aklıma. Eğer trafikte dolaşır vaziyette görürsem takip ederim. Altımda araba varsa çarparım gerekirse. Kötü şekilde düşünüyorum. Bu motoru yedek parça yapsalar nasıl satacaklar. Piyasada yok denecek kadar az. İnş tek parça şekilde bulunur. :pale:

kakare
14 Kasım 2012, 04:47
yazıklar olsun bunlara ya, insanlar alın terinden yaşıcak olucağı zevkten mahrum bırakılıyolar, artık hepimiz motorumuzla gezmenin yanında motoruma bişey olucak mı kaygısı taşıyoruz...
polis bu tür suçlamalara ne cevap veriyo ki..!

forza46
14 Kasım 2012, 05:09
Allah yardımcın olsun

ertanos
14 Kasım 2012, 05:18
Her gün yeni bir başlık açılmaya başlandı forumda. Belki bulunmuştur onu haber veriyordur arkadaşlar diye binbir hevesle girip söverek çıkıyorum konudan. :jocolor: Altında kalırlar umarım. Çok geçmiş olsun hocam.

Ramazan Can
14 Kasım 2012, 08:48
geçmiş olsun inşallah tez zamanda bulunur...

kursattekin
14 Kasım 2012, 09:24
ilk olarak calanlara Allahtan her turlu musibet ve belayi diler, bir sonraki islerinin bu dunyadaki son isleri olmasini temenni ederim.

Hep diyorum, ulke tamamen bozuldu, ne savasa gerek var, ne felakete, toplum olarak en buyuk parazit olma yolunda hizli adimlarla ve acikara ilerliyoruz, calma dersen bir numara, vergi dersen bir numara,agresiflik,saldirganlik dersen bir numarayiz, acik ara hem de. Turk nesli bozuldu, kimligi bozuldu. Islam sadece yazili kimliklerde, Allah korkusu ise sitede ban yeme korkusundan gerilerde.

Hastaliktan oluyorum buralarda, ailem gel diyor geri, ikilemde kaliyorum, bir yanda aile ozlemi bir yanda bu olmamislik :)

Turkiyede bir gece motoru biraktim disarda, o gece de balkonda sabahladim, burada ise hergece birakiyorum, ne kilit, ne zincir, cok rahat uyuyorum, hatta bir gece anahtari uzerinde unuttum ( o kadar sansi zorlamak gerekmez elbette )

scooboy
14 Kasım 2012, 09:34
Bu işlerin arkasında yedek parça temini var gibi geliyor bana ve bu kişilerin bir şekilde
kendi camiamızdan olmasından dolayı midem bulanıyor.
Son bir ayda İstanbul kadıköyden bu kadar motor çalınması tesadüfmü acaba?
Büyük geçmiş olsun. Allahından bulurlar umarım.

cihan54
14 Kasım 2012, 10:06
Çok geçmiş olsun hocam. :( Benim de en büyük korkum resmen. onca güvenlik önlemi almaya çalışıyorum ama hep bir şüphe oluyor, bir de bu haberleri duyunca...

Allah belalarını hem bu dünyada hem öteki dünyada versin.. Umarım şu şerefsizler bir an önce yakalanır da onlar da rahatlar biz de..

Raphae1
14 Kasım 2012, 10:14
Çok geçmiş olsun hocam. inşallah en kısa zamanda motorun bulunur.

ben 2 motorumu bahcemde demır parmaklıklar oldugu halde 2 halat kilit ve disk kilidi ile birbirlerine bağlıyorum. bu haberleri duydukça bu önlemlerin bile yetersiz olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden 2 motorada alarm taktırıcam. Tabi imkanı olan varsa kasko yaptırmalı.

aytacaksel
14 Kasım 2012, 10:16
turkiyede polisinden tut savcisina hakimine milletvekiline kadar hic kimse isini yapmiyor. heryerde kamera var butun caddelerde otoyollarda isiklarda herseyde var. bulmak isteyen polis kayitlari tek tek inceler motorun gittigi adrese kadar bulur.
bunlar maasi aliyor sonrada yan gelip yatiyorlar. sorsan en koyu musluman, en koyu ulkucu vatanseverdir hepsi. ben motoru degilde seyi dusunuyorum, kac sene daha uyuyacak bu millet..

cok gecmis olsun insallah en kisa zamanda bulunur.

izmir3535
14 Kasım 2012, 10:45
geçmiş olsun. istanbulda bu işi yapan bir şebeke olduğu kesin. bence motosikletleri çalınan bütün herkesin bir arada içişleri bakanlığına bir şikayette bulunmasın da fayda var. çünkü bu işi yapanları polis biliyor. eliyle koymuş gibi bulurlar. toplanın yapın bence şikayetinizi. bu çalınma olaylarının istanbulda sonu gelmez yoksa...

ozrace
14 Kasım 2012, 11:25
bu ara azdı şerefsizler çalıntı haberleri sıklaştı.umarım tez zaman'da bulunur...

dreamkiller
14 Kasım 2012, 11:37
Allah belalarını versin daha neler neler derimde neyse... Plaka aklımda, trafikte görürsem durdurup üzerinden geçerim şerefsizlerin.. Bu bir şebeke ağalar, örgütlenip polisemi gitsek!!!

Bu arada bir miktar parayı gözden çıkartıp otoparka bırakmak en mantıklı çözüm gibi geliyor..

erro
14 Kasım 2012, 11:56
geçmiş olsun..insan emeğinin bu şekilde yok olması çok can sıkıcı...motoru kimlerin almış olabileceğini bilen birileri muhakkak var...birbirlerinden habersiz iş yapmaz bunlar....

Ahmanamra
14 Kasım 2012, 11:58
Geçmiş olsun umarım tez vakitte bulunur :(

emresilin
14 Kasım 2012, 12:02
Arkadaş bu hep bizim gibi malına dikkat eden adamların başına geliyor herhalde bizim bi arkadaş var resmen ne kilit ne bişey adam yeri geliyor anahtarı bırakıyor üstünde çalınmıyor motoru sen kilitle bi de otoparkta dursun gelip götürsünler büyük geçmiş olsun hocam umarım bi şekilde dönüşü olur sana

tombo
14 Kasım 2012, 12:10
Çok geçmiş olsun, umarım bulunur.

Benim düşüncem bu şebekeler zaten tüm motorları izliyorlar, hepsinden haberdar ve takipteler, çalınmamış olması motorumuzdan haberleri olmadığı veya görmedikleri anlamına gelmiyor bence.

Sipariş geldiğinde talep olduğunda gelip alıyorlar diye düşünüyorum.

Allah belalarını versin, hiç bir zaman boyunca çıkma parça almadım,hatta bu nedenle bazı ortamlarda tartıştığım insanlar olmuştur,çıkma parçaya tepki gösterip motorunuz çalınsa üzülmeyin o zaman diye.

Birazda motosiklet kullanıcılarının talebi dolayısı ile çalındığı su götürmez bir gerçek. Bence her kullanıcı biraz bilinçli olup,o an 2 kuruş ucuza alıcam diye bu çıkma parçalara yönelmese bu şerefsizlerde bu motorları çalıp parçalayıp parça satmaya yönelmezler bu kadar.

Bu çalınma korkusundan motorumu şirkette bırakıyorum,bineceğim zaman 25 km gelip binip geri de şirkete bırakıp eve geri dönüyorum.Haftasonu flan evin önünde kalması gerektiğinde 2 kilit + alarmlı disk kiliti + uykusuz geçen bir gece.
Malüm memleketimizde kasko fiyatları da dalga geçer gibi. Çok dikkatli olmak lazım.

mali_181
14 Kasım 2012, 13:08
Allah yardımcınız olsun inşallah bulunur her böyle başlık evlat acısı gibi otururken içime başlık sahiplerini düşünemiyorum...

dtahir
14 Kasım 2012, 13:54
Çok geçmiş olsun.Senin motorun artık son olsun ve bu işi yapanların da sonu olsun inşallah...

brds
14 Kasım 2012, 13:55
allahım inş kamyon altında kalır geberirler....

Benli
14 Kasım 2012, 14:47
İnşallah tez zamanda bulunur , benimki 3 ay sonra bulunmuştu.

Safahat
14 Kasım 2012, 14:48
Geçmiş olsun umarım tez zamanda bulunur.

F54
14 Kasım 2012, 15:34
memleket te hırsız uğursuz dan başka ne varki :jocolor:
allah kolaylık versin arkadaşım gerçekten ne zorluklarla aldın belki ama şerefsiz ler 2 dakika da bütün emeklerini çalıyorlar :pr:

aquarist4
14 Kasım 2012, 15:44
Geçmiş olsun, çok üzüldüm. İnşallah bulunur ve seninle beraber seviniriz..

V@R@D£R0
14 Kasım 2012, 16:33
Çok geçmiş olsun.
İnsan bu gibi çalıntı haberlerınden cok bu ve benzeri tüm hırsızlıklarda polisin genelde bölgedeki hırsızların kim oldugunu bilmesi bişey yapılamaması hatta yakalasa bile ağır caydırıcı cezaların olmamasına daha çok üzülüyor...

ÖzLeMKaYrA
14 Kasım 2012, 16:38
geçmiş olsun. istanbulda bu işi yapan bir şebeke olduğu kesin. bence motosikletleri çalınan bütün herkesin bir arada içişleri bakanlığına bir şikayette bulunmasın da fayda var. çünkü bu işi yapanları polis biliyor. eliyle koymuş gibi bulurlar. toplanın yapın bence şikayetinizi. bu çalınma olaylarının istanbulda sonu gelmez yoksa...

Sadece İstanbul değil başta büyük şehirlerde sonra Türkiye genelinde de olabilir bence... Hepimiz dikkatli olmalıyız... Çok geçmiş olsun, inşallah en kısa zamanda bulunur...

Cgty
14 Kasım 2012, 16:41
Bence de gerekli yere dilekçe bırakma , ya da e-mail yoluyla toplu bir iletişime geçmek çok mantıklı olur eğer örgütlenebilirsek .
Çünkü bakıyorum , hergün bir çalıntı motor duyurusu ve kimse bulundu diye geri dönmüyor .
Arkadaşlar gelin bu konuyu geçiştirmeyelim , gerekli mercii'ye e-mail ya da dilekçe yoluyla bu sıkıntımızı belirtelim .
Hiçbir sonuç almasak bile , sesimizi duyurmuş, biz buradayız demiş oluruz diye düşünüyorum. Çünkü güzel ülkemde sen sesini çıkartmadıkca herkes seni düdüklüyor ..

moto-baytar
14 Kasım 2012, 20:25
hepizin kabusu bu tabansızlar kanımca..allah sabır versin :( umarm bulunur... .. otoparkım olsa motorcudan para almam arkadaş kardeşler rahat uyku uyusun diye...

Tolga Can
14 Kasım 2012, 20:35
Plaka ve model aklımda hata ile bu tarafa düşerlerse senin adına bi güzel pataklarız ama nerde bizde o şans, umarım tez zamanda bulunur.
Küfür edesim var ama terbiye sınırlarını aşmayayım. Allahtan bin türlü belalarını bulurlar inşallah.

moto-baytar
14 Kasım 2012, 20:42
şu araç takip sisteminden forum adına isteyenlerle konuşup toplu alım la indirim sağlansada yaygınlaşsa caydırıcı olmazmıki...

oguz1327
14 Kasım 2012, 20:54
Motoru calan sayet okuyorsan burayi. Su linke tikla http://bit.ly/Mt487F

CAGRRI
14 Kasım 2012, 21:04
iyi dilekleriniz için teşekkür ederim.umarım benimki son olurda bidaha kimsenin başına gelmez.

blamir
14 Kasım 2012, 21:56
Çok çok geçmiş olsun. Plakadan ziyade motor aklımda. İstanbul'da bir elin parmaklarını geçmez. Hornet görür görmez peşine düşücem.

CAGRRI
14 Kasım 2012, 22:05
tek parça kalırsa bulunabilir ama ben parçalamalarından korkuyorum,bu arada hiss vardı acaba motoru çalıştırabilirlermi 2 anahtarda bende.gerçi minareyi çalan kılıfını
uydururda,çalıştıramazlarsa parçalamaları kaçınılmaz olur heralde,kendileri parçalanır inş.çok fazla beddua da etmek istemiyorum ama çok sinir bozucu durum olmayan,
motorun 30 ay daha parasını öde.

Reşit
14 Kasım 2012, 22:12
30 ay lafını okuyunca daha da üzüldüm :pale:

speed_dream
14 Kasım 2012, 22:44
böyle haberleri duydukça kafayı yiyorum :pr: inşallah hemen bulunur kardeşim motorun
keşke denk gelse de motorun eksozunu adamın münasip bir yerine koysak :jocolor::jocolor::pr:
şu gps sistemi hakkında bilgisi olan arkadaş varsa paylaşsa da biz de alıp kullansak nerden alacaz nasıl kullanacaz